اخبار

1394/2/30
برترین آثار در دوسالانه هنر ونیز
نگاهی به حضور 163 هنرمند در 89 غرفه از کشورهای مختلف و برنامه‌های متنوع هنری با شعار «همه آینده جهان» که در پنجاه‌وششمین نمایشگاه هنری دوسالانه ونیز در حال برگزاری است و انتظار می‌رود بیش از نیم‌میلیون نفر از این نمایشگاه دیدن کنند.
1394/2/30
برگزاری نمایشگاه تشکل های خیریه درزیرگذرمتروچهارراه ولیعصرتهران
معاون فرهنگی و اجتماعی مترو تهران گفت: برای نخستین بار 60 تشکل خیریه ثبت شده با هدف توانمند سازی مددجویان این مراکز در حرکتی مشارکتی با شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه در قالب نمایشگاه حضور می یابند.
1394/2/29
پروژه ˝نگارخانه‌ای به وسعت شهر˝ تجلیل شد
مراسم تجلیل از موزه‌داران بر‌تر کشور شب گذشته ۲۹ اردیبهشت ماه در حالی با حضور احمد مسجد جامعی، سید محمد بهشتی علی مرادخانی و محمدرضا سعیدآبادی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد که از پروژه ˝نگارخانه‌ای به وسعت شهر˝ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تقدیر شد.
1394/2/28
نمایشگاه گروهی نقاشی در نگارخانه لاله
نمایشگاهی از آثار نقاشی پرویز معزز، شهرام بابایی و ابراهیم علیپور از 1تا 18 خرداد در نگارخانه لاله برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه 30 اثر نقاشی از این هنرمندان ارایه خواهد شد.
1394/2/28
یک هنرمند ایرانی برگزیده بی‌ینال ازمیر شد
عالمه باقریان که به تازگی در بی‌ینال ازمیر شرکت داشته و یکی از هنرمندان برگزیده این بینال شده است معتقد است هنرمندان ایرانی نسبت به سایر هنرمندان اهل خاورمیانه در جایگاه نخست قرار دارند.
logo-samandehi