اخبار

1398/2/31
حرکت بینال ونیز در خلاف جهت تئوری‌های ترامپ
مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر درخشش هنرمندان ایرانی در پنجاه و هشتمین دوره بینال ونیز خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این رویداد با زبان هنر نشان دادند که با سیاست ها و تئوری‌های دونالد ترامپ مخالف هستند.
1398/2/24
به بهانه برخی از نمایشگاه‌های اخیر در گالری های تهران
دکتر سارا جعفری، هنرمند معاصر و از اساتید دانشگاه هنر تهران با توجه به رویکرد و فعالیت های اخیر برخی گالری های سطح شهر تهران یادداشتی را در اختیار گالری آنلاین قرار داده است که در ادامه خواننده آن هستید.
1398/1/12
خالق دنیای رمزآمیز رنگ و حریر در وین درگذشت
مهرداد صدری هنرمند ایرانی نقاش و مجسمه ساز که بیش از چهار دهه ساکن اتریش بوده است و مدتی قبل آثار او در موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش گذاشته شده بود، سوم فروردین ۱۳۹۸ در وین درگذشت.
1398/1/26
روز جهانی هنر گرامی
روز جهانی هنر 15 آوریل همزمان با زادروز لئوناردو داوینچی، یک جشن بین المللی هنرهای زیبا است که توسط انجمن بین المللی هنر (IAA) با هدف ایجاد آگاهی از فعالیت های خلاقانه در سراسر جهان اعلام شده است.
1398/1/17
خرید آثار هنری نخواهیم داشت
هادی مظفری درباره برنامه‌های هنرهای تجسمی گفت: روند مرمت موزه هنرهای معاصر تهران تا مردادماه ۹۸ به طول می‌انجامد. در عین حال برنامه‌ای برای خرید آثار هنری جدید وجود ندارد. یکی از برنامه‌های آینده شرکت در بینال ونیز است.
1397/12/26
روایت بهروز دارش از آثار پویا جمالی
" آنچه نیاز است همین صداقت و آزادی‌ست که هنرمند باید در کارش داشته باشد." این‌را بهروز دارش، از چهره‌های شاخص و معتبر در مجسمه‌سازی معاصر ایران در حاشیه اجرای پرفورمنس و نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا جمالی مطرح کرد.
1398/1/4
چهارمین ” شبی با موزه” همراه با برنامه های ویژه نوروزی در موزه ملی ایران برگزار می شود
موزه ملی ایران به رسم سال های اخیر خود در ایام نوروز، برای چهارمین سال متوالی برنامه “شبی با موزه” را همراه با ویژه برنامه های نوروزی در روز چهارشنبه هفتم فروردین از ساعت ۱۹ تا ۲۳ برگزار خواهد کرد.
1397/12/11
در نشست سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر مطرح شد؛
"همواره دغدغه من پیدا کردن راهی برای رفع موانع سر راه هنرمندان جوان برای کار و فعالیت حرفه ای در زمینه تخصصی هنر بود و به این ترتیب سایت گالری آنلاین با یک نیاز سنجی از جامعه هنرهای تجسمی راه اندازی شد، که به صورت مداوم نیز با توجه به کمبود ها و نیاز هایی که مشخص میشود امکانات و خدمات خود را به روز می کند." این را فاطمه عبداله زاده مدیرمسئول رسانه هنرهای تجسمی گالری آنلاین ضمن ارائه توضیحاتی در مورد ویژگی ها و تاثیرات، شیوه شناسایی و شرکت در رزیدنسی ها و برنامه های بین المللی، در نشست "سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر" بیان کرد.
1397/12/8
آیین گرامیداشت هنرمندان درگذشته سال برگزار می شود
مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال 1397 با عنوان «آیین چراغ خاموشی نیست» با حضور «پیروز حناچی» شهردار تهران، جمعی از هنرمندان و خانواده هنرمندان درگذشته پنج‌شنبه 16 اسفند در سالن ناظرزاده مجموعه تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 594
logo-samandehi