گزارش‌های تصویری

1397/8/20
طراحی تقویمی برای تغییر زندگی شما
سایمون گیرتز، مخترع سوئدی، مجری تلویزیون و از علاقمندان به رباتیک، متوجه شد که در پایبندی به تعهدات خود با مشکل مواجه شده است، از این‌رو تقویم روزانه (The Everyday Calendar) را طراحی کرد تا به زندگی خودش نظم بیشتری بدهد.
1397/8/15
ترکیب چوب و گیاهان در نمای مجسمه مانند ساختمان barangaroo
بنای ساختمان barangaroo که در جنوب غربی ناحیه ی barangaroo سیدنی در استرالیا واقع شده است، نتیجه‌ی یک مسابقه ی طراحی برتر است و نقطه‌ی آغاز ورود یک نسل از ناحیه ی جنوب به یکی از بزرگترین پروژه‌های بازسازی شهری در سیدنی است.
1397/8/14
الگوهای قومی-آینده نگرانۀ YAKAZA به دنبال تعریف هویتی برای انسان‌ها در قلمرو دیجیتال
مجموعه ای تحت عنوان "ترانسفورماتور قبیله ای" به دنبال این است که آیا الگوریتم ظاهر انسانی را می‌توان از طریق مجموعه‌ای از الگوهای پارچه‌ای متا مورفوژنیک تعریف کرد که در سه قارۀ آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی و آسیای شرقی متفاوت هستند.
1397/8/14
ساخت فضاهای کاری پربار با استفاده از عناصر آکوستیک منسوجات سه بعدی
استودیوی samira boon که معماران منسوجات هستند، در یک فضای کاری رو باز کار می‌کنند و باور دارند که این فضاها مشارکت بین رشته‌ای را تشویق می‌کنند تا در معرض انواع مختلفی از تخصص‌ها قرار بگیرند و خلاقیت و نوآوری را سرعت ببخشند. اما برای اجتناب از تنش و بهره‌ وری پایین، باید به آکوستیک توجه کافی کرد.
1397/8/14
"پذیرش غیرقابل توصیف عناصر" در اولین نمایشگاه انفرادی olafur eliasson در پکن
این نمایشگاه وسیع شامل سلسله‌ای از چیدمان‌های دربرگیرندۀ بزرگ، تندیس‌ها و آثار روی کاغذ بود که هر فضا محیط گسسته‌ای را احضار می‌کرد که به یک پدیدۀ طبیعی خاص مثل نور، مه، سایه، آب، هندسه و حرکت اختصاص داشت.
1397/8/14
نگاهی به پاویون شناور طراحی شده در سه سالانۀ بروژ
در طول مدت سه سالانۀ بروژ استودیوی معماری OBBA با مشارکت معماران محلی dertien 12، پاویونی را نصب کرد که روی یکی از کانال‌های آبی متعدد شهر شناور بود و از مردم دعوت نمود که روی آن قدم بزنند، استراحت و تفکر کنند و از آب لذت ببرند.
1397/8/13
گزارش تصویری نمایشگاه هفته تصویرگری ۹۷ (بخش پنجم)
هفته تصویرگری ۹۷ در دل برنامه های پانزده سالگی انجمن تصویرگران افتتاح شد. افتتاحیه در سالنی مملو از هنرمندان تصویرگر، هنرمندانی که به گفته بزرگی از تصویرگران، در خلوت خود به خلق زیبایی نشسته و معجزه می آفرینند، برگزار و با اهدای نشان آبان، معتبرترین جایزه تصویرگری کشور به چهار هنرمند تصویرگر همراه بود.
1397/8/13
نمایش "جهنم لعنتی" در نمایشگاه baroquesanguine در موزه گالری fondazione prada
هنرمندان انگلیسی jake & dinos chapman در اثرشان به نام "جهنم لعنتی" رقت انگیزترین روش را برای نمایش چیزی که تمدن غرب را تطهیر کرده استفاده کرده اند. یادمانی بودن این اثر باعث تأکید بر تأثیر شوکه کنندۀ خشونت به نمایش درآمده در آن و دقیق بودن جزئیات باورنکردنی اش می شود.
1397/8/12
نگاهی به دیدنی‌ترین کتاب‌خانه‌های دنیا
در این گزارش تصاویری از بزرگ‌ترین و بهترین کتاب‌خانه‌های دنیا را می‌بینید؛ کتاب‌خانه‌هایی در برزیل، فرانسه، کره جنوبی، آلمان، چین، استرالیا و ... که بی شک ولع شما را به خواندن بیشتر می‌کنند.
1397/8/9
گزارش تصویری نمایشگاه هفته تصویرگری ۹۷ (بخش سوم)
عصر روز جمعه ۴ آبان ماه در خانه هنرمندان ایران مهم‌ترین جایزه تصویرگری کشور با گردهمایی هنرمندان در پانزدهمین سالگرد تاسیس انجمن تصویرگران ایران، به چهار هنرمند تصویرگر منتخب اهدا شد و نمایشگاه های هفته تصویرگری ۹۷ گشایش یافت.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1302