گزارش‌های تصویری

1397/7/25
ساخت مبلمانی دست ساز به شکل اشیا ماقبل تاریخ
طراح انگلیسی،max lamb، در مجموعۀ جدیدش که در آن از اسپری حرارتی آلومینیوم استفاده کرده، اشیائی را با تراشیدن پلی استایرن به وسیلۀ دست ساخته که ظاهری ماقبل تاریخی دارند او سپس این اشیاء را با پوششی فلزمانند پوشانده.
1397/7/23
خلاقیت در طراحی صندلی ملهم از سفرهای بزرگ قبایل بیایانی
طراح اسپانیایی Jordi Ribaudí ، صندلی تندیسی‌ای را خلق کرده است که از سفرهای بزرگ قبایل بیایانی الهام گرفته شده است چون در طول این سفرها انسان‌ها به زمین احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند. Babu مکانی برای تمدد اعصاب، استراحت و یک پناهگاه.
1397/7/22
نگاهی به پروژه های برگزیده هجدهمین دوره جایزه معمار
جایزه‌ی معمار هر ساله به برترین طراحان معماری ساختمان‌های کشور به لحاظ خلاقیت و نحوه‌ی به کارگیری فضا در خدمت کاربری تعلق می‌گیرد. با توجه به اینکه هیأت داوران جایزه‌ی معمار از میان معماران برجسته‌ی ایرانی و بین‌المللی انتخاب می‌شوند، این جایزه در بین جامعه‌ی معماری کشور دارای اعتبار ویژه‌ای است.
1397/7/21
خانه های کلاژیMatthias Jung،تعریفی دوباره از معماری سورئالی
مجموعه «خانه ها»ی Matthias Jung ، برای خلق معماری سورئالیسم به خوبی نماهای معماری درهم تنیده را در کنار منظره های زیبا در شمال آلمان مجسم می کند. این کار ابتدا سرگرمی دوران کودکی برای وقت گذرانی در کارگاه عکس پدرش بود، که اشتیاق او به کلاژ را به حرفه او به عنوان طراح و هنرمند تبدیل کرد.
1397/7/11
گزارش تصویری نمایشگاه یکروزه آثار هنرجویان دوره تابستانه کانون آموزش مهارت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران
نمایشگاهی از آثار هنرجویان دوره تابستانه کاما (کانون آموزش مهارت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران) همزمان با نخستین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی گفتار معمار و روز جهانی معمار، سه شنبه 9 مهرماه در کمیسیون ملی یونسکو به نمایش درآمد.
1397/7/10
نگاهی به پاویون های اکسپو 2020 دبی
اکسپو 2020 دبی یکی از مهم ترین رویدادهای دنیا در طول سال های آینده خواهد بود. شیخ محمد بِن رشید، معاون نخست وزیر امارات و حاکم دبی، مسئول برگزاری این نمایشگاه عنوان داشت با کانسپت همبستگی ذهن و خلق آینده به استقبال این رویداد می رویم.
1397/7/10
تجسم طراحی آسمان خراش Empire State در 9 سبک مختلف معماری
آسمان خراش نمادین Empire State نیویورک، اولین سازه عظیم دنیا بود که بیش از 100 طبقه داشت و به مفهوم معماری مدرن و طراحی آسمانخراش تعریف تازه ای بخشید. این رندرهای خیالی که توسط HomeAdvisor منتشر شده، به ما اجازه می دهد کمی در این یادگارهای بزرگ معماری افراط کنیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 335