اخبار

1398/4/2
آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه
اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می توانند براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه سرمد از تاریخ 98/04/01 تا 98/04/12 با مراجعه به وب سایت صندوق ثبت نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
1398/3/19
روایت داریوش محمدخانی از نمایشگاه «های ریم»
داریوش محمدخانی، هنرمند عکاس و از اساتید صاحب سبک در این رشته با معرفی و توسعه سبک جدید «عکاسی شرقی هایلایت و ریم لایت» نمایشگاهی را با حضور هنرمندان تحت عنوان «هایریم» خرداد ماه ۹۸ در محل فرهنگستان صبا برپا کرد.
1398/2/24
به بهانه برخی از نمایشگاه‌های اخیر در گالری های تهران
دکتر سارا جعفری، هنرمند معاصر و از اساتید دانشگاه هنر تهران با توجه به رویکرد و فعالیت های اخیر برخی گالری های سطح شهر تهران یادداشتی را در اختیار گالری آنلاین قرار داده است که در ادامه خواننده آن هستید.
1398/2/21
نمایشی از کشور ایران در اکراین
"آثاری از هنرمندان ایرانی در چهار رشته نقاشی‌خط، ویدئو آرت، هنرهای چند رشته‌ای و عکاسی با عنوان «بازدید از ایران» در پایتخت فرهنگی اکراین به نمایش گذاشته شده که تا کنون مورد استقبال پر شور مردم و هنرمندان این کشور قرار گرفته است." این را رضا عیسی پور هنرمند عکاس شرکت کننده در این رویداد مطرح کرد. در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1398/2/16
عکسی که ماندگارترین تصویر قرن بیستم شد
عکاسی خبری نقش مهمی را در نمایش آنچه که واقعا در دنیا در حال رخ دادن است، بازی می‌کند. تصاویری از وضعیت‌ مناطق جنگی و بلایای طبیعی، قصد دارند چشمان ما را به روی حقیقتی بیشتر از آنچه که لغات می‌توانند، باز کنند. در این گزارش داستان عکس «دختر افغان» را که توسط استیو مک‌کری عکاس خبری آمریکایی گرفته شده است را خواهید خواند.
1398/2/16
اعلام اسامی راه یافتگان به نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور
مراسم داوری دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور در روز 13 اردیبهشت به صورت زنده و با حضور شرکت کنندگان و روز 14 اردیبهشت به صورت ایزوله با حضور داوران این جشنواره شامل کیارنگ علایی، کریم متقی، سعید محمودی ازناوه، بهنام صدیقی و شادی قدیریان برگزار شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1324
logo-samandehi