گزارش‌های تصویری

1397/8/29
خلاقیت در طراحی کمد لباس تونلی
گروه طراحی و معماران HAO کمد لباسی منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده که توسط آن اتاق بازی کودک را به اتاق خواب کودکان متصل می کند. درب های گرد به نحوی طراحی شده اند که به کودکان اجازه می دهند تا به راحتی از میان اتاق ها عبور کنند و از لذت بازی، کشف و جستجو در فضا لذت ببرند.
1397/8/29
پلکان مارپیچ به مثابه ساز موسیقی
شرکت هنرهای تجسمی و طراحی panGenerator ویدئوی جدیدی منتشر کرده است که نشان می‌دهد چگونه پلکان مارپیچی نمادین Szczecin Philharmonic را به سازی تبدیل کرده اند که صداهای مخاطب‌ها را تبدیل می‌کند.
1397/8/28
شاخه های درخت به مثابه رخت آویز
هنرمندانی به نام Ulyana Zachkevych و Stanislav Boychuk از برند طراحی MZPA اوکراینی، رخت آویزی به نام Hilka را با استفاده از شاخه های درختان طراحی کرده‌اند.
1397/8/20
طراحی تقویمی برای تغییر زندگی شما
سایمون گیرتز، مخترع سوئدی، مجری تلویزیون و از علاقمندان به رباتیک، متوجه شد که در پایبندی به تعهدات خود با مشکل مواجه شده است، از این‌رو تقویم روزانه (The Everyday Calendar) را طراحی کرد تا به زندگی خودش نظم بیشتری بدهد.
1397/8/15
ترکیب چوب و گیاهان در نمای مجسمه مانند ساختمان barangaroo
بنای ساختمان barangaroo که در جنوب غربی ناحیه ی barangaroo سیدنی در استرالیا واقع شده است، نتیجه‌ی یک مسابقه ی طراحی برتر است و نقطه‌ی آغاز ورود یک نسل از ناحیه ی جنوب به یکی از بزرگترین پروژه‌های بازسازی شهری در سیدنی است.
1397/8/14
ساخت فضاهای کاری پربار با استفاده از عناصر آکوستیک منسوجات سه بعدی
استودیوی samira boon که معماران منسوجات هستند، در یک فضای کاری رو باز کار می‌کنند و باور دارند که این فضاها مشارکت بین رشته‌ای را تشویق می‌کنند تا در معرض انواع مختلفی از تخصص‌ها قرار بگیرند و خلاقیت و نوآوری را سرعت ببخشند. اما برای اجتناب از تنش و بهره‌ وری پایین، باید به آکوستیک توجه کافی کرد.
1397/8/14
نگاهی به پاویون شناور طراحی شده در سه سالانۀ بروژ
در طول مدت سه سالانۀ بروژ استودیوی معماری OBBA با مشارکت معماران محلی dertien 12، پاویونی را نصب کرد که روی یکی از کانال‌های آبی متعدد شهر شناور بود و از مردم دعوت نمود که روی آن قدم بزنند، استراحت و تفکر کنند و از آب لذت ببرند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 366
logo-samandehi