گالری‌های خارجی

1397/8/7
نگاهی به سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)
سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)، که به هنرهای تجسمی و همچنین گفت و گوی بین رشته‌ای هنر معاصر اختصاص دارد، در محل های نمایشی در پاریس از جمله (Palais de la Decouverte)، (the Petit Palais)، (Centre Pompidou)، (the musee de l`Orangerie)، و (the Grand Palais) و محیط پیرامونش، به اجرا درآمده است.
1397/7/23
گزارش تصویری مرکز فرهنگی 59 rivoli در پاریس
فضای مرکز فرهنگی 59 rivoli از سوی شهرداری پاریس یه هنرمندان این شهر اختصاص یافته است و هر یک از هنرمندان متوانند در فضای اختصاص یافته به خود به خلق و نمایش آثار هنری خود بپردازند. بازدید از کارگاه های هنرمندان در طول روز برای عموم آزاد است.
1397/6/19
نگاهی به زندگی و آثار جان ویلیام گادوارد
جان ویلیام گادوارد (John William Godward) متولد ۹ اوت ۱۸۶۱ از نقاشان انگلیسی دورهٔ پایانی پیشارافائل‌گرایی- نوکلاسیسیستی بود، که موضوع بیشتر نقاشی‌هایش زنانی در جامه‌های کلاسیک است که در جلوی زمینه‌ای از چشم‌اندازهای گوناگون ترسیم شده‌اند.
1397/6/18
نگاهی بر آثار Banksy هنرمند گرافیتی
هنر خیابانی بنکسی طعنه آمیز و هجویه‌هایش خرابکارانه است. هنر او آمیزه‌ای از طنز سیاه و گرافیتی است که با تکنیک گرده برداری ویژه‌ای خلق می‌شود. آثار هنری او با محتوای سیاسی و اجتماعی در خیابان‌ها، دیوارها، و پل‌ها در شهرهای مختلف دنیا به تصویر درآمده است.
1397/5/2
چهره به چهره با مرد نامرئی
لیو بولین هنرمندی است که دهه گذشته در مکان های متعدد تصاویری را ثبت کرده است که در محیط آنها فرم بدن یک مرد در میان فرم اشکال دیگر مستتر شده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 260