فراخوان

1397/11/29
فراخوان مسابقه چشم انداز در لیما، پرو
شهرداری لیما و گروه Centenario فراخوان رقابت معماری بین المللی و مسابقه محوطه سازی برای پارک شهری در محوطه ساحلی Pachacamac در منطقه Lurín، لیما اعلام کرده اند. (مهلت ثبت نام: 20 اسفند 97)
1397/11/28
فراخوان مسابقه معماری READY.SET
سالن اپرای Victory Hall Opera با همکاری Architects of Charlottesville, Virginia فراخوانی را برای یک مسابقه طراحی مدولار اعلام کرده اند. (مهلت ثبت نام: 11 فروردین 98)
1397/11/17
فراخوان عکس شوادون ۱۳
نشریه‌ی علمی تخصصی - دانشجویی معماری و شهرسازی شوادون از تمامی علاقه‌مندان به عکاسی دعوت می‌کند تا آثار خود را با موضوع "معماری و زمستان" به دبیرخانه‌ی نشریه ارسال نمایند.
1397/11/16
فراخوان مسابقه طراحی ECOS FEZ
رقابت ecos در زمینه ی طراحی اشیا زیر بنایی در منطقه آزاد اقتصادی ارمنستان برگزار میشود. (مهلت ثبت نام: 24 اسفند 97)
1397/11/10
فراخوان مسابقه طراحی جداره حرم حضرت زینب (س)
ستاد بازسازی عتبات عالیات سوریه و مرکز معماری اسلامی حوزه هنری با کمک جمعی از خیرین در نظر دارد جهت بهسازی و ترمیم دیواره پیرامون حرم حضرت زینب (س) اعلام به فراخوان ارسال طرح دیوار پیرامون حرم و اجرای آن نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 5 امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان امکان‌سنجی و معرفی راهکارهای بازیافت تجهیزات نورآرایی و آذین‌بندی، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1397/11/10
فراخوان پژوهشی شماره 4 راهنمای نورپردازی درختان در معابر شهری تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای اجرای پژوهش با عنوان راهنمای نورپردازی درختان در معابر شهری تهران، نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 866
logo-samandehi