"خاک و افلاک"؛ نمایش نقاشی های الهه نصرالهی

الهه نصرالهی: نقطه پایانی وجود ندارد همه در ابتدای کار هستیم


گالری شیث از روز جمعه 6 اردیبهشت ماه میزبان نقاشی های الهه نصرالهی تحت عنوان "خاک و افلاک" به کیوریتوری گروه هنری نیلی می شود.

الهه نصرالهی در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین، در رابطه با تجربه کاری خود بیان کرد: من سبک وتکنیکهای زیادی را تجربه کرده ام، ولی در طول این سالهایی که کار کردم به اندازه ایی که روی کارهای مدرن کار کردم لذت نبردم و این شخصیت الهه را دوست دارم...تازه متوجه شدم مسیر من این بوده و قطعا با کارها و ایده های بیشتری در صحنه هنر هستم و قطعا هدفمندتر میشوم.

نصرالهی در ادامه افزود: من شخصیت رهاو ازادی دارم و سال ها بود که محدود به کارهای، رئال بودم واحساس میکردم این مسیر درست است ولی این شخصیت من نبود. رهایی را دوست دارم ، در قلم زدن، در انتخاب رنگ و حتی سبک و تکنیک ... و این مسیر از یک سفارش کار امپرسونیسم که تقریبا ۳ سال پیش بود جرقه خورد
و حسم گفت رهایی در قلم بسیار عالی تر از دیکته کردن طرح در یک سایز کوچک با تکنیک رئال است.
تصمیمم را گرفتم و اینکه با جراءت میگویم که تابلوهای من شخصیت من در حالتهای مختلف هستند و هیچ نقطه پایانی در تابلوهای من وجود ندارد. اینکه امروز رنگ بنفش را دوست دارم و فردا میفهمم ک چقدر زرد عالیست و ... خلاصه اینکه نقطه پایانی وجود ندارد همه در ابتدای کار هستیم.

اکثر کارهای این مجموعه در سایزهای ۱۰۰×۷۰ویا۱۰۰×۱۰۰ هستند و نمایش آثار این هنرمند تا چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت . علاقمندان جهت بازدید می توانند همه روزه از ساعت 16 الی 20 به گالری شیث واقع در چهارراه ولیعصر، ضلع جنوبی پارک دانشجو، کوچه شیرزاد شرقی، شماره 10 مراجعه نمایند.

logo-samandehi