فراخوان مسابقه قصه گویی معماری Fairy Tales 2019


"بلنک اسپیس" رقابت افسانه های 2019، با همکاری آرک دیلی، آرکینت، بوستلر و ای آی ای اس، را با افتخار اعلام می کند.
به گزارش گالری آنلاین، شرکت در رقابت "افسانه ها" برای عموم آزاد است، و از معماران، طراحان، نویسندگان، هنرمندان، مهندسان، تصویرگران، دانشجویان و خلاقان دعوت می کند تا افسانه های منحصر به فرد معماریشان را ارائه دهند. اثر مورد نظر این رویداد، شامل یک داستان همراه با 5 تصویر، با خارق العاده ترین حالت ممکن خواهد بود.
در طول 5 سال گذشته، مسابقه افسانه ها، تخیلات طراحان و معماران سراسر جهان را به تصویر کشیده است. رقابت سال گذشته با رکوردی جدید، آثار شرکت کنندگان در بیش از 60 کشور را جذب کرد، و بار دیگر این رقابت را به بزرگترین رقابت سالیانه معماری در جهان تبدیل کرد.
برندگان ،توسط هیئت ژوری، متشکل از تاتیانا بیلبائو، مارک فاستر، گیج، یورگن میر و موشه سفدی، انتخاب می شوند.
یورگن مایر از اعضای هیئت ژوری می گوید:"تئوری شخصی کوچک من این است که همه ما دائما کودکیمان را بازسازی می کنیم. برای من، خلاقیت با بازیابی معصومیت از دست رفته کاملا در ارتباط است. به عنوان یک جامعه، قطعا به آینده نگاه می کنیم، اما همیشه از دید مسئولیت ها، احتیاطات و مصیبت های بالقوه. من به این لحظه در گذشته اشاره می کنم، زمانی که هیجان، انرژی و ریسک اکتشاف وجود داشت."
برای جشن گرفتن 6مین سالگرد برگزاری رقابت افسانه ها تمامی نشریات افسانه ها، شامل افسانه های جلد 1، افسانه ها جلد 2، و افسانه ها جلد 3 برای مدت محدودی، با تخفیف به فروش می رسد که برروی وبسایت بلنک اسپیس موجود است.
فرانچسکا گیولیانی، بنیانگذار بلنک اسپیس، می گوید: "بهترین آثاری که در طول این سالها دریافت کرده ایم نه تنها به صورت بصری چشم نوازند و در طراحیشان بدیع اند، بلکه از طریق برانگیختن احساسات جهانی به ما الهام می بخشند. باتوجه به مطالعات عمیق شخصیم درمورد نحوه ارتباط ما با محیط اطراف، با روایاتی از آرمانشهر های اجتماعی در مقیاس عظیم، شرکت کنندگان رقابت افسانه ها قدرت برانگیختن گفتگوهای معنادار و مورد نیاز جامعه گسترده معماری را دارند."

هزینه ثبت نام مسابقه افسانه ها 2019
45 دلار- ثبت نام زود هنگام (تا تاریخ 28 سپتامبر 2018 - 6 مهر 97)
60 دلار_ ثبت نام عادی (تا تاریخ 6 دسامبر 2018 - 15 آذر 97)
75 دلار_ ثبت نام در آخرین مهلت (تا تاریخ 4 ژانویه 2019 - 14 دی 97)

آخرین مهلت ارسال آثار: 4 ژانویه 2019 (14 دی 97)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi