گالری‌های خارجی

1397/7/25
نگاهی به زندگی و آثار Lee Jeffries
هنرمند بریتانیایی Lee Jeffries با ثبت عکس های سیاه و سفیدش ثابت کرد که قدرت انتقال احساسات از طریق عکاسی سیاه و سفید به مراتب بیشتر از عکس های رنگی است. سوژه های این هنرمند نه افراد معروف و مشهورند و نه قهرمانان ورزشی. او فقط از بی خانمان ها و آواره ها عکاسی میکند تا درد و رنج آن ها را به تماشاگران آثارش اطلاع دهد.
1397/7/21
خانه های کلاژیMatthias Jung،تعریفی دوباره از معماری سورئالی
مجموعه «خانه ها»ی Matthias Jung ، برای خلق معماری سورئالیسم به خوبی نماهای معماری درهم تنیده را در کنار منظره های زیبا در شمال آلمان مجسم می کند. این کار ابتدا سرگرمی دوران کودکی برای وقت گذرانی در کارگاه عکس پدرش بود، که اشتیاق او به کلاژ را به حرفه او به عنوان طراح و هنرمند تبدیل کرد.
1397/7/5
نگاهی به زندگی و آثار ارنست هولتسر، عکاس و جهانگرد آلمانی
ارنست هولستر، عکاس و جهانگرد آلمانی، در روز هفتم ژانویه سال ۱۸۳۵ میلادی در روستایی در اطراف شهر تورینگن آلمان به دنیا آمد.وی در مدرسه فنی به تحصیلات رشته مخابرات (تلگراف) پرداخت و به دلیل استعداد و دانش بالا در دولت انگلیس استخدام شد.
1397/6/30
نگاهی به آثار هنرمند عکاس "تام هاسی"
در عکس‌های «تام هاسی» عکاس آمریکایی که با نام «انعکاس» آنها را منتشر کرده است، افراد پیر و مسنی دیده می‌شوند که جوانی خود را در آینه می‌بینند. هدف عکاس از این عکس‌های پر معنا، قدردانی از حامیان و تلاشگران عرصه پزشکی به خصوص فعالان در زمینه مداوای آلزایمر یا همان بیماری فراموشی در کهنسالی بوده است.
1396/11/11
گزارش تصویری طراحی های برتر نمایشگاه PAD لندن
نمایشگاه هنر و طراحی لندن (PAD) به رویدادی منحصر به فرد در فصل برگزاری نمایشگاه در لندن تبدیل شده است. این نمایشگاه، نحوه تعامل هنر مدرن، عکاسی، طراحی، هنرهای تزئینی و قومی، ارائه تلفیق های شگفت آور و ایجاد فردی ترین و خیره کننده ترین فضاهای داخلی را به نمایش می گذارد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 77