فراخوان

1397/7/24
فراخوان جایزه طراحی آسیا 2019
جایزه طراحی آسیا 2019 (Asia Design Prize 2019) رقابتی است که مفاهیم و ایده های جدید طراحی را آشکار می سازد و آنها را به جهان معرفی می کند. (مهلت ارسال آثار: 10 دی 97)
1397/7/24
فراخوان طراحی داخلی برای ساعات تنفس در محیط کاری
شرکت Ferrero از جامعه بین المللی دعوت می کند تا طراحی داخلی جدیدی را برای دکوراسیون اتاق های اختصاص داده شده به کارکنان خط تولید، انجام دهند و فضایی را برای آرامش، استراحت و تقویت روابط بین همکاران، خلق کنند تا برای هر کس مکان ایده آلی برای تازه کردن نیرو، استراحت و احتمالاً خوردن یک میان وعده قبل از برگشتن به کار باشد، در واقع پروژه ای که کاملاً منعکس کننده ارزش های بنیادین گروه باشد. (مهلت ارسال آثار: 28 آذر 97)
1397/7/22
فراخوان طراحی اسکان اضطراری در پاراگوئه
موسسه ARCHSharing، با همکاری TECHO Paraguay، به دلیل کمبود مسکن مناسب در کشور پاراگوئه، مسابقه‌ای تحت عنوان "اسکان اضطراری در پاراگوئه" برگزار می کند. هدف از این رقابت این است که در عین توجه به شرایط اضطراری، برای ساکنان خانه‌هایی در شان و منزلت آنها (با در نظر گرفتن حقشان برای داشتن منزلی مناسب) ساخته شود. (مهلت ثبت نام: 8 آبان 97)
1397/7/18
دومین دوره کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی ایران معاصر
برگزاری این کنفرانس امكان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها ومراكزتخصصی کشور و جهان درزمینه مفاهیم مشترك مهندسی و صنعت ساخت و ساز وسایرموضوعات مرتبط با محورهای کنفرانس را فراهم می سازد. بر این اساس، دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی عمران، معماری و شهرسازی ایران معاصر با افتخار از تمامی متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.
1397/6/26
مسابقه طراحی معماری «موکب» / دوره دوم
فراخوان دومین مسابقه طراحی معماری موکب که توسط موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری مهر ماه امسال برگزار می شود، منتشر شد.
1397/7/17
اولین همایش معماری و هویت
همایش «معماری و هویت» با هدف بررسی و تحلیل وضع امروز معماری و شهرسازی ایران از منظر هویت برگزار می‌شود. همایش «معماری و هویت» برآن است تا علل ناهمگونی و آشفتگی شهرهای معاصر را جستجو کند و خاستگاه‌های بحران هویتی که گریبان‌گیر شهرها است را بیابد. امید است برایند علمی این همایش راه‌حل‌ها و راهکارهایی برای بهبود پریشانی‌های معماری و شهرسازی ایرانی باشد.
1397/7/17
سومین همایش بین المللی عمران، معماری و شهر سبز پایدار
پیشرفت‌های جهانی و بومی در رشتۀ عمران بدان حد جدید و چشمگیر است که می‌طلبد گاه‌به‌گاه متخصصان و تجربه‌داران این وادی گرد هم آیند و در بستری پویا و فضایی علمی، میوه‌های فرا آمده از تجربۀ خویش را با سرشاخه‌های دانش روز پیوندی دوباره زنند. در همایش‌های علمی، پژوهشگران آموزه‌های دانش‌محور خویش را عرضه می‌کنند و صنعتگران، مهارت‌های فناورانۀ خویش را به معرض دید می‌نهند و دانش‌پژوهان، پاسخ به علاقه‌مندی‌های خود را می‌جویند.
1397/7/16
فراخوان فستیوال ملی معماران و کارفرمایان
ضرورت و نیاز برای ایجاد ارتباط و پیوند مناسب میان معماران، طراحان و افراد صاحب ایده با سرمایه‌گذاران و سازندگان ساختمان، انجمن کارفرمایی طراحی و معماری را برآن داشت تا با طراحی رویدادی متفاوت نسبت به معرفی توانمندی‌های جامعه معماران و ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه‌گذاران و ارتقای مهارت‌های‌ کسب‌وکار معماران را از طریق برگزاری فستیوال اقدام نماید.
1397/7/15
فراخوان جایزه معماری آقاخان 2019
این جایزه به دنبال نامزدهایی است که گسترده ترین دامنه ممکن از مداخلات معماری را به نمایش بگذارند، اما برای دوره چهاردهم (2019-2017)، ارسال پروژه هایی مورد تشویق است که در مناظر روستایی، محیط های شهری و آنهایی که در هر مقیاسی با فضای عمومی سروکار دارند، انجام شده باشند. (آخرین مهلت ارسال آثار: 8 آبان 1397)
1397/7/14
فراخوان شرکت در نمایشگاه با موضوع “مرز بین واقعیت و خیال”
مجله معماری ویلا به نمایندگی از مؤسسه ی مطالعاتی جهان باغ ایرانیان به مناسبت روز باغ ایرانی (۲۰ مهر ماه)، از هنرمندان مجرب در همه زمینه های هنری (هنر، معماری، نقاشی، عکاسی، چاپ، فیلم، شعر، مجسمه سازی، موسیقی، چیدمان، رسانه های جدید) دعوت بعمل می آورد تا با ارائه طرح های خود با موضوع “مرز بین واقعیت و خیال”، در نمایشگاه شرکت نمایند.
1397/7/10
فراخوان جایزه طراحی محصول Elite
دوره دوم Elite Design Award توسط برند تختخواب Elite با هدف یافتن طرح های نوآرانه در زمینه محصولات مربوط به تخت خواب و نمایش برترین آثار در هفته طراحی میلان 2019 اعلام شده است. (مهلت ثبت نام : 10 آبان 97)
1397/7/9
فراخوان مسابقه طراحی کیف و کوله پشتی
مسابقه طراحی محصول جدید O bag از طراحان دعوت می کند تا یک کوله پشتی ترکیبی جدید که قابلیت استفاده هم در ساعات کاری و هم در اوغات فراغت داشته باشد طراحی کنند. (مهلت ثبت نام: 27 آذر 97)
1397/7/8
فراخوان شناسایی شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره و نظارت در زمینه نورآرایی و نورپردازی
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد به منظور واگذاری خدمات طراحی، مشاوره و نظارت بر پروژه های نورپردازی (دائم و مناسبتی) نسبت به شناسایی شرکت های فعال، توانمند و دارای سوابق کاری مرتبط در این زمینه اقدام نماید.
1397/6/22
فراخوان عمومی دعوت از دفاتر و شرکت‌های معماری جهت ارسال آثار به کتاب سال معماری معاصر ایران
هنرمعماری قریب یک دهه پس از انتشار کتاب موفقیت آمیز و جریان‌ساز «معماری معاصر ایران» تألیف امیر بانی مسعود، بعنوان یکی از پرافتخارترین ناشرهای تخصصی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران قصد دارد کتابی تحت عنوان «کتاب سال معماری معاصر ایران» را منتشر نماید.
1397/7/8
مسابقه‌ی سال ۲۰۱۹ زیستگاه فضایی ایمز ناسا
مرکز تحقیقاتی ایمز ناسا (NASA Ames Research Center) جامعه‌ی ملی فضا (National Space Society (NSS)) از دانش‌آموزانی که تا مقطع ۱۲ام دبیرستان تحصیل کرده‌اند (حداکثر ۱۸ سال دارند) در سرتاسر جهان برای شرکت در دوره‌ی ۲۰۱۹ مسابقه‌ی سالانه‌ی زیستگاه فضایی (Space Settlemeny) دعوت می‌کند. (مهلت ارسال آثار: 26 بهمن 97)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 704