فراخوان

1402/3/7
فراخوان رقابت طراحی لوگو
نهمین جشنواره جایزه بهترین برند، یک رقابت بین‌المللی است که در آن از مفهوم و طراحی برندها از سراسر جهان تقدیر می‌شود.
1402/3/6
فراخوان رزیدنسی هنرمندان و معماران در آلمان
بورسیه ماهانه 1200 یورو، محل اقامت و استودیو رایگان به همراه هزینه رفت و آمد به آکادمی Schloss Solitude در این برنامه برای معماران، هنرمندان رشته های تجسمی، موسیقی، نمایش و ادبیات در نظر گرفته شده است.
1402/3/3
فراخوان طراحی ظروف شیشه ای آینده
آرنولفو دی کامبیو یک مسابقه بین المللی به نام "لیوان آینده" راه اندازی کرده است - مسابقه ای با هدف طراحی و ساخت لیوانی که به بهترین شکل نمایانگر چشم انداز فردا باشد.
1402/3/3
فراخوان دومین دوره جشنواره بین المللی عکس مزارات ۱۴۰۲
در تمامی فرهنگ‌های دینی به‌ویژه فرهنگ اسلامی، همواره نیایش و حضور در مقابر و بقاع متبرک پیشوایان، بزرگان و شخصیت‌های دینی، و اظهار ارادت به صاحبان بقاع و در نتیجۀ آن، کسب فیوض معنوی، اهمیتی ویژه داشته است. حضوری که زمینه‌ساز اتصال به منبع رحمت واسعه الهی و تهذیب روح و جان آدمی است. امروزه باشکوه‌ترین آثار معماری جهان اسلام متعلق به بقاع پیشوایان و شخصیت‌های برجسته اسلامی است که خود نشان از اهمیت مسئله زیارت دارد.
1402/3/2
پذیرش کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای
با اخذ پذیرش برنامه برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه لیورپول، نه تنها درک خوبی از برنامه ریزی شهری و منطقه ای به دست خواهید آورد، بلکه می توانید با مشورت مدیر برنامه، مطالعات خود را مطابق با نیازها و علایق خود تنظیم کنید.
1402/3/2
فراخوان تامین طرح دیوارنگاری
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای مأموریت های خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری، فراخوان "تأمین طرح دیوارنگاری" را جهت فراهم نمودن طرح های موردنیاز خود اعلام می نماید.
1402/2/31
فراخوان رقابت صندلی معمار
مسابقه صندلی معمار؛ فرصتی هیجان‌انگیز برای معماران و طراحان است، تا با طراحی یک مبلمان خاص، تطبیق پذیری و خلاقیت خود را به نمایش بگذارند.
1402/2/31
فراخوان دومین رویداد نقاشی خط (کالیگرافی) به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های هنری شهر، بنا دارد با دعوت از هنرمندان در حوزه هنر نقاشی خط(کالیگرافی) با اجرای نقاشی خط بر روی المان های پیش ساخته، زمینه یك رویداد درخور شهری را فراهم سازد.
1402/2/30
فراخوان رقابت عکس پاسپارتو
رقابت پاسپارتو با اهدای جوایز نقدی هزار یورویی، برپایی نمایشگاه در رم، انتشار در کاتالوگ سالانه و موارد دیگر از عکاسان حمایت می‌کند.
1402/2/27
پذیرش کارشناسی ارشد فناوری معماری
در برنامه فناوری معماری (Fast-Track) در کالج Centennial، دانشجویان از پیشرفته ترین فناوری کامپیوتری برای تهیه طرح ها، نقشه های ساخت و ساز، مشخصات و گزارش های مورد نیاز برای ارتباط با مشتریان و سازندگان استفاده خواهند کرد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4624
logo-samandehi