فراخوان

1397/8/23
فراخوان موزه معماری ایران
معماری در سرزمین ما ایران سابقه طولانی دارد و همواره در طول تاریخ نقش موثری در پیشبرد این هنر در جهان داشته است. این نقش متداوم متاسفانه در سده اخیر کمرنگ شده و جایگاه ایران در معماری جهان علیرغم تلاش های انجام گرفته دچار افول گردیده است. بدیهی است این تلاش ها می بایست به گونه ای صورت گیرند تا این نقش تاریخی احیا و به روند طبیعی خود بازگردانده شود. یکی از عوامل تاثیرگذار در این رابطه می تواند تاسیس و احداث موزه معماری ایران باشد.
1397/8/20
فراخوان سیزدهمین دوره جایزه معماری میرمیران
بنیاد معماری میرمیران از کلیه معماران، طراحان، دانشجویان معماری و اندیشمندان که به این موضوع علاقه مند می باشند، دعوت می نماید تا در این مسابقه مفهومی که مبتنی بر اندیشه ای نوین در خصوص «معماری پویا» است، شرکت نمایند.
1397/8/14
فراخوان سومین دوره طراحی المان و میادین شهر کاشان
در این فراخوان آمده است: سازمان زیباسازی شهرداری کاشان در راستای اهداف خود مبنی بر هویت بخشی و سامان‌دهی بصری و ارتقای کیفی میادین شهر، از کلیه معماران، طراحان و هنرمندان محترم دعوت می‌کند تا در طراحی میدان ورودی شهر و میدان کتاب شهر کاشان به صورت فردی یا گروهی اقدام به همکاری کنند.
1397/8/12
فراخوان مسابقه طراحی مجتمع فرهنگی و المان شهری آمادای
شهرداری همدان در نظر دارد در راستای ارتقای سطح معماری و منظر شهری، طبق آیین نامه جامع برگزاری مسابقات معماری و شهر سازی مصوب 1381 شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام به طراحی و ساخت مجتمع فرهنگی و المان شهری تپه حاج عنایت نماید.
1397/8/7
فراخوان شرکت در رقابت بین‌المللی طراحی میدان جدید Gwanghwamun
دولت کلان‌شهر Seul، در تلاش برای غلبه بر محدودیت‌های مکانی و عملیاتی میدان Gwanghwamun و در جهت بازگرداندن نمادپردازی تاریخی و فرهنگی منطقه‌ی Gwanghwamun، اقدام به برپایی این رقابت بین‌المللی طراحی نموده. (مهلت ثبت نام: 2 آذر 97)
1397/8/6
مسابقه‌ی طراحی بین المللی بازطراحی باغ‌ شهر
هدف از این رقابت بین المللی ایده‌‌های طراحی و یافتن طرح‌های جدید برای باغ‌شهری مدرن است که پاسخگوی نیازهای قرن بیست‌ و‌ یکم باشد و در عین حال، روحیه مبتکری را باز‌یابد که به توسعه‌ی نخستین باغ‌ شهر جهان درLetchworth انجامید. (مهلت ثبت نام: 20 آذر 97)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 746