فراخوان

1397/8/1
فراخوان دوره رزیندنسی هنر/طبیعت CIMA
دوره رزیندسی هنری C.I.M.A در عمارتی خصوصی برگزار می شود که به زیبایی با الهام از سبک دوران استعماری در آغاز سده جدید ساخته شده است. این مکان به فاصله 10 دقیقه تا کوهستان El Portezuelo قرار دارد و مسافت پیاده روی از آن تا مرکز شهر Santa Rosa پنج دقیقه است که امکانات ضروری مانند سوپرمارکت ها، رستوران ها و دیگر فروشگاه ها را می توان در این مکان یافت. (مهلت ارسال درخواست: 29 آبان 97)
1397/8/1
فراخوان مسابقه کتاب Puchi Award 2019
سومین جایزۀ Puchi توسط La Casa Encendida و Fulgencio Pimentel برگزار می شود و به دنبال یک کتاب است، کتاب ها با هر ژانر و فرمی که دارند می توانند در مسابقه شرکت داده شوند: داستان، غیر داستان، شعر، رمان، کمیک، آلبوم تصویری، مجموعه مقالات، کتب آشپزی، کتب جغرافی، ترکیبی از این ها یا هر نوع دیگری که بتوان تصور کرد. این مسابقه یک کتاب خاص یا حتی یک نوع کاملا جدید از کتاب را می خواهد. (مهلت ارسال آثار: 11 بهمن 97)
1397/8/1
فراخوان مسابقه عکاسی ساختمان
مسابقۀ عکاسی هنر ساختمان ویترینی بین المللی برای بهترین عکاسی دیجیتال از بناهای ساخته شده است. این مسابقه ساختمان ها و ارتباطی که مردم با آنها برقرار می کنند را تجلیل می کند. (مهلت ارسال آثار: 21 آبان 97)
1397/8/1
فراخوان جایزه هنر نورپردازی
آثار برندگان جوایز هنر نورپردازی (Sino x Niio) در سال 19-2018، بر روی دو پرده از مهم­ترین تماشاخانه ­های هنگ­ کنگ به نمایش در خواهند آمد و میلیون­ها نفر از آن­ بازدید خواهند کرد. این دو مسابقه آثار هنرمندان را در مقیاسی وسیع و بی­ سابقه به نمایش خواهد گذاشت. (Sino Group) 35 سال است که با نورپردازی های سال نوی چینی و کریسمسی خود، چهره ای شاد و زیبا به هنگ ­کنگ می­دهد. (مهلت ارسال آثار: 24 آبان 97)
1397/7/30
فراخوان بخش پوستر هفته های قرآن و عترت
هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی وهنری ایجاد یک جریان هنری با محتوای مسائل قرآنی، دینی و معنایی است تا بتواند به شکل همه جانبه و گسترده در جامعه مورد توجه قرار گیرد و در این راستا می بایست توجه ویژه هنرمندان گرافیست را به این نکته جلب نمود که محتوای قرآن کریم این ظرفیت را دارد که در قالب هایی غیر از قالب های معمول بتواند خود را نشر و گسترش دهد و این امر میسر نمیشود، مگر به همت هنرمندان و بالاخص “هنرمندان گرافیست، تصویرسازان و فعالان رشته پوستر” تا این مکتوب الهی به فراخور نیاز انسان امروز در قالب های مختلف شنیده،دیده و خوانده شود.
1397/7/30
فراخوان طراحی مبلمان شهری ویژه معلولین
باتوجه به اینکه معلولان جسمی و حرکتی بخشی از جمعیت جامعه را تشکیل می‌دهند که همانند دیگر مردم بایستی برای رفع احتیاجات خود بتوانند در سطح شهر حرکت نمایند. ایجاد فضاهای مناسب و مطلوب برای تمامی گروه‌های سنی و جسمی به ویژه گروه‌های آسیب پذیر (نظیر کودکان، زنان، سالخوردگان و ناتوانان جسمی) با رویکرد جهانی (طراحی فراگیر) می‌بایست فراهم گردد تا جانبازان، ناتوانان جسمی و معلولان همانند سایرین از امکانات و خدمات عمومی بتوانند استفاده نمایند.
1397/7/30
فراخوان مسابقه طراحی بازی رومیزی
به مناسبت روز جهانی پست (۱۷ مهرماه) دکتر مهرداد فاخر (کارآفرین پستی کشور)، از بازی‌سازان، طراحان و افراد خلاق ایرانی دعوت کرده است تا یک بازی را با مفهوم پست و با هدف بیان تاثیر پست در زندگی بشر برای ارائه در سطح ملی و جهانی تولید کنند.
1397/7/30
فراخوان دوره رزیدنسی زمستانه در ایسلند
برنامه Nes یک دوره رزیندسی فرآیند محور بمنظور ایجاد محیطی فرهنگی است که هنرمندان در آن می توانند به شیوه دلخواه خود به کسب تجربه بپردازند؛ این تجربه می تواند از طریق پیشرفت در مبانی مفهومی، انجام تحقیقات یا از طریق جلسات مشترک و پژوهش های تجربی حاصل شود. (مهلت ارسال درخواست: 27 آبان 97)
1397/7/30
فراخوان رزیدنسی آتلیه Austmarka در نروژ
آتلیه ای است برای هنرمندان در روستای Austmarka، Finnskogen، در جنوب شرقی نروژ. این استودیوی آرام، با طبیعت تازه، حیات وحش، جنگل های مرموز و دریاچه ها احاطه شده است. این مرکز فرصتی ایجاد کرده تا افراد خلاق در سراسر جهان در رشته های مختلف بتوانند از آن، برای تولید و مراقبه هنری استفاده کنند. (مهلت ارسال درخواست: 17 آبان 97)
1397/7/30
فراخوان مسابقۀ بین المللی با موضوع طراحی توالت در منطقۀ Yongchuan شهرِ Chongqing چین
هدف از برگزاری مسابقه توسط Young Bird Plan و Dong Peng ارائۀ راه حل های خلاقانه برای مسائل ضروری است. موضوع مسابقه طراحی یک توالت عمومی با توجه به نیازهای اولیۀ مردم و در نظر گرفتن خصوصیات و فرهنگ محلی است. (مهلت ثبت نام: 23 آبان 97)
1397/7/30
فراخوان جایزه عکاسی Wellcome2019
این رقابت را Wellcome Trust سازماندهی کرده است و از عکاس‌ها برای ارسال تصاویر ثبت شده از وقایع سلامت، پزشکی و علوم دعوت شده است. (مهلت ارسال آثار: 26 آذر 97)
1397/7/30
فراخوان جشنواره دنیای هنرهای پوشیدنی 2019
دنیای هنرهای پوشیدنی (WOW) یک رقابت مشهور بین المللی در زمینه طراحی است که سالانه بیش از 40 کشور جهان شرکت کننده دارد. هر نوع هنر پوشیدنی جایی روی صحنه دارد، به شرطی که اصل، نوآورانه و خوش ساخت باشد. (مهلت ثبت نام: 9 فروردین 98)
1397/7/30
فراخوان دومین مسابقه ملی عکس «آن سوی واقعه»
سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و حرکت کاروان‌های عزاداری به سمت کربلای معلی، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان خوزستان با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز، با هدف انعکاس هرچه بیشتر این رویداد بزرگ مذهبی از طریق ثبت تصاویر، دومین مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه را در دو بخش آزاد و دانشجویی برگزار می‌کند.
1397/7/29
فراخوان جایزه طراحی و ساختمان چوبی 2018
انجمن طراحی و ساخت شیوه تفکر ما را درباره ساخت و ساز با چوب دگرگون می‌کند. جنبش چوب، پیامد فشار روزافزون برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و در کنار آن تمایل به طراحی‌های جذاب و زیبا بوده است که معماران و مهندسان سراسر جهان از آن استقبال کرده‌اند. (مهلت ثبت نام و ارسال آثار: 7 آذر 97)
1397/7/29
فراخوان جشنواره بین المللی عکاسیBJP
نشریه عکاسی بریتانیا (British Journal of Photography) از عکاسان سراسر جهان دعوت می‌کند تا زیباترین آثارشان را به جشنواره بین المللی عکاسی BJP 2019 ارائه کنند. (مهلت ثبت نام و ارسال آثار: 29 آذر 97)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2906