گالری‌های خارجی

1397/9/20
سازۀ حبابی شکل در مرکز شهر Suzhou
پاویلیون حبابی و ملهم از داستان ژول ورن با پوسته و عناصر نگه دارنده متحد و بدون مرز شبیه حبابی است که از دل زمین درآمده و در مرکز یک شهر شلوغ در چین نصب شد.
1397/9/17
نگاهی به پانزده طرح خلاقانه کوهستانی
کوه ها یکی از زمینه هایی هستند که تقریبا بسیاری از معماران می خواهند حداقل یک بار طرحی در این فضا ارائه دهند. با این حال، حتی اگر این یک محیط جذاب باشد، چالش های مرتبط با آن نیز وجود دارد.
1397/9/14
نگاهی به چهار پروژه شهر های آینده ی آمریکا با تمرکز بر حضور جنگل در شهر
توجه به پتانسیل جنگلهای عظیم برای تبدیل شدن به مواد غالب موجود در شهرهای پایدار آینده، در سال 2018 در ایالات متحده نیز افزایش یافته است. قوانین تکاملی و دسترسی فزاینده به جنگل های عظیم، الهام بخش شرکت ها، دانشگاه ها و ... برای تحقیق و سرمایه گذاری در پروژه های این چنینی در سراسر کشور شده است.
1397/9/13
نگاهی به هشت طرح مکزیکی ساخته شده با گیاه بامبو
مکزیک یک کشور شناخته شده در سراسر جهان برای عناصر معماری سنتی و معاصر است. تکنیک های ساختاری مشخصه هر منطقه و استفاده از مواد با توجه به نیازهای حرارتی، اقتصادی یا زیبایی شناختی منجر به فضاهای منحصر به فرد می شود.
1397/9/6
نگاهی به شهر های آینده در پکن
در پس زمینۀ استادیوم ملی طراحی شده توسط herzog & de meuron در پکن ده تیم طراحی خانه هایی مینیاتوری به نمایش گذاشته اند که نحوۀ زندگی ما را در شهرهای آینده نشان می دهند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 190
logo-samandehi