رقابت بین المللی طراحی میدان مرکزی شهر Rahovec

دو تا هفت هزار یورو جایزه نقدی در پروژه Leading Urban Change جهت احیای میدان مرکزی شهر در نظر گرفته شده است.

به گزارش گالری آنلاین، این رویداد در قالب پروژه Leading Urban Change در Rahovec از طریق احیای میدان مرکزی شهر برگزار می شود. تامین بودجه این پروژه بر عهده شهرداری Rahovec بوده و پشتیبانی فنی آن نیز توسط UN-Habitat انجام خواهد گرفت. هدف اصلی این پروژه ارتقای بازآفرینی شهری و توسعه شهری پایدار و همچنین فضای عمومی فراگیر با اعمال روشهایی شفاف و خلاقانه طراحی و برنامه ریزی مشارکتی در میدان مرکزی شهر Rahovec، بخشی استراتژیک در قلمروی شهری، است.

شهر Rahovec در منطقه غربی کشور و با مساحت 275.89 کیلومتر مربع واقع شده است که بر اساس آخرین سرشماری سال 2011، مجموعاً 56،208 نفر ساکن این شهر هستند. در حالیکه Rahovec از موقعیت جغرافیایی مناسبی برخوردار بوده و دارای آب و هوای قاره ای است و به دلیل داشتن باغ های انگور، کشاورزی توسعه یافته، میراث فرهنگی و طبیعی غنی شناخته شده است، میدان مرکزی شهر در نظر دارد به نقطه عطفی در گردشگری محلی و بین المللی تبدیل شود.

شهرداری Rahovec در نظر دارد با برگزاری رقابت بین المللی، راهکار طراحی پایدار در میدان مرکزی شهر را به اجرا درآورد که بدین ترتیب امکان دسترسی به فضاهای عمومی امن، بی خطر و سالم برای همه شهروندان فراهم خواهد شد. هدف از برگزاری این رقابت ایجاد فرصت های شغلی جدید و افزایش و بهبود کیفیت زندگی شهری، در راستای دستور کار جدید شهری و برنامه توسعه پایدار است.

شرکت در این مسابقه هزینه ای ندارد.

جوایز:

نفر اول 7000 یورو

نفر دوم 3000 یورو

نفر سوم : 2000 یورو

تقدیرنامه

مهلت ارسال: 16 نوامبر 2020 (26 آبان 99)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi