گزارش‌های تصویری

1397/5/29
گزارش تصویری نمایشگاه عکس "اوان" در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
نمایشگاه گروهی عکس "اوان" با آثاری از دانشجویان برتر جهاد دانشگاهی به نمایشگاه گردانی مازیار باقرپور روز گذشته مقارن با روز جهانی عکاس در گالری استاد سیروس قائم مقامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افتتاح شد.
1397/5/29
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "آب" در گالری لاله
نگارخانه لاله با هدف توجه به نقش حیاتی آب و بحران های ناشی از آن، نمایشگاه (آب) را برگزار می نماید. این نمایشگاه حاوی آثاری در قالب های: فتوآرت،ویدئو،چیدمان، صدا،چاپ دستی و نقاشی از ۱۶ هنرمند معاصر است و سعی دارد تا مسئولیت و مشارکت اجتماعی هنرمندان را در رویارویی با بحران های زیست محیطی به اشتراک گذارد. هنرمندان در آثار خود، با نگاهی متنوع بحران کم آبی وخشکسالی را با رویکردی مفهومی به چالش کشیده اند.
1396/12/21
خلق فضای ناشناخته با ثبت مسیر نور
ثبت حرکت نور در مسیر حرکت هواپیما بر فراز کوهستان، شیوه کار هنرمند عکاس reuben wu است که با این روش درک جدیدی از مناظر جهان اطرافمان ایجاد میکند.
1396/12/15
گزارش تصویری نمایشگاه " موزه لوور در تهران"
نمایشگاه " موزه لوور در تهران" با حضور ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه افتتاح شد و تا سه ماه آینده در موزه ملی نمایش داده خواهد شد. در این مجموعه آثاری از رامبراند، مجسمه ابولهول و دو اثر متعلق به فرهنگ ایرانی وجود دارد ، شامل «تبر کتیبه‌دار» از کاوش‌های علمی باستان‌شناسی محوطه‌ی چغازنبیل و «شیء برنزی از لرستان» متعلق به بورس اوراق بهادار باقی‌مانده از عصر آهن و با حدود سه‌هزار سال قدمت است.
1396/11/11
گزارش تصویری طراحی های برتر نمایشگاه PAD لندن
نمایشگاه هنر و طراحی لندن (PAD) به رویدادی منحصر به فرد در فصل برگزاری نمایشگاه در لندن تبدیل شده است. این نمایشگاه، نحوه تعامل هنر مدرن، عکاسی، طراحی، هنرهای تزئینی و قومی، ارائه تلفیق های شگفت آور و ایجاد فردی ترین و خیره کننده ترین فضاهای داخلی را به نمایش می گذارد.
logo-samandehi