اخبار

1397/12/26
روایت بهروز دارش از آثار پویا جمالی
" آنچه نیاز است همین صداقت و آزادی‌ست که هنرمند باید در کارش داشته باشد." این‌را بهروز دارش، از چهره‌های شاخص و معتبر در مجسمه‌سازی معاصر ایران در حاشیه اجرای پرفورمنس و نمایشگاه نقاشی و مجسمه پویا جمالی مطرح کرد.
1397/12/11
در نشست سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر مطرح شد؛
"همواره دغدغه من پیدا کردن راهی برای رفع موانع سر راه هنرمندان جوان برای کار و فعالیت حرفه ای در زمینه تخصصی هنر بود و به این ترتیب سایت گالری آنلاین با یک نیاز سنجی از جامعه هنرهای تجسمی راه اندازی شد، که به صورت مداوم نیز با توجه به کمبود ها و نیاز هایی که مشخص میشود امکانات و خدمات خود را به روز می کند." این را فاطمه عبداله زاده مدیرمسئول رسانه هنرهای تجسمی گالری آنلاین ضمن ارائه توضیحاتی در مورد ویژگی ها و تاثیرات، شیوه شناسایی و شرکت در رزیدنسی ها و برنامه های بین المللی، در نشست "سپهر زیسته هنرمند؛ پویشی در اقتصاد هنر" بیان کرد.
1397/12/8
آیین گرامیداشت هنرمندان درگذشته سال برگزار می شود
مراسم یادبود هنرمندان درگذشته سال 1397 با عنوان «آیین چراغ خاموشی نیست» با حضور «پیروز حناچی» شهردار تهران، جمعی از هنرمندان و خانواده هنرمندان درگذشته پنج‌شنبه 16 اسفند در سالن ناظرزاده مجموعه تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.
1397/11/3
ردپای «بنکسی» در ژاپن
آثار هنری «بنکسی» هنرمند مرموز انگلیسی پس از نمایان شدن، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است؛ حال مقام های ژاپن در حال بررسی این مساله هستند که آیا این هنرمند خیابانی گریزان، ممکن است نشانی از خود در توکیو بر جا گذاشته باشد.
1397/11/1
آغاز رسمی جشنواره تجسمی فجر از ششم بهمن
یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از روز شنبه (۶ بهمن ماه) با رونمایی از پوسترها به صورت رسمی آغاز به کار می‌کند و نمایشگاه بخش اصلی و مسابقه این دوره از جشنواره نیز روز چهارشنبه (۱۰ بهمن ماه) در موسسه ‏فرهنگی هنری صبا افتتاح می‌شود.‏
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 579
logo-samandehi