گالری‌های خارجی

1397/7/23
گزارش تصویری مرکز فرهنگی 59 rivoli در پاریس
فضای مرکز فرهنگی 59 rivoli از سوی شهرداری پاریس یه هنرمندان این شهر اختصاص یافته است و هر یک از هنرمندان متوانند در فضای اختصاص یافته به خود به خلق و نمایش آثار هنری خود بپردازند. بازدید از کارگاه های هنرمندان در طول روز برای عموم آزاد است.
1397/7/21
خانه های کلاژیMatthias Jung،تعریفی دوباره از معماری سورئالی
مجموعه «خانه ها»ی Matthias Jung ، برای خلق معماری سورئالیسم به خوبی نماهای معماری درهم تنیده را در کنار منظره های زیبا در شمال آلمان مجسم می کند. این کار ابتدا سرگرمی دوران کودکی برای وقت گذرانی در کارگاه عکس پدرش بود، که اشتیاق او به کلاژ را به حرفه او به عنوان طراح و هنرمند تبدیل کرد.
1397/5/30
نگاهی بر غرفه nordic در دوسالانه ونیز
غرفه nordic با عنوان"سخاوت دیگر" نمایشگاهی را ارائه میدهد که رابطه بین طبیعت و محیط زیست را بررسی می کند و اینکه چگونه معماری می تواند یک جهانی که همزیستی هر دو را تسهیل می کند را فراهم کند.
1397/5/29
تجمع ؛ میراث کره و مدرنیته غرب مستتر در پیچش های کاغذی
آثار هنرمند معاصر کره ای Chun Kwang Young تحت عنوان "تجمع" در گالری SUNDARAM TAGORE نیویورک به نمایش در آمده است. این مجموعه اولین نمایشگاه این هنرمند در چهار سال اخیر در نیویورک است که به طور جامع روند کاری را در طول این مدت در رابطه با موضوع هماهنگی و تضاد نشان میدهد.
1397/5/2
چهره به چهره با مرد نامرئی
لیو بولین هنرمندی است که دهه گذشته در مکان های متعدد تصاویری را ثبت کرده است که در محیط آنها فرم بدن یک مرد در میان فرم اشکال دیگر مستتر شده است.
1397/4/25
روح جنگل آمازون در ایستگاه مرکزی زوریخ
هنرمند مشهور برزیلی ernesto neto از درخت GaiaMother رونمایی کرد. این چیدمان با هدف نمایش روح جنگل آمازون در شمال ایستگاه مرکزی زوریخ نصب شده است. این پروژه بیست متر ارتفاع دارد و ساختار ظاهری آن از نوارهای پنبه دست ساز رنگارنگ ساخته شده و شبیه یک درخت با شکوه است.
1397/4/24
مشاهده ریشه های درخت از زیر زمین
اینستالیشن ساخته شده توسط هنیرو الیوویرا به شکلی است که مخاطب ریشه های درخت را از زاویه دیدی که در زیر زمین قرار دارد، مشاهده میکند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 91