گزارش‌های تصویری

1398/4/22
نگاهی به سبک عکاسی "Hamilton Blur"
دیوید همیلتون، عکاس و کارگردان انگلستانی، ۱۵ آوریل سال ۱۹۳۳ در لندن متولد و بزرگ شد. جنگ جهانی دوم باعث شد او مدرسه را ترک کند اما بعد از جنگ مجددا به لندن بازگشته و تحصیلاتش را به پایان رساند. وی برای عکاسی از زنان جوان و دختران زیر سن قانونی-که عمدتا برهنه بودند- شناخته شده بود. وی در سبک عکاسی خود که "Hamilton Blur" نامگذاری شده است از وازلین بر روی لنز دوربین استفاده می کرد.
1398/4/19
تجدید شکوه بناهای تاریخی ایران در کولاژ های محمد حسن فروزانفر
اخیرا آثاری از هنرمند و مهندس معمار ایرانی محمد حسن فروزانفر در مجله هنری designboom منتشر شده است که در این مجموعه فتومونتاژ های وی که با حفظ ساختار و زیبایی شناسی ساختمان های تاریخی ایران آنها را به بناهای بلند و چند طبقه بدل کرده، به نمایش درآمده است.
1398/3/13
نگاهی به آثار Rob visser؛ عکاسی که بی هدف دوربین خرید
عکاس 33 ساله Rob visser در هلند زندگی میکند. وی در سال 2014 اولین دوربین DSLR خود را بدون هیچگونه علاقه ای خریداری میکند و به هیچ وجه هدفی از این کار نداشته است، تا اینکه در اواخر پاییز 2016، این عکاس جوان در یک صبح زود مه آلود در جنگل شروع به عکاسی کرد. چندی نگذشت که عکسهایش بفروش رفت و به ویروس عکاسان شناخته شده دچار شد.
1398/3/4
نگاهی به زندگی و آثار Peter Dombrovskis عکاس منظره و طبیعت
پیتر دامبروفسکی از دهه 60 عکاسی را آغاز نمود؛ او که تحت تاثیر Olegas Truchanas بود، بیشتر به کار عکاسی منظره پرداخت و خصوصا از مناطق مختلف جزیره تاسمانی در استرالیا تصاویر ویژه و تاثیرگذاری ثبت کرد که این تصاویر موجب شهرت جهانی وی گردید.
1398/2/24
فضانورد تنها و عاشق مسافرت، دستش را به‌سوی پروانه‌ها و کتاب‌ها دراز می‌کند
"فضانورد تنها"، عنوان مجموعه‌ تصاویری است که توسط Karen Jerzyk خلق شده‌اند. توصیف این مجموعه از تصاویر با کلمات دشوار است، اما اگر یک حشره یا یک کتاب معلق در هوا باشید، درک آن برایتان آسان خواهد بود.
1398/2/18
نگاهی به آثار Laura E. Pritchett
لورا بیشتر به‌خاطر کارهای نقاشی‌اش مشهور است اما عکاسی نیز می‌کند. او به خاطر کارهایش به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی مشهور شد و اکنون نماینده‌ی آژانس Tinker Street شده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 231
logo-samandehi