فراخوان طراحی تابلو سردر شعب بانک ایران زمین


بانک ایران زمین در نظر دارد به منظور یکپارچگی و بهینه سازی تابلو سر در شعب طراحی تابلوهای سردر شعب خود را از طریق فراخوان عمومی انجام دهد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، بانک ایران زمین به منظور یکپارچگی و بهینه سازی تابلو سر در شعب در راستای ارزش آفرینی و رضایت مشتریان و توسعه بانکداری دیجیتال خود در سراسر کشور از کلیه هنرمندان و صاحب نظران برای همکاری دعوت بعمل می آورد.

پیشنهادات شما از مهمترین راه های ایجاد توسعه سازمانی ما می باشد، از این رو خواهشمند است متقاضیان علاقمند جهت شرکت در این فراخوان طرح های خود را با رعایت کرامت و تکنولوژی دیجیتالی بانک برای رشد و ارتقای خدمات و پیشرو بودن با حفظ زیبایی و سادگی و قابلیت اجرایی با وجود مواد مصرفی موجود در کشور و نگهداری آسان و دوام پس از تولید و به کار بردن آرم بانک با ساختار و رنگ و جایگزاری مناسب نام و کد شعبه ارسال نمایند.

جایزه اثر برگزیده با قابلیت اجرا:
اعطای تقدیرنامه با عنوان اثر و 100/000/000 ریال

مهلت ارسال آثار: 15 آذرماه 1397

ارسال آثار در قالب لوح فشرده با فرمت pdfبه اداره روابط عمومی بانک واقع در ساختمان مرکزی بانک به نشانی: بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی، کدپستی 1919913853 ، پلاک 187، طبقه سوم ، واحد10 انجام شود.

logo-samandehi