اخبار

1397/8/29
نشست خبری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار شد
نشست خبری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر صبح سه شنبه ۲۹ آبان ماه با حضور هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی و رییس شورای سیاست گذاری جشنواره، ابراهیم حقیقی دبیر، امیر سقراطی دبیر هنری جشنواره و محسن سلیمانی دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
1397/8/28
گفتگوی گالری آنلاین با دبیر هنری همایش ده روز با عکاسان
"ما به جنبه هنری، بصری و محتوای عکس توجه می کنیم." این را مسعود زنده روح کرمانی، مدیر هنری هفتمین دوره همایش ده روز با عکاسان، ضمن تاکید بر اینکه " عکاسی توانایی این را دارد که فضایی گسترده ایجاد کند. " در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین بیان کرد.
1397/8/29
تضاد و پیچیدگی در معماری
تصور جهان معماری طی 20 سال اخیر بدون رابرت ونتوری تقریبا محال است. نوشته های او نقشی قاطع در آفریدن آنچه ما امروز جریان پست مدرنیسم در گفتمان معماری می خوانیم داشته اند. گستره ای فکری که معماری را از مضیقه های مخوف مدرنیسم ارتدوکس پاک کرد.
1397/8/29
معرفی نسخه خطی عجایب المخلوقات و غرایب الموجودات به مناسبت پاسداشت هفته کتاب و کتابخوانی
موزه باستان شناسی و هنر دوران اسلامی موزه ملی ایران از غنی ترین مجموعه های آثار اسلامی در دنیاست. و دارای مجموعه ای ارزشمند از سفالینه ها، انواع آثار فلزی و شیشه ای، تزیینات وابسته به معماری، نسخ خطی علمی و ادبی و آثار نفیس دیگر است، که همه با هم تشکیل دهنده مجموعه ای کم نظیر از آثار هنری و فرهنگی ایران در دوران اسلامی را در بر دارد.
1397/8/29
شرکای طراحی دفتر مرکزی JP Morgan Chase در نیویورک انتخاب شدند
موسسه Foster + Partners برای طراحی دفتر مرکزی جدید JP Morgan Chase در خیابان Park نیویورک برگزیده شدند. دفتر مرکزی جهانی جدید که در شماره 270 خیابان Park قرار دارد، پس از دفاتر مرکزی پیشین طراحی شده توسط موسسه از جمله دفتر مرکزی بلومبرگ که برنده جایزه Stirling سال 2018 شد و Apple Campus شماره 2 که در کالیفرنیا ساخته شد به اجرا در می‌آید.
1397/8/21
نمایش "آپامه" در گالری خورشید
"آپامه" عنوان نمایشگاه گروهی نقاشی است که با گردآوری بهناز راد حسینی از روز جمعه 25 آبان ماه در گالری خورشید افتتاح شده است.
1397/8/28
نشست و کارگاه "هندسه در معماری اسلامی و کاربرد آن در معماری امروز" برگزار می شود
نشست و کارگاه "هندسه در معماری اسلامی و کاربرد آن در معماری امروز" با حضور پروفسور ژان مارک کاسترا ریاضی دان و یکی از طراحان گروه نورمن فاستر دوشنبه 5 آذر ماه در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
1397/8/26
نگاهی به شش دوره همایش "ده روز با عکاسان"
"همایش ده روز با عکاسان، گردهمایی عکاسان با ایده های مختلف است." این را مسعود زنده روح کرمانی، مدیر هنری هفتمین دوره همایش ده روز با عکاسان، ضمن تاکید بر اینکه "برایمان مهم است که عکاس شخصیت دارد و باید مورد احترام باشد." بیان کرد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 8592
logo-samandehi