اخبار

1398/3/29
روایت رویا ارمکیان از نمایشگاه «فیروزه ای در کویر»
رویا ارمکیان از مسئولین کمیته نمایشگاه های انجمن هنرمندان نقاش ایران ضمن شاخص شمردن آثار منیژه میرعمادی در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین، در رابطه با ویژگی های بارز این هنرمند توضیح داد. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1398/3/29
بازدید از «‌مونالیزا»‌ به روشی متفاوت
بازدیدکنندگان نمایشگاه «‌لئوناردو داوینچی»‌ که پاییز امسال به مناسبت گرامیداشت پانصدمین سالروز درگذشت داوینچی در موزه «لوور»‌پاریس برگزار خواهد شد،‌ می‌توانند در کنار فناوری VR از تابلو نقاشی «‌مونالیزا»‌ بازدید کنند.
1398/3/29
خلق اثر هنری نیاز به اخذ مجوز ندارد
در پی سوالات مطرح شده در فضای عمومی و هنری و برخی رسانه‌ها مبنی بر صدور مجوز برای مجسمه‌سازان، اداره کل هنرهای تجسمی اعلام می‌کند؛ خلق اثر هنری نیاز به اخذ هیچگونه مجوزی از سوی دولت ندارد.
1398/3/27
گیلدا بریمانی: انتخاب آثار از دوره های مختلف، یک دید کلی نسبت به هنرمند داده است
«انتخاب 32 اثر از بین 105 اثر منیژه میرعمادی از دوره های مختلف کاری ایشان، مخاطب را با کل پروژه هنری وی آشنا می کند» این را گیلدا بریمانی، کیوریتور نمایشگاه منیژه میرعمادی در گفتگوی با خبرنگار گالری آنلاین ضمن تاکید بر «وجود تنوع تکنیک در بین آثار این هنرمند» مطرح کرد. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1398/3/27
رونمایی از «پرواز خیال»
اثر هنری "پرواز خیال" که برآمده از رساله دکترای پژوهش هنر مهناز محمدزاده میانجی، عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه الزهراء و دانشجوی دکترای دانشگاه هنر اصفهان بود، در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) روز پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه رونمایی شد.
1398/3/26
طراحی ۶۰۰ متری در قلب پاریس
از روز شنبه ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد)، یک اثر هنری عظیم شامل دست‌های به هم پیوسته در مسیر چمن‌های میان برج ایفل و میدان شان دو مارس در شهر پاریس به نمایش گذاشته شده است.
logo-samandehi