گزارش‌های تصویری

1397/12/13
چهارمین دوره جشنواره ملی عکس آب برگزار شد
افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی عکس آب، دوشنبه 13 اسفند 1397 همزمان با روز جهانی آب با شعار " آب برای همه" با حضور دکتر ایوبی، دبیر کمیسیون ملی یونسکو، رحیمی انارکی، مدیرعامل بانک مسکن، مهندس رجبی، رییس متخصصین آب و فاضلاب کشور، کشاورز، معاونت زراعت و کشاورزی، دکتر کشفی و خلیلی، مدیرعامل روابط عمومی آبفای کشور برگزار شد
1397/12/5
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "صبحگاه" در گالری زرنا
نمایشگاه "صبحگاه" از روز جمعه سوم اسفندماه به کیوریتوری پارسا تاک و انسیه رزق دوست، که تحت نام گروهی هنری گاتها به فعالیت می پردازند با هدف شناخت هنرمندان جدید و ارائه آثار هنری با کیفیت و استاندارد در گالری زرنا برپا شده است.
1397/11/11
ثبت معماری در حال فروپاشی شهرهای جهان
در طول پنج دهه گذشته، مایکل ایستمن، عکاس خود آموخته، در حال مستندسازی معماری در حال فروریختن شهرهایی از جمله هاوانا، بوئنوس آیرس، لیسبون و میلانبوده‌ است.
1397/11/8
جستجو در فضا های داخلی کلاسیک مکزیک
عکاس آلمانی candida höfer با استفاده از عکس‌هایی که از فضای داخلی خیره‌کننده تئاترها، کلیساها، صومعه‌ها، موزه‌ها، و فضاهای دیگر مکزیک ثبت کرده آثاری را در مقیاس بزرگ خلق کرده است که بیننده را به تامل در جزئیات معماری دعوت می‌کند و پیچیدگی‌های موجود در فضا را مورد بررسی قرار می‌دهد.
1397/11/7
تصویر هیجان احساساتی شدن
وقتی یک بادکنک در شرف ترکیدن است چه احساسی داریم؟ پیش‌بینی آنچه در شرف وقوع است و نگرانی که ایجاد میکند احساسی است که اغلب افراد تجربه کرده اند. در این اثر نیز، هنرمند عکاس daniel forero برای تحریک این احساس عمل کرده است و بادبادک هایی را به طور خطرناکی در میان سایر اشیا قرار داده و شرایط نزدیک به ترکیدن را ایجاد کرده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 211
logo-samandehi