اخبار

1398/4/25
جایگاه درخشان هنرمندان ایرانی درشهرك بین المللی هنر پاریس
رئیس شهرک بین المللی سیته پاریس، بندیکت الیوت با هادی مظفری؛ مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در باب شرایط اعزام وپروپوزال هنرمندان به سیته، اهمیت هنر ایران در اروپا، حضور پر رنگ پاویون ایران در بینال ونیز و مباحث هنری بسیاری گفت و گو و تبادل نظر کردند.
1398/4/24
به میلیاردی شدن هنر افتخار کنیم
دفتر یازدهمین دوره از «حراج تهران» در حالی بسته شد که با وجود مجموع فروش ۴۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، کم‌هیجان‌تر از دوره‌های گذشته خود برگزار شد. تعداد خریدارانِ محدود، فروش آثار به حداقل قیمت برآورد شده و به فروش نرسیدن پنج اثر از مهمترین ویژگی‌های حراج یازدهم تهران بود.
1398/4/24
هنرمندان ایران در سیته پاریس جایگاه ششم را دارند
مدیر شهرک بین المللی هنرها (سیته) پاریس در دیدار با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هنرمندان ایران جایگاه خاصی در عرصه بین‌المللی دارند و در شهرک بین المللی هنرها(سیته) هنرمندان ایران از بین ١٠٠ کشور جایگاه ششم را دارند.
1398/4/14
گزارش یازدهمین دوره حراج تهران
چکش یازدهمین دوره «حراج تهران؛ هنر کلاسیک و مدرن ایران» در هتل پارسیان آزادی روز جمعه ۱۴ تیرماه در حالی توسط مهدی پاکدل روی میز کوبیده شد که 79 اثر در آن به مزایده گذاشته شد و پرویز تناولی با سه میلیارد و دویست میلیون تومان فروش رکورد شکست و مجموع قیمت فروش 42 میلیارد و چهار میلیون تومان بوده است.
1398/4/4
نمایشگاه اعضاء جدید انجمن هنرمندان نقاش ایران
"نمایشگاه 97/95 از تاریخ 7 الی 18 تیرماه سال 98 در گالری های تابستان، پاییز، زمستان و میرمیران خانه ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد. " این را مینا نادری از اعضای هیئت مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران و رابط کارگروه نمایشگاه های انجمن در آستانه ی برگزاری نمایشگاه آثار اعضای جدید انجمن بیان کرد. در ادامه خواننده این گفتگو و توضیحات بیشتر در مورد این رویداد باشید.
1398/4/14
نگاهی به پیشینه گرانترین آثار یازدهمین دوره حراج تهران
چکش یازدهمین دوره «حراج تهران؛ هنر کلاسیک و مدرن ایران» در هتل پارسیان آزادی روز جمعه ۱۴ تیرماه در حالی روی میز کوبیده خواهد شد که ۸۰ اثر از ۶۰ هنرمند معاصر در آن به مزایده گذاشته می شود. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به پیشینه قیمت گرانترین آثار یازدهمین دوره حراج و مقایسه آنها با قیمت های آثار این هنرمندان در حراجی های خارجی
1398/4/12
«این نمایشگاه قرار بود نمایشگاه انسان معاصر باشد»
مرجان سعیدی ضمن تاکید ‌به «تغییر نام نمایشگاه گروهی انجمن هنرمندان نقاش ایران» گفت: قرار بود این رویداد، نمایشگاه «انسان معاصر» باشد ولی به دلیل تشابه اسمی آن با یک نمایشگاه دیگر به نمایشگاه گروهی ۹۵-۹۷ انجمن هنرمندان نقاش ایران تغییر نام یافت.
1398/4/11
مهدی ساروخانی المان های دوران قاجار را به تصویر کشیده است
«همین که آثار از زیر نظر انجمن هنرمندان نقاش ایران رد می شود و آنها کارها را انتخاب می کنند، یکی از امتیازات این نمایشگاه های گروهی برگزار شده توسط انجمن مذکور است» این بخشی از گفتگوی مهدی ساروخانی با خبرنگار گالری آنلاین بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3888
logo-samandehi