فراخوان داخلی

1397/8/28
فراخوان اولین مسابقه عکاسی روستا
بنیاد مسکن استان گلستان با همکاری انجمن عکاسان استان گلستان بر آن شده است تا مسابقه ی عکسی را تحت عنوان “روستا میراث ماندگار” به منظور ثبت تصاویری ناب و بدیع از سیمای روستاهای استان برگزار نماید.
1397/8/27
فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان
پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان با هدف افزایش آگاهی در جامعه و با استفاده از هنر عکاسان ایران وجهان و به منظور باز آفرینی ارائه موثر موضوعات توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار می شود.
1397/8/13
فراخوان یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر (طوبای زرین)
یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با عنوان (طوبای زرین ) از 5 بهمن تا 15 اسفند ماه 1397 با دبیری «ابراهیم حقیقی»به همت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، نگارخانه ها و مجامع هنری برگزار می شود.
1397/8/5
فراخوان مسابقه‌ی عکاسی Nikon
شرکت Nikon سی و هفتمین دور مسابقه‌ی عکاسی Nikon، از بزرگ‌ترین رقابت‌های بین‌المللی عکاسی، را برگزار می کند. (مهلت ارسال آثار: 11 بهمن 97)
1397/7/30
فراخوان دومین مسابقه ملی عکس «آن سوی واقعه»
سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و حرکت کاروان‌های عزاداری به سمت کربلای معلی، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان خوزستان با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز، با هدف انعکاس هرچه بیشتر این رویداد بزرگ مذهبی از طریق ثبت تصاویر، دومین مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه را در دو بخش آزاد و دانشجویی برگزار می‌کند.
1397/7/29
فراخوان سومین دوره‌ جشنواره‌ ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در راستای توجه به تولیدات فرهنگی دانشجویان و ترغیب آنها به مطالعه کتاب، نه‌ فقط به‌عنوان امری تکلیفی و در حوزه کتاب‌های درسی بلکه در گستره وسیع آثار ادبی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و … اقدام به برگزاری سومین دوره جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان کرده است.
1397/7/28
فراخوان جشنواره هنری هفته پژوهش
جشنواره هنری هفته پژوهش با موضوع "فرصت‌ها و چالش‌های ملی" در رشته های کاریکاتور، عکاسی، نقاشی، فیلم کوتاه مستند و انیمیشن ویژه پژوهشگران، دانشجویان و دانش‌آموزان برگزار می شود.
1397/7/26
فراخوان سوگواره عاشورایی عکس هیات
سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت، قرار بوده و هست که بین هنرمندان و هیأت‌ها ارتباط و تعاملی برقرار کند و زمینه را برای شناسایی، سازماندهی و رشد استعدادهای نهفته در هیأت‌ها فراهم کند.
1397/7/26
فراخوان مسابقه عکاسی اربعین حسینی با شعار ایران و العراق لا یمکن الفراق
پایگاه الأمه وابسته به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که پایگاه مطالعات بین الملل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است در پی حوادث ماه های اخیر برای بر هم زدن ارتباط مردم دو کشور ایران و عراق مسابقه عکس اربعین را با شعار «ایران و العراق لایمکن الفراق» برگزار می کند.
1397/7/25
فراخوان بخش عکس پنجمین جشنواره هنر مقاومت
دبیرخانه بخش عکس پنجمین جشنواره هنر مقاومت در چهلمین سال انقلاب اسلامی تصمیم دارد با تکیه بر پتانسیل بالای عکاسی مستند اجتماعی در بازنمایی بی‌واسطه واقعیت، گوشه‌ای از مقاومت‌ها، موفقیت‌ها و جایگاه زن ایرانی را گردهم آورده و منعکس نماید.
1397/7/23
فراخوان دومین مسابقه عکس "سوگواره شورحسینی"
شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت معاونت امور هنری و همکاری مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی سالار شهیدان "ابا عبدالله الحسین (ع)" و اصحاب با وفای ایشان و با هدف ثبت هنری جلوه هایی از فرهنگ عزاداری و ایثار مردم در این ایام، اقدام به برگزاری دومین مسابقه عکس (با تلفن همراه/ دوربین عکاسی) با عنوان "سوگواره شورحسینی" در بین همکاران و بازنشستگان وزارت متبوع و خانواده محترم آنان در سطح ستاد وزارتخانه، ادارات کل استانها و سازمانهای تابعه نموده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 358
logo-samandehi