گزارش‌های تصویری

1397/9/8
نمایش آثار رئیس Royal Academy of Arts لندن
اولین نمایشگاه Christopher Le Brun در گالریLisson، مجموعه‌ای جدید از آثار انتزاعی خلق‌شده در دو سال گذشته را نشان می‌داد و با تعدادی نقاشی‌ بزرگ‌ مقیاس به اوج می‌رسید که برخی از آن‌ها دارای ته‌رنگی ملایم و برخی دربرگیرنده‌ی انباشت‌های غلیظ رنگ و حرکت بودند.
1397/9/6
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "طبیعت از 9 نگاه" در گالری لاله
نمایشگاه گروهی "طبیعت از 9 نگاه" با 45 اثر نقاشی از 9 هنرمند نقاش که هر یک تجربه های شخصی و حسی خود را در مواجهه با طبیعت به تصویر درآورده اند؛ از روز جمعه 2 آذر ماه 1397 با حضور هنرمندان، محمدحسن حامدی(مدیرمسئول نشریه تندیس)، محمد دکامئی(مدیرهنرهای تجسمی و امور موزه ها)، بهزاد شیشه گران، سیروس آقاخانی، محمدهادی فدوی و دیگر علاقمندان گشایش یافت.
1397/9/5
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "تاثیر" در گالری خط سفید
نمایشگاه گروهی نقاشی تحت عنوان "تاثیر" که از 18 آبان ماه در گالری خط سفید برپا شده است تا 5 آذرماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان جهت بازدید می توانند از ساعت 16 الی 20:30 به نشانی ولیعصر، روبروی جام جم، کوچه پروین، پلاک ۲۲ مراجعه نمایند.
1397/9/5
نمایشی از تجارب بین فرهنگی هنرمند هندوستانی
هنرمند بوگوتایی Antonio Puri متولد هند، برای نخستین نمایشگاه انفرادی‌اش در گالری Sundaram Tagore درسنگاپور، نقاشی‌های انتزاعی بزرگ‌ مقیاس الهام‌ گرفته شده از محل تولدش چندیگار، شهر مدرنیست هندی اثر معمار سوئیسی-فرانسوی، لوکوربوزیه، را ارائه می‌دهد.
1397/8/27
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "گلهای ونوس" در فرهنگسرای ملل
نمایشگاه گروهی نقاشی گروه هنری ونوس تحت عنوان "گلهای ونوس" از 20 الی 25 آبان ماه در گالری شماره دو فرهنگسرای ملل با آثاری از از طاهره نامدار، عطیه همتی، فهیمه وفایی، محبوبه نجفی و ندا داوودآبادی و با هدف کمک به خانواده های بی سرپرست برگزار شد.
1397/8/24
روایت ابراهیم مقبلی از آثارش:
هزمان با مراسم نکوداشت استاد ابراهیم مقبلی، در نمایشگاه نقاشی«از عینیت تا ذهنیت»، تازه‌ترین آثار این استاد فرهیخته در نگارخانه‌های فرشچیان و لرزاده موسسه صبا رونمایی شد.
1397/8/9
گزارش تصویری نمایشگاه "لایه های خیال" در گالری لاله
این نمایشگاه که به انتخاب صابر سلیمانی گردآوری شده، حاوی ۴۰ اثر نقاشی از ۱۰ هنرمند نقاش است که هریک دریافت های حسی و ادراکی خود را از مضامینی همچون: هویت، انسان و جهان پیرامون، به مسئله ای درونی مبدل ساخته و سعی در انعکاس باورها و ایده های نوجویانه خود داشته اند.
1397/8/7
نگاهی به سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)
سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)، که به هنرهای تجسمی و همچنین گفت و گوی بین رشته‌ای هنر معاصر اختصاص دارد، در محل های نمایشی در پاریس از جمله (Palais de la Decouverte)، (the Petit Palais)، (Centre Pompidou)، (the musee de l`Orangerie)، و (the Grand Palais) و محیط پیرامونش، به اجرا درآمده است.
1397/8/4
گزارش تصویری نمایشگاه "خودمان" در گالری پل
گالری پل که از روز جمعه ۲۷ مهرماه الی ۳ آبان ماه با نمایش آثاری از هادی ابری، روجا اسلام پناه، شهره اصحابی، پیمان بانی شرکاء، قاسم بخشی، طناز پورزمردیان، نیوشا تاج بخش، آرزو جباری، مرتضی جهانشاهلو، افرا جشنیوند، مهسان چالاکی، مریم چرخ گرد، مرجان چوپانیان، محسن حسینمردی، ابراهیم ربانی خیرخواه، شایان شعبان، الیشا شعفی، مینا طاهری نژاد، ستاره فرهنگی، نیلوفر قدیمی، هاجر کرمی، مریم لبیکی، لاله ماهر، سارا مایلی، شقایق منتظر، سمیرا نادری، هانی نجم، مریم نیاکی، رفیعه هزاره، سهیلا هوشمندفرو نسرین یوسفی، تحت عنوان "خودمان" با موضوع سلف پرتره میزبان علاقه مندان به هنر بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 661
logo-samandehi