اخبار

1398/4/24
هنرمندان ایران در سیته پاریس جایگاه ششم را دارند
مدیر شهرک بین المللی هنرها (سیته) پاریس در دیدار با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان ایران جایگاه خاصی در عرصه بین‌المللی دارند و در شهرک بین المللی هنرها(سیته) هنرمندان ایران از بین ١٠٠ کشور جایگاه ششم را دارند.
1398/4/2
آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه
اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می توانند براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه سرمد از تاریخ 98/04/01 تا 98/04/12 با مراجعه به وب سایت صندوق ثبت نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
1398/3/29
بازدید از «‌مونالیزا»‌ به روشی متفاوت
بازدیدکنندگان نمایشگاه «‌لئوناردو داوینچی»‌ که پاییز امسال به مناسبت گرامیداشت پانصدمین سالروز درگذشت داوینچی در موزه «لوور»‌پاریس برگزار خواهد شد،‌ می‌توانند در کنار فناوری VR از تابلو نقاشی «‌مونالیزا»‌ بازدید کنند.
1398/2/31
حرکت بینال ونیز در خلاف جهت تئوری‌های ترامپ
مدیر کل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر درخشش هنرمندان ایرانی در پنجاه و هشتمین دوره بینال ونیز خاطرنشان کرد: هنرمندان حاضر در این رویداد با زبان هنر نشان دادند که با سیاست ها و تئوری‌های دونالد ترامپ مخالف هستند.
1398/2/24
به بهانه برخی از نمایشگاه‌های اخیر در گالری های تهران
دکتر سارا جعفری، هنرمند معاصر و از اساتید دانشگاه هنر تهران با توجه به رویکرد و فعالیت های اخیر برخی گالری های سطح شهر تهران یادداشتی را در اختیار گالری آنلاین قرار داده است که در ادامه خواننده آن هستید.
1398/1/12
خالق دنیای رمزآمیز رنگ و حریر در وین درگذشت
مهرداد صدری هنرمند ایرانی نقاش و مجسمه ساز که بیش از چهار دهه ساکن اتریش بوده است و مدتی قبل آثار او در موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش گذاشته شده بود، سوم فروردین ۱۳۹۸ در وین درگذشت.
1398/1/26
روز جهانی هنر گرامی
روز جهانی هنر 15 آوریل همزمان با زادروز لئوناردو داوینچی، یک جشن بین المللی هنرهای زیبا است که توسط انجمن بین المللی هنر (IAA) با هدف ایجاد آگاهی از فعالیت های خلاقانه در سراسر جهان اعلام شده است.
1398/1/17
خرید آثار هنری نخواهیم داشت
هادی مظفری درباره برنامه‌های هنرهای تجسمی گفت: روند مرمت موزه هنرهای معاصر تهران تا مردادماه ۹۸ به طول می‌انجامد. در عین حال برنامه‌ای برای خرید آثار هنری جدید وجود ندارد. یکی از برنامه‌های آینده شرکت در بینال ونیز است.
1397/12/26
روایت بهروز دارش از آثار پویا جمالی
" آنچه نیاز است همین صداقت و آزادی‌ست که هنرمند باید در کارش داشته باشد." این‌را بهروز دارش، از چهره‌های شاخص و معتبر در مجسمه‌سازی معاصر ایران در حاشیه اجرای پرفورمنس و نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا جمالی مطرح کرد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 599
logo-samandehi