اخبار

1397/8/23
نشست «کتابخانه‌درمانی؛ در ستایش کتاب نخواندن!» در کتابخانه و موزه ملی ملک
کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نشستی پژوهشی با نام «کتابخانه‌درمانی؛ در ستایش کتاب نخواندن! (جستاری روان‌کاوانه در باب کتاب و کتابخانه)» با سخنرانی یک روان‌درمانگر تحلیلی برگزار می‌کند.
1397/8/20
اعتبار مجوزهای وزارت ارشاد تا پایان امسال
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سامان دهی وضعیت ارائه خدمات و صدور مجوزهای گوناگون خود در اطلاعیه ای حداکثر اعتبار مجوزهای قبلی صادر شده از سوی این وزارتخانه را تا پایان سال جاری اعلام کرد.
1397/8/12
اطلاعیه تاسیس انجمن صنفی نگارخانه داران
دوشنبه هفتم آبان ماه اطلاعیه ای در روزنامه آفتاب منتشر شده است که از نگارخانه های علاقمند به عضویت می خواهد ظرف هفت روز کاری درخواست خود را به هیات موسس اعلام کنند.
1397/8/5
نخستین کتابخانه ی عمومی هنر در امارات متحده ی عربی افتتاح میشود
سازما ن مستقل و حامی هنر، آموزش ، و میراث در خاور میانه Art Jameel، جزییات مربوط به کتابخانه ی Jameel را اعلام کرد. این کتابخانه که یک مرکز تحقیقاتی هنر معاصر بوده و به تاریخ فرهنگی خلیج و مناطق اطراف آن اختصاص یافته است، در قلب مرکز جدیدالتاسیس هنری Jameel واقع شده است که در تاریخ 11 نوامبر افتتاح می گردد.
1397/8/1
بازسازی وجهه باکتری در نمایشگاه موزه تاریخ طبیعی دانشگاه آکسفورد
به محض شنیدن کلمه «باکتری» اکثریت ما به یاد امراض و بیماری­های مختلف می­ افتیم، اما نمایشگاه شگفت­ انگیز و روشنگرانه جدیدی در موزه تاریخ طبیعی دانشگاه آکسفورد برای از بین بردن این باور قدیمی، برپا شده است.
1397/7/29
حضور ناشران ایرانی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت نشانه علاقه به گسترش روابط فرهنگی با آلمان است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با کلور برشتولد سفیر آلمان در تهران با بیان اینکه حضور ناشران ایرانی در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت نشانه علاقه به گسترش روابط فرهنگی میان دو کشور است، گفت: ایران و آلمان از قدیم تاکنون روابط خوبی در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه های فرهنگی و هنری داشته و دارند.
1397/7/28
نمایشگاه "روایت‌های فرهنگی، یک نقشه هنری از خاورمیانه" در کویت برگزار شد
دومین نمایشگاه "روایت‌های فرهنگی، یک نقشه هنری از خاورمیانه" 17 اکتبر، در کانتمپرری آرت پلتفرم کویت افتتاح شد. این نمایشگاه توسط نشریه selections کیوریتوری و اجرا شده و در آن آثار 200 هنرمند از کشورهای خاورمیانه به نمایش درآمده است.
1397/7/24
امیدواریم بهسازی موزه هنرهای معاصر تهران در اردیبهشت ٩٨ به پایان برسد
هادی مظفری، مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی در خصوص ضرورت مرمت موزه هنرهای معاصر، روند پیشرفت بهسازی موزه، مرمت بنا، گالری ها، گنجینه و محوطه موزه، کیفیت و راندمان پروژه و... توضیحاتی ارایه داد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 519