فراخوان

1398/4/26
فراخوان بورس فرصت مطالعاتی معماری برای نمایشگاه
موسسه YACademy در همکاری با David Chipperfield و National Geographic، دوره ی ARCHITECTURE FOR EXHIBITION را با یک گروه از سخنرانان و فرصت ها برای همکاری با شرکت های بین المللی از جمله DAVID CHIPPERFIELD ،ALL DESIGN و ZAHA HADID ARCHITECTS برگزار می کند. (مهلت ثبت نام: 19 مهر 98)
1398/4/25
فراخوان رقابت معماری Iceland Thermal Springs Guest House
رقابت معماری Guest House در همکاری با مزرعه Vogafjós ایسلند در جستجوی طرح هایی برای یک مهمان خانه منحصر به فرد با 8 تا 10 اتاق است که هر کدام از آنها می توانند چشم اندازهای طبیعی اطراف را به ارمغان بیاورند. (مهلت ثبت نام: 7 آبان 98)
1398/4/24
فراخوان رقابت معماری Microhome 2019
اولین رقابت معماری سالانه MICROHOME بخشی از جنبش ارتقاء معماری خانه در مقیاس کوچک است و به دنبال طراحی عالی و تفکر نوآورانه برای نسل بعدی مسکن است. (مهلت ثبت نام: 3 آبان 98)
1398/4/23
فراخوان مسابقه طراحی مبلمان اقامتگاه دالان تاریکی
مسابقه طراحی مبلمان اقامتگاه دالان تاریکی خانه معروف به خانه دالان تاریکی مربوط به دوره ی قاجار و از مجموعه خانه های متعلق به روحانی معروف آن دوره « آیت ا... محمد باقر آقانجفی اصفهانی» است، که در حال حاضر در مرحله مرمت و باززنده سازی است، تا به عنوان یک اقامتگاه، محیطی خاص و جذاب، برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم نماید.
1398/4/23
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در روسیه
برنامه رزیدنسی Karelian Art از هنرمندان حوزه هنرهای تجسمی، هنرهای جدید و کارشناسان هنری جهت اقامت و فعالیت به مدت سه هفته تا سه ماه در روسیه دعوت می کند. (مهلت ثبت نام: 9 مرداد 98)
1398/4/17
دومین کنفرانس بین المللی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام
دومین کنفرانس بین المللی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام - دانشگاه تبریز با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبرایران و کشورهای اسلامی و نهادهای علمی پژوهشی فرصتی مناسب جهت تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین و گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران، سازمانهای ذی ربط و علاقه مند، مهندسین مشاور و متخصصان و علاقه مندان مباحث مهندسی، عمران، معماری و شهرسازی می باشد.
1398/4/15
فراخوان رقابت SUPER GREEN، SUPER CLEAN and SUPER LEAN
جشنواره سالانه Wonderfruit در زمینه ی معماری، هنر، موسیقی و ایده هایی است که راه حل های خلاقانه برای زندگی پایدار را ارائه میدهند و جامعه جهانی را برای گرامیداشت آن به دور هم جمع میکند. (مهلت ثبت نام: 24 تیر 98)
1398/4/12
دومین کنفرانس ملی مطالعات نوین مهندسی عمران، معماری، شهرسازی و محیط زیست در قرن 21
«دومین کنفرانس ملی مطالعات نوین مهندسی عمران، معماری، شهرسازی و محیط زیست در قرن 21» توسط «دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها و مرکز توسعه خلاقیت و نوآوری علوم نوین» و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی کشور؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در تاریخ 31 شهریور 1398 در تهران برگزار می شود.
1398/4/11
ششمین کنگره سالانه عمران، معماری و توسعه شهری
دبیرخانه ششمین کنگره سالانه عمران، معماری و توسعه شهری با افتخار از تمامی متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنگره در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف موردنظر را فراهم سازند.
1398/4/11
فراخوان رقابت طراحی iF
رقابت سالانه طراحی iF فراخوان دوره سال 2020 خود را با دعوت از طراحان سراسر جهان اعلام کرده است. (مهلت ارسال آثار: 26 مهر 98)
1398/4/10
فراخوان مسابقه "طراحی محیطی؛ ارتباط پیاده میان آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) با رود دره فرحزاد و بخش شرقی آن"
شهر تهران بهرغم برخی مشکلات و معضلات، در درون خود همچنان ذخیره‌هایی از مکان‌های با ارزش را حفظ کرده که تا به امروز از گزند توسعه‌های لجام گسیخته در امان مانده‌اند. یکی از این مکان‌های با ارزش آستان مبارک امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) در جوار رود دره فرحزاد است.
1398/4/10
چهارمین مجمع توسعه فناوری و کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران معماری و صنعت ساختمان ایران
مجمع مهندسی توسعه "دبیرخانه دائمی کنفرانس صنعت ساختمان ایران" چهارمین کنفرانس بین المللی و بزرگ ترین و معتبر ترین مجمع مهندسین راه و ساختمان کشور را باحمایت بیش از 100 مرجع علمی- دانشگاه -انجمن و نهادی های فعال صنعت ساختمان در 26-27-28 آذر ماه 1398 همزمان با هفته بزرگداشت پژوهش در دانشگاه تهران "دانشکده فنی سالن شهید چمران" با رویکرد علم و فناوری برای بهینه سازی فنی و اقتصادی صنعت راه و ساختمان در حوزه مهندسی عمران، مهندسی معماری، علوم شهری و علوم وابسته برگزار خواهد نمود.
1398/4/10
فراخوان عمومی شناسایی طراحان نورپردازی پل های سواره رو
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد در راستای ماموریت های محوله مبنی بر نورپردازی پل های سواره روی شهر تهران، نسبت به شناسایی طراحان ذیصلاح در این زمینه در دو بخش دانشجویی و حرفه ای به روش ارزیابی کیفی اقدام نماید.
1398/4/10
فراخوان رقابت World Habitat
رویداد World Habitat با همکاری UN-Habitat با هدف یافتن بهترین راه حل ها برای مسئله سکونت در سراسر جهان برگزار میشود. (مهلت ارسال آثار: 12 فروردین 99)
1398/4/9
فراخوان مسابقه آزاد ملی طراحی میدان اتریش
مسابقه طراحی میدان اتریش با هدف هویت­ رقابتی و حضورپذیری آن تعریف شده و انتظار می­رود شرکت­ کنندگان با ارائه آثار خلاقانه خود بتوانند در طراحی و اجرای یک فضای شهری موفق، مشارکتی فعال با مدیریت شهری در منطقه 22 را تعریف کنند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 952
logo-samandehi