دومین آرت فیر بین المللی یونسکو کلاب Unesco islands and piraeus در پاریس

دومین آرت فیر بین المللی یونسکو کلاب ( Club for UNESCO of Piraeus و Islands and International ACTION ART) در پاریس، شامل یک رزیدنسی شش روزه و برپایی نمایشگاه از آثار هنرمندان است.

به گزارش گالری آنلاین، این رویداد 12 تا 17 اکتبر 2018 در پاریس برگزار خواهد شد.
محل اقامت، هتل Paris Saint-Ouen است که تا مترو 5 دقیقه فاصله دارد. هزینه ثبت نام 395 یورو برای 6 روز/5 شب در هتل، صبحانه، میان وعده (ساندویچ و آب) و سه وعده شام در رستوران سنتی bistro است. برای اتاق یک نفره، هزینه 200 یورو اضافه خواهد شد.
بازدید از مکان‌های مهم و تاریخی، موزه ها و ... در شهر پاریس با مترو مقدور است.
هنرمندان شرکت کننده گواهی art painting symposium دریافت خواهند کرد. این گواهی از طرف Club for UNESCO of Piraeus و Islands and International ACTION ART ارائه می‌شود.
هر هنرمند می‌تواند 1 تا 2 اثر هنری در این رویداد خلق کند، آوردن تجهیزات و ابزار کار مانند قلم‌مو و رنگ به عهده هنرمند است و از طرف برنامه بوم 100×80 به صورت رایگان در اختیار هنرمندان قرار خواهد گرفت.
هنرمندان ملزم به اهداء اثر خود نخواهند بود.
در تاریخ 15 و 16 اکتبر 2018 نمایشگاهی از آثار هنری خلق شده در برنامه برپا می‌شود.

ورک شاپ در سالن کنفرانس هتل و نمایشگاه در گالری ساختمان یونسکو در پاریس برگزار می‌شود.
علاقه مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند فرم ثبت نام را در سایت این رویداد تکمیل نموده و از طریق پروفایل خود در سایت فراخوان وضعیت پذیرش درخواست خود را پیگیری نمایند.

مراحل ثبت نام:
فرم عضویت را در سایت تکمیل کنید و پس از دریافت ایمیل فعالسازی روی لینک تکمیل عضویت کلیک نمایید، سپس ایمیل حاوی نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال می‌شود.
پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور به پنل کاربری خود در سایت وارد شوید و تصاویر و مشخصات آثار را در قسمت ثبت‌نام، ارسال نمایید.
* توجه داشته باشید ثبت نام شما پس از ارسال تصاویر آثار تکمیل خواهد شد.

لینک عضویت


* پس از داوری آثار می‌توانید وضعیت درخواستتان را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.
* هر هنرمند می‌تواند حداکثر ۵ تصویر از آثار اخیر خود (حجم هر تصویر حداکثر 1 مگابایت) همراه با رزومه (فایل PDF ) ارسال نماید.

گالری آنلاین در راستای حمایت و همراهی بیشتر هنرمندان جهت حضور و شرکت در برنامه های بین الملل، در انجام عکاسی از آثار و طراحی وب سایت شخصی برای شرکت در رزیدنسی و فراخوان ها در خدمت هنرمندان و فرهیختگان گرامی خواهد بود.
علاقه مندان درخواست خود را همراه با اطلاعات تماس به آدرس ایمیل onlineartgallery.ir@gmail.com ارسال نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام: 27 ژوئیه 2018 (5 مرداد 97)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi