اخبار

1397/8/23
نشست «کتابخانه‌درمانی؛ در ستایش کتاب نخواندن!» در کتابخانه و موزه ملی ملک
کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتاب‌خوانی، نشستی پژوهشی با نام «کتابخانه‌درمانی؛ در ستایش کتاب نخواندن! (جستاری روان‌کاوانه در باب کتاب و کتابخانه)» با سخنرانی یک روان‌درمانگر تحلیلی برگزار می‌کند.
1397/8/22
تخصیص 50 درصدی فضای جشنواره به آثار گالری‌داران
هادی مظفری در دیدار با مدیران گالری‌های تهران گفت: نیمی از فضای موجود در یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر را برای ارایه آثار گالری‌های منتخب اختصاص می‌دهیم.
1397/8/20
اعتبار مجوزهای وزارت ارشاد تا پایان امسال
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سامان دهی وضعیت ارائه خدمات و صدور مجوزهای گوناگون خود در اطلاعیه ای حداکثر اعتبار مجوزهای قبلی صادر شده از سوی این وزارتخانه را تا پایان سال جاری اعلام کرد.
1397/8/14
شهرهای ایران میزبان هنرهای تجسمی
هادی مظفری گفت: امسال در اداره کل هنرهای تجسمی برآنیم تا با همکاری انجمن‌های هنری و استان‌های کشور، رویدادهای هنرهای تجسمی را به استان‌ها ببریم . اخیراً پنجمین دوسالانه خوشنویسی در قزوین برگزار شد و هم اکنون نیز پنجمین دوسالانه انجمن صنفی طراحان گرافیک "سرو نقره‌ای" علاوه بر تهران در شهرهای کرمانشاه، کرمان، رشت و شیراز برگزار می‌شود.
1397/8/12
اطلاعیه تاسیس انجمن صنفی نگارخانه داران
دوشنبه هفتم آبان ماه اطلاعیه ای در روزنامه آفتاب منتشر شده است که از نگارخانه های علاقمند به عضویت می خواهد ظرف هفت روز کاری درخواست خود را به هیات موسس اعلام کنند.
1397/8/12
توجه به هنر و زیرساخت های آموزش هنر با کمک وزارت آموزش و پرورش میسر است
سند همکاری مشارکت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش امضا شد و مقرر شد تفاهم نامه همکاری مشترک در اسرع وقت تهیه شود و به امضای دو طرف برسد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1128