اخبار

1397/8/29
نشست خبری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار شد
نشست خبری یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر صبح سه شنبه ۲۹ آبان ماه با حضور هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی و رییس شورای سیاست گذاری جشنواره، ابراهیم حقیقی دبیر، امیر سقراطی دبیر هنری جشنواره و محسن سلیمانی دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
1397/8/21
نمایش "آپامه" در گالری خورشید
"آپامه" عنوان نمایشگاه گروهی نقاشی است که با گردآوری بهناز راد حسینی از روز جمعه 25 آبان ماه در گالری خورشید افتتاح شده است.
1397/8/25
نمایش "پرسه" در نگارخانه آیه برگزار شد
نگارخانه آیه از روز شنبه 26 آبان ماه 97 میزبان آثار شیدا ابراهیمی، ریحانه پیرزاده مقدم، بنفشه دینرزی، مینا رجبی، ساناز صادقیان و مریم موسوی تحت عنوان "پرسه" شد.
1397/8/22
"حکایت شیرین" از زبان ایرج اسکندری
آثار ایرج اسکندری، هنرمند نقاش معاصر کشورمان در نمایشگاهی تحت عنوان «حکایت شیرین» از تاریخ 25 آبان تا 5 آذرماه 1397 در گالری ساربان برپا شد. وی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گالری آنلاین در رابطه با عنوان نمایشگاه خود توضیح داد:
1397/8/26
موزه هایd`Orsayوl`Orangerieاولین تجربۀ واقعیت مجازیِ را ارائه می کنند
این رویداد اولین پروژۀ واقعیت مجازی از زمان تأسیس دپارتمان دیجیتال در d`Orsay و de l`Orangerieاست و یک تجربۀ واقعیت مجازی 360 درجه با محوریت Monet Clemenceau خواهد بود. این فیلم که شکل گیری آخرین کار Monet را بررسی می کند با همکاری ARTE، Lucid Realities و Camera Lucida productions ساخته شده است.
1397/8/24
قراردادهایی بیش از ۵میلیارد تومان برای موزه هنرهای معاصر تهران
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه روند شفاف سازی فعالیت‌های خود برای اولین بار فهرست قراردادهای با مبالغ بالای متوسط در شش ماه نخست سال ٩٧ را منتشر کرد. در این راستا قرادادهایی که بدون برگزاری مناقصه برای موزه هنرهای معاصر تهران منعقد شده نیز، وجود دارد.
1397/8/24
شفاف‌سازی‌های وزارت ارشاد ادامه دارد/ چه کسانی پول گرفتند؟
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه روند شفاف‌سازی فعالیت‌های خود، برای اولین‌بار فهرست قراردادهای با مبالغ بالای متوسط را در شش ماه نخست سال ٩٧ و همچنین فهرست حمایت‌های این وزارتخانه از اشخاص حقوقی به تفکیک سال‌های ٩٦ و ٩٧ منتشر کرد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3416
logo-samandehi