گالری‌های خارجی

1397/10/11
ده اثر برتر هنری عظیم الجثه در سال 2018
تاثیرگذاری، تسلط برمحیط و دربرگیری مخاطب ویژگی های منحصر بفرد یک قطعه هنری بزرگ است. به مناسبت پایان سال میلادی مروری خواهیم داشت بر ده پروژه برتر هنری که در ابعاد بزرگ و در نقاط مختلف دنیا توسط هنرمندان در سال 2018 اجرا شده اند.
1397/9/8
نمایش آثار رئیس Royal Academy of Arts لندن
اولین نمایشگاه Christopher Le Brun در گالریLisson، مجموعه‌ای جدید از آثار انتزاعی خلق‌شده در دو سال گذشته را نشان می‌داد و با تعدادی نقاشی‌ بزرگ‌ مقیاس به اوج می‌رسید که برخی از آن‌ها دارای ته‌رنگی ملایم و برخی دربرگیرنده‌ی انباشت‌های غلیظ رنگ و حرکت بودند.
1397/9/5
نمایشی از تجارب بین فرهنگی هنرمند هندوستانی
هنرمند بوگوتایی Antonio Puri متولد هند، برای نخستین نمایشگاه انفرادی‌اش در گالری Sundaram Tagore درسنگاپور، نقاشی‌های انتزاعی بزرگ‌ مقیاس الهام‌ گرفته شده از محل تولدش چندیگار، شهر مدرنیست هندی اثر معمار سوئیسی-فرانسوی، لوکوربوزیه، را ارائه می‌دهد.
1397/8/7
نگاهی به سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)
سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)، که به هنرهای تجسمی و همچنین گفت و گوی بین رشته‌ای هنر معاصر اختصاص دارد، در محل های نمایشی در پاریس از جمله (Palais de la Decouverte)، (the Petit Palais)، (Centre Pompidou)، (the musee de l`Orangerie)، و (the Grand Palais) و محیط پیرامونش، به اجرا درآمده است.
1397/7/23
گزارش تصویری مرکز فرهنگی 59 rivoli در پاریس
فضای مرکز فرهنگی 59 rivoli از سوی شهرداری پاریس یه هنرمندان این شهر اختصاص یافته است و هر یک از هنرمندان متوانند در فضای اختصاص یافته به خود به خلق و نمایش آثار هنری خود بپردازند. بازدید از کارگاه های هنرمندان در طول روز برای عموم آزاد است.
1397/6/19
نگاهی به زندگی و آثار جان ویلیام گادوارد
جان ویلیام گادوارد (John William Godward) متولد ۹ اوت ۱۸۶۱ از نقاشان انگلیسی دورهٔ پایانی پیشارافائل‌گرایی- نوکلاسیسیستی بود، که موضوع بیشتر نقاشی‌هایش زنانی در جامه‌های کلاسیک است که در جلوی زمینه‌ای از چشم‌اندازهای گوناگون ترسیم شده‌اند.
1397/6/18
نگاهی بر آثار Banksy هنرمند گرافیتی
هنر خیابانی بنکسی طعنه آمیز و هجویه‌هایش خرابکارانه است. هنر او آمیزه‌ای از طنز سیاه و گرافیتی است که با تکنیک گرده برداری ویژه‌ای خلق می‌شود. آثار هنری او با محتوای سیاسی و اجتماعی در خیابان‌ها، دیوارها، و پل‌ها در شهرهای مختلف دنیا به تصویر درآمده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 267
logo-samandehi