فراخوان

1397/8/29
فراخوان چالش زندگی جمعی در رم
در چالش زندگی جمعی رم، از شرکت کنندگان خواسته می‌شود مفهوم اسکان مقرون به صرفه‌ای در رم را طراحی کنند که با ایده‌آل‌های سبک هم‌زیستی متناسب باشد. (مهلت ثبت نام: 8 آبان الی 20 آذر)
1397/8/28
فراخوان اولین مسابقه عکاسی روستا
بنیاد مسکن استان گلستان با همکاری انجمن عکاسان استان گلستان بر آن شده است تا مسابقه ی عکسی را تحت عنوان “روستا میراث ماندگار” به منظور ثبت تصاویری ناب و بدیع از سیمای روستاهای استان برگزار نماید.
1397/8/27
فراخوان پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان
پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان با هدف افزایش آگاهی در جامعه و با استفاده از هنر عکاسان ایران وجهان و به منظور باز آفرینی ارائه موثر موضوعات توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار می شود.
1397/8/27
فراخوان مرکز تبادل مالی بین المللی Qianhai
مرکز تبادل مالی بین المللی Qianhai از سازمانهای طراحی داخلی و خارجی و برندگان جوایز طراحی معماری شناخته شده دعوت کرده است در این پروژه مشارکت نمایند. (مهلت ثبت نام: 6 آذر 97)
1397/8/27
فراخوان طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا
دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح های نو و بدیع، طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان به شکل مسابقه برگزار می نماید.
1397/8/26
فراخوان رسمی جایزه ساختمان سال ایران 1397
جایزه‌ی ساختمان سال ایران، ضمن پاسداشت و احترام به دیگر جوایز و نشان‌های فرهنگ محورِ معماری در این سرزمین، حرکتی است جهت افزایش و ترویج و تعمیق عقلانیت در معماری معاصر ایران. این جایزه به بهترین ساختمانی که در جهت توسعه‌ی لبه‌ی معماری همراه با حفظ منافع ملی در ایران اقدام ورزیده باشد تعلق خواهد گرفت. ایده‌ی آغازین و اجرای این جایزه بصورت کامل بر عهده‌ی هنرمعماری است، هرچند در این راه ما خود را مدیون جامعه‌ی خردمندان معماری این کشور می‌دانیم. فراخوان ذیل شرح سومین دوره‌ی جایزه‌ی ساختمان سال ایران است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2980
logo-samandehi