اخبار

1397/10/26
کشف راز نگاه‌های دنباله‌دار «‌مونالیزا»‌
بسیاری معتقدند چشم‌های نقاشی «‌مونالیزا» اثر «لئوناردو داوینچی»‌ هنگامی که در سراسر اتاق حرکت می‌کنند آنها را دنبال می‌کند. این پدیده با نام «‌اثر مونالیزا» شناخته شده است اما تحقیقات جدید چنین ادعایی را رد می‌کند.
1397/10/25
حضور برترین‌ انیمیشن های جهان در یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران
در میان آثار رسیده به بخش بین‌الملل یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی تهران نام آثاری به چشم می‌خورد که در بخش‌های مختلف جشنواره‌های کن، انسی، هیروشیما، زاگرب و... جایزه گرفته‌اند و همچنین نامزد اسکار بهترین انیمیشن کوتاه 2019 هستند.
1397/10/25
نمایش آثار برگزیده مسابقه عکس زیبان برای عموم شهروندان
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه نتایج داوری۲۴ بهمن ماه اعلام می شود، گفت: امیدواریم بتوانیم بیش از ۱۵۰ الی ۲۰۰ عکس را در بیلبوردهای سطح شهر به معرض نمایش بگذاریم.
1397/10/24
ماجرای انبارنشینی دو نقاشی‌ «فرانسیس بیکن» و «گابریل رنار» به‌خاطر خط قرمزها
رییس موزه هنرهای معاصر تهران می‌گوید: تعداد آثاری که در گنجینه موزه هنرهای معاصر وجود دارد و شرایط نمایش در ایران را ندارند، زیاد هستند اما فقط دو اثر از آنها شاخص و منحصر به فرد هستند که یکی از آنها متعلق به «فرانسیس بیکن» و دیگری «گابریل رنار» است.
1397/10/24
رییس جدید موزه هنرهای معاصر بر پیگیری روند بازسازی تاکید کرد
رییس جدید موزه هنرهای معاصر اعلام کرد، «در اولین فرصت به اتفاق جناب مظفری گفت‌وگویی با پیمانکار موزه خواهم داشت و سپس در مورد برنامه‌های آتی موزه طبق برنامه ریزی قبلی گفتگو خواهیم کرد.»
1397/10/24
بررسی قابلیت‌‏های گرافیک تعاملی در تبلیغات فرهنگی
نشست علمی «قابلیت‏‌های گرافیک تعاملی در تبلیغات فرهنگی»، روز سه‌‏شنبه ۲۵ دی ۹۷ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور خشایار قاضی‏زاده(استادیار دانشگاه شاهد) و فاطمه احسان‌‏فر(کارشناس‌‏ارشد رشته گرافیک) در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‏‌شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 8950
logo-samandehi