اخبار

1397/12/28
سیاوش مظلومی‌پور درگذشت
سیاوش مظلومی‌پور هنرمند نقاش که آثار آبرنگ او در میان علاقمندان به هنر شناخته شده است در سن 66 سالگی درگذشت.
1397/12/28
رونمایی از پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور
به مناسبت روز شهردار و با حضور مدیران شهر و استان و شهروندان قزوین، پوستر دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور در محدوده دولتخانه صفوی و سبزه‌میدان به عنوان قلب تاریخی این شهر رونمایی شد.
1397/12/27
آثار داوینچی راهی لوور می‌شود
ایتالیا و فرانسه برای نمایش برخی از آثار لئوناردو داوینچی در موزه لوور به مناسبت پانصدمین سالگرد مرگ این هنرمند جهانی، به توافق دست یافتند.
1397/12/26
روایت بهروز دارش از آثار پویا جمالی
" آنچه نیاز است همین صداقت و آزادی‌ست که هنرمند باید در کارش داشته باشد." این‌را بهروز دارش، از چهره‌های شاخص و معتبر در مجسمه‌سازی معاصر ایران در حاشیه اجرای پرفورمنس و نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا جمالی مطرح کرد.
1397/12/23
اختتامیه نمایشگاه خط نگاره همایش ملی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران برگزار شد/ معرفی برگزیدگان
نمایشگاه خط نگاره منتخب آثار هنرمندان و دانشجویان سراسر کشور شرکت کننده در همایش ملی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران در مورخه بیست و یکم اسفند نودوهفت در گالری جلال آل احمد شهر ری به کار خود پایان داد.
1397/12/20
گفتگو با داور جشنواره عکس آب
حسن غفاری از داوران چهارمین جشنواره ملی عکس آب با شعار «آب برای همه» در رابطه با این دوره از نمایشگاه و کیفیت آثار ارائه شده در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین، گفت: اگر بخواهیم این دوره را از نظر کمی و آماری با دوره قبل مقایسه کنیم امسال ما افزایش شرکت کننده داشتیم و به ما آمار قابل قبول 6000 عکس رسیده است؛ پذیرش آثار از طریق سایت انجام می شد که حتی افرادی هم از کانادا، ژاپن و هرات عکس ارسال کرده بودند ولی چون یکی از بندهای این جشنواره محدوده جغرافیایی ایران را قید کرده است، امکان وارد کردن این آثار در مسابقه وجود نداشت.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 9168
logo-samandehi