گزارش‌های تصویری

1398/3/4
نگاهی به زندگی و آثار Peter Dombrovskis عکاس منظره و طبیعت
پیتر دامبروفسکی از دهه 60 عکاسی را آغاز نمود؛ او که تحت تاثیر Olegas Truchanas بود، بیشتر به کار عکاسی منظره پرداخت و خصوصا از مناطق مختلف جزیره تاسمانی در استرالیا تصاویر ویژه و تاثیرگذاری ثبت کرد که این تصاویر موجب شهرت جهانی وی گردید.
1398/2/24
فضانورد تنها و عاشق مسافرت، دستش را به‌سوی پروانه‌ها و کتاب‌ها دراز می‌کند
"فضانورد تنها"، عنوان مجموعه‌ تصاویری است که توسط Karen Jerzyk خلق شده‌اند. توصیف این مجموعه از تصاویر با کلمات دشوار است، اما اگر یک حشره یا یک کتاب معلق در هوا باشید، درک آن برایتان آسان خواهد بود.
1398/2/18
نگاهی به آثار Laura E. Pritchett
لورا بیشتر به‌خاطر کارهای نقاشی‌اش مشهور است اما عکاسی نیز می‌کند. او به خاطر کارهایش به‌سرعت در شبکه‌های اجتماعی مشهور شد و اکنون نماینده‌ی آژانس Tinker Street شده است.
1397/12/13
چهارمین دوره جشنواره ملی عکس آب برگزار شد
افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی عکس آب، دوشنبه 13 اسفند 1397 همزمان با روز جهانی آب با شعار " آب برای همه" با حضور دکتر ایوبی، دبیر کمیسیون ملی یونسکو، رحیمی انارکی، مدیرعامل بانک مسکن، مهندس رجبی، رییس متخصصین آب و فاضلاب کشور، کشاورز، معاونت زراعت و کشاورزی، دکتر کشفی و خلیلی، مدیرعامل روابط عمومی آبفای کشور برگزار شد
1397/12/5
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "صبحگاه" در گالری زرنا
نمایشگاه "صبحگاه" از روز جمعه سوم اسفندماه به کیوریتوری پارسا تاک و انسیه رزق دوست، که تحت نام گروهی هنری گاتها به فعالیت می پردازند با هدف شناخت هنرمندان جدید و ارائه آثار هنری با کیفیت و استاندارد در گالری زرنا برپا شده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 222
logo-samandehi