انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» در بخش رقابتی جشنواره اکس گراند آلمان


انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» محصول مشترک مرکز تلویزیون و انیمیشن سازمان سینمایی حوزه هنری در بخش رقابتی جشنواره «اکس گراند» آلمان حضور دارد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از ایرنا، انیمشن کوتاه «آقای گوزن» پس از حضور و درخشش در بسیاری از جشنواره‌های بین‌المللی این بار در بخش رقابتی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم «اکس گراند» برای کسب جایزه دو هزار یورویی با دیگر آثار راه یافته، به رقابت خواهد پرداخت.

این جشنواره 25 آبان ماه آغاز شده و تا 4 آذرماه در شهر ویسبادن کشور آلمان ادامه دارد و این انیمیشن در روزهای 1 و 3 آذرماه به نمایش عموم درخواهد آمد.

همچنین، انیمشن کوتاه «آقای گوزن» هم اکنون در جشنواره بین‌المللی فیلم کوبانی (22 تا 28 آبان) که در کشور سوریه برگزار می‌شود نیز حضور دارد.
انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» طی ماه گذشته در بسیاری از جشنواره بین‌المللی حضور داشت و جوایزی از جشنواره‌های کراک (روسیه)، سان اسکرین (آمریکا)، استاپ تریک (لهستان و اسلونی)، انیماتو سویس، کلیک (هلند)، لودز (لهستان) لیندز (اتریش)، وایادولید (اسپانیا) و ری انیمانیا (ارمنستان) کسب کرد.

حضورهای جشنواره‌ای ‌«آقای گوزن» که پخش بین‌الملل آن بر عهده موسسه تصویرسازان سوره سینمای مهر است، در جشنواره‌های خارجی ادامه خواهد داشت.

logo-samandehi