فراخوان

1398/6/3
فراخوان جایزه معماری برتر گیلان
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان در نظر دارد از طریق داوری به 3 ساختمان برتر در گروه مسکونی (اعم از ویلا، تک واحدی، آپارتمانی، اشتراکی، گسترده، مجتمع)، که از سال 1382 تا کنون در استان گیلان ساخته شده اند جایزه ای به رسم یادبود اهدا نماید.
1398/6/3
فراخوان مسابقه طراحی محصول
مرکز Desall با همکاری گروه Binda از طراحان دعوت می کنند تا ساعت جدید Hip Hop Hero 4.0 را طراحی کنند ، محصولی قابل تنظیم با طراحی متمایز، مناسب برای هر لحظه از زندگی روزمره. (مهلت ثبت نام: 20 شهریور 98)
1398/6/2
فراخوان پنجمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر اراک با هدف ارتباط دو سویه با هنرمندان خلاق و استفاده از ظرفیت های آنها در ارتباط با شهروندان،خلق و آرشیو آثار هنری ماندگار و تاثیر گذار بر ذهن مخاطب و بستر سازی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ شهروندی و شهرنشینی اقدام به برپایی سلسله جشنواره های شهروند آفتابی نموده است.
1398/6/2
فراخوان پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای اهداف و مأموریت های خود و به منظور رشد، توسعه و گسترش هنر شهری و فراهم آوردن فرصت های خلق آثار هنری، ایجاد رقابت سالم بین هنرمندان، تعامل، هم فکری، تبادل تجربیات و ارائه آخرین دستاوردهای هنری در حوزه دیوارنگاری، پنجمین دوسالانه دیوارنگاری شهری تهران را برگزار می نماید.
1398/6/2
فراخوان رقابت هنرهای تجسمی Grant Innovate
رویداد Grant Innovate با بیش از ۵۰۰ دلار جایزه نقدی و حمایت از هنرمندان فراخوان خود را برای یافتن آثار هنری خلاقانه اعلام کرده است. (مهلت ثبت نام: 12 شهریور 98)
1398/5/30
فراخوان جشنواره استانی نقاشان نوگرای البرز، به میزبانی پایتخت
انجمن هنرمندان نقاش البرز به نمایندگی از استان البرز و با هدف شناساندن ظرفیت‌های گسترده‌ی هنرمندان پیشگام و همچنین جمع کثیری از هنرمندان نقاش جوان مستعد و پویای استان، در نظر دارد جشنواره نقاشان نوگرای استان البرز را در فرهنگستان هنر (صبا) برگزار نماید.
1398/5/26
فراخوان جشنواره عکس «نمای ملی» بانک ملی ایران
بانک ملی ایران به پاس نود و یکمین سال تاسیس این بانک جشنواره عکس «نمای ملی» را از تاریخ 2 شهریور تا 20 مهر ماه سال جاری در دو بخش معماری و مستند اجتماعی با اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر برگزار می کند.
1398/5/26
فراخوان پژوهشی شماره 6 سازمان زیباسازی شهر تهران
سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد نسبت به شناسایی و انتخاب مجریان واجد شرایط برای اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی و همچنین دریافت و بررسی پیشنهادهای پژوهشی براساس ضوابط و مقررات این سازمان اقدام نماید.
1398/5/22
فراخوان رقابت طراحی Nature Based Generations
امارات متحده عربی، با همکاری هفته طراحی دبی و MAS Paint، از طراحان برای ورود به مسابقه "تولیدات مبتنی بر طبیعت" دعوت کرده است. (مهلت ثبت نام: 16 شهریور 98)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3608
logo-samandehi