اخبار

1397/9/18
باغ موزه قصر میزبان بخش گالری‌های یازدهمین جشنواره تجسمی فجر
باغ موزه قصر میزبان بخش گالری های جشنواره هنرهای تجسمی فجر شد و در بازدید گالری داران از باغ موزه قصر ‏مقرر شد که دبیرخانه جشنواره با همراهی مدیریت این مکان فرهنگی، امکانات کامل برای حضور گالری‌ها را در ‏جشنواره یازدهم تجسمی فجر آماده کنند.‏
1397/9/13
نمایش آثار هنرمندان جوان در کنار پیشکسوتان بین‌المللی هنر ایران
نشست خبری آغاز به کار گالری دیلمان با حضور علی مقدم حیدری (مدیر هنری)، هدیه مرتاضیان (سرمایه‌گذار و رییس هیات مدیره)، سعید مرتضوی کاشانی (سرمایه‌گذار)، مجید کاشانی (طراح و گرافیست) و کوروش قاضی مراد (هنرمند خوشنویس) روز دوشنبه ۱۲ آذر در گالری دیلمان برگزار شد و دبیری این نشست را حافظ روحانی بر عهده داشت.
1397/9/6
گزارش نشست صمیمانه مدیرعامل و معاونان خانه هنرمندان ایران با اصحاب رسانه
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران با اشاره به هدف حمایتی این نهاد از فرهنگ و هنر کشور گفت: عمده فضای خانه هنرمندان متعلق به انجمن های هنری است و در 6 ماه نخست امسال به ارزش ششصد و پنجاه میلیون تومان نمایشگاه برگزار شد و تنها مبلغ شش میلیون تومان هزینه دریافت کردیم.
1397/8/29
نشست خبری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار شد
نخستین نشست خبری یازدهمین جشنواره تجسمی فجر، صبح روز ۲۹ آبان ماه با حضور هادی مظفری مدیرکل دفترهنرهای تجسمی و رئیس شورای سیاستگذاری این جشنواره، ابراهیم حقیقی دبیر یازدهمین جشنواره تجسمی فجر، سید امیر سقراطی دبیر هنری جشنواره، محسن سلیمانی دبیر اجرایی جشنواره و سعید اسلام زاده مدیر ارتباطات و رسانه این رویداد هنری در موزه هنرهای معاصر ایران برگزار شد.
1397/8/30
ابلاغ آیین نامه مصوب جشنواره تجسمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
در بخش پرسش و پاسخ نشست رسانه ای یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ، هادی مظفری در پاسخ به پرسش خبرنگاری که درباره چارچوب‌های برگزاری جشنواره تجسمی فجر پرسید، توضیح داد: برای نخستین بار، همه جشنواره‌های فجر امسال آیین‌نامه مصوب از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند و از این پس ذیل این آیین‌نامه‌ها فعالیت خواهیم کرد که این اتفاق خوبی است.
1397/8/30
قابل توجه هنرمندان محترم جامعه هنرهای تجسمی
در پوستر یک رویداد مجهول الهویه که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده است، از اعتبار لوگو خانه هنرمندان ایران، انجمن هنرمندان نقاش ایران، پایگاه خبری گالری آنلاین و چند موسسه دیگر سوءاستفاده شده است که هیچ گونه مشارکتی در این رویداد نداشته‌اند.
1397/8/24
قراردادهایی بیش از ۵میلیارد تومان برای موزه هنرهای معاصر تهران
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه روند شفاف سازی فعالیت‌های خود برای اولین بار فهرست قراردادهای با مبالغ بالای متوسط در شش ماه نخست سال ٩٧ را منتشر کرد. در این راستا قرادادهایی که بدون برگزاری مناقصه برای موزه هنرهای معاصر تهران منعقد شده نیز، وجود دارد.
1397/8/23
نشست «کتابخانه‌درمانی؛ در ستایش کتاب نخواندن!» در کتابخانه و موزه ملی ملک
کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نشستی پژوهشی با نام «کتابخانه‌درمانی؛ در ستایش کتاب نخواندن! (جستاری روان‌کاوانه در باب کتاب و کتابخانه)» با سخنرانی یک روان‌درمانگر تحلیلی برگزار می‌کند.
1397/8/20
اعتبار مجوزهای وزارت ارشاد تا پایان امسال
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سامان دهی وضعیت ارائه خدمات و صدور مجوزهای گوناگون خود در اطلاعیه ای حداکثر اعتبار مجوزهای قبلی صادر شده از سوی این وزارتخانه را تا پایان سال جاری اعلام کرد.
1397/8/12
اطلاعیه تاسیس انجمن صنفی نگارخانه داران
دوشنبه هفتم آبان ماه اطلاعیه ای در روزنامه آفتاب منتشر شده است که از نگارخانه های علاقمند به عضویت می خواهد ظرف هفت روز کاری درخواست خود را به هیات موسس اعلام کنند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 532
logo-samandehi