"منظر خیال"؛ برپایی نمایشگاه نقاشی در گالری خورشید


گالری خورشید از روز جمعه 6 اردیبهشت ماه 98 میزبان نقاشی های گروهی از هنرمندان تحت عنوان "منظر خیال" شد.

در این نمایشگاه که تا چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، آثاری از ملکه یدید، سمیه ولیان، وفا اکبری، شهرزاد گودرزی و سمیه مرادی به نمایش در آمده است.

سمیه ولیان در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین در رابطه با هدف برگزاری این نمایشگاه و مدت زمان سپری شده تا نمایش آثار و انتخاب هنرمندان این مجموعه بیان کرد: این نمایشگاه با هدف نمایش ظرفیت، توانمندی ها و تقویت جایگاه هنری زنان و رونق بخشی به اقتصاد هنر بانوان جمع آوری شده است و حدود ۲ هفته زمان سپری شد تا آثار بر اساس تکنیک و کیفیت آنها انتخاب شود؛ ضمن اینکه کلیه آثار با هم هماهنگی هم داشته باشند، انتخاب هنرمندان این مجموعه نیز بر اساس حرفه ای بودن هر یک از آنها و داشتن سابقه فعالیت هنریشان بوده است و هر هنرمند ۹ اثر ارائه داده است.

ولیان در توضیح تعداد، ابعاد و سبک و تکنیک آثار این نمایشگاه گفت: حدود ۴۰ اثر در ابعاد مختلف با تکنیک اکرلیک و رنگ روغن به سبک رئال، سورئال و انتزاعی اجرا شده است.

این هنرمند نقاش در رابطه با دلیل انتخاب عنوان "منظر خیال" آن بیان کرد: منظر خیال، نگاه هر یک از ما هنرمندان به اطرافمان بوده که هر یک با خیال خود به ثبت اثر هنری پرداختیم.

وی در آخر افزود: دنیای هنر، دنیای بسیار گسترده ای است، دنیایی زیبا و عاری از پلشتی ها؛ در منظر خیال یک هنرمند، چیزی جز خوبی جای ندارد. منظر خیال ما چشم نوازی است برای شما، امید است با آمدنتان ما را خشنود کنید.

علاقمندان جهت بازدید از نمایشگاه "منظر خیال" می توانند همه روزه بجز سه شنبه ها از ساعت 16 الی 20 به گالری خورشید واقع در بلوار آفریقا، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه تور، پلاک 70 مراجعه نمایند.

logo-samandehi