فراخوان مسابقه طراحی پوستر

فاصله گذاری فیزیکی، تعامل اجتماعی

اقامت رایگان در هتل Student فلورانس، نمایش پوستر برنده در چهارمین دوره فستیوال طراحی گرافیکی WHY و دریافت بسته مجموعه فونت های تازه جوایز هنرمند منتخب این رویداد خواهد بود.

به گزارش گالری آنلاین، فستیوال طراحی گرافیک WHY از هنرمندان دعوت می کند تا طرح خود را جهت شرکت در مسابقه طراحی پوستر با موضوع Physically Distant, Socially Connected ارائه نمایید.

فستیوال طراحی گرافیک WHY در فلورانس با برگزاری مسابقه پوستر ملهم از بیماری همه گیر COVID-19، از تمامی هنرمندان خلاق دعوت می کند تا مفهوم فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی را مد نظر قرار داده، به مسئولیت مشترک و همبستگی احترام گذاشته و اتحاد ناگسستنی بشر را گرامی دارند.

شرکت در مسابقه از سراسر جهان برای دانشجویان رشته طراحی، افراد حرفه ای و بدون محدودیت سنی، رایگان است.

از اوایل ماه مارس، دعوت عموم به حفظ فاصله اجتماعی، عبارتی بود که از همه جا به گوش می رسید. سخت ترین کار برای انسان دوری از یکدیگر است؛ چرا که این کار به ویژه در سختی ها با ذات و طبیعت ما منافات دارد. زمانی که از چیزی واهمه داریم یا تحت استرس و فشار روانی قرار می گیریم، به عزیزانمان تکیه می کنیم. حضور در کنار همدیگر در سختی ها و گرفتاری ها یکی از مهمترین و با ارزشترین عملکردهای جامعه است. از هنرمندان، تصویرگران و طراحان دعوت می شود تا بیانی تجسمی از چالش ها و امیدهایشان را به تصویر بکشند.

جوایز:

اقامت رایگان در هتل Student Hotel فلورانس در تعطیلات آخر هفته در زمان دلخواه

دریافت بسته مجموعه فونت های تازه منتشر شده از Zetafonts به ارزش 500 یورو

امکان عرضه و نمایش آثار در طول برگزاری فستیوال طراحی گرافیک wHY

پوستر برنده در چهارمین دوره فستیوال طراحی گرافیکی WHY، که از 12 تا 15 نوامبر 2020 در هتل Student Hotel فلورانس برگزار خواهد شد، اعلام می‌شود.

شرکت در مسابقه رایگان است.


مهلت ارسال: 25 اکتبر 2020 (4 آبان 1399)

زمان تقریبی اعلام نتایج: 14 نوامبر

جهت مسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

logo-samandehi