اخبار

1397/9/26
«جهان فراموش شده» به روایت شهناز زهتاب
" سعی می کنم تا در نمایشگاه انفرادی خودم را تکرار نکنم و از داشته هایم و جریان جدیدی که به ذهنم می رسد ،به نتیجه برسم و سپس نمایشگاه برگزار کنم. در این صورت است که من رسالتم را نسبت به خودم انجام داده ام." این را شهناز زهتاب هنرمند معاصر کشورمان که روز جمعه ۲۳ آذر ماه ۹۷ مجموعه آثار جدیدش ملهم از هنر قدسی و علم است ، تحت عنوان «جهان فراموش شده» در گالری فرشته به نمایش گذاشت ، در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین مطرح کرد.
1397/9/26
امکان دسترسی پژوهشگران به اطلاعات یک مرکز
رییس مرکز اسناد و کتابخانه پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری خبر داد: پایگاه اطلاعاتی «آذرسا» امکان دسترسی به بیش از ۸۰ هزار رکورد را در مرکز اسناد و کتابخانه پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برای پژوهشگران فراهم می‌کند.
1397/9/26
"پیکاسوی جوان" روی پرده سینما می‌رود
پابلو پیکاسو یکی از مشهورترین نامها در تاریخ هنر است، تصویر او و هنر او بر همه شناخته شده است، اما تعداد کمی داستان قابل توجهی از او را می دانند. فیلم پیکاسو جوان نگاهی عمیق به سفر زندگی پیکاسو می اندازد و راه او را به عنوان یک نابغه بررسی میکند.
1397/9/21
تجلیل از 5 پژوهشگر برتر در جشنواره تجسمی فجر/برگزاری پنل های تخصصی همایش
مدیر بخش همایش و فراخوان مقالات یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر خبر از تجلیل از 5 پژوهشگر برتر حوزه هنرهای تجسمی در این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر و معرفی آنها در موزه امام علی (ع) از طریق معرفی آثارشان داد.
1397/9/21
پیام تسلیت مدیرکل هنرهای تجسمی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای درگذشت احمدرضا دالوند
هادی مظفری (مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی در گذشت احمد رضا دالوند (هنرمند، پژوهشگر ،منتقد هنری) را تسلیت گفتند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1867
logo-samandehi