فراخوان

1402/9/11
فراخوان جایزه FuturArc 2024
در شرایط سخت، معماری چگونه می تواند امید و تجدید را به ارمغان بیاورد؟ جایزه FuturArc 2024: Architecture for Life After از شرکت کنندگان می خواهد که راه حل های معماری برای ادامه زندگی پس از بلایای آب و هوایی و یا سناریوهای پایانی پیشنهاد دهند.
1402/9/5
فراخوان سومین رویداد "قاب های تهران"
سومین رویداد "قاب های تهران" برگزار خواهد شد تا با همراهی خالقان هنر، شهر را برای استقبال از فصل نو مهیا سازد. از این رو سازمان زیباسازی شهر تهران از شهروندان هنرمند در تمامی زمینه های هنر شهری دعوت می کند برای برپایی رویدادی شایسته در پایتخت، این سازمان را همراهی کنند.
1402/9/5
فراخوان جایزه مبلمان 2023
از دیرباز و از دوران پیش از شکل‌گیری تمدن، طراحی - نه به سیاق امروزی آن - وجود داشته است؛ انسان از زمانی که پا به عرصه‌ی حیات گذاشته، همواره تلاش کرده است تا چالش‌ها و مسئله‌های خود را از طریق طراحی حل کند اما با این حال، جهانِ دیزاین و طراحی با ترجمانِ فهم‌پذیرتر و کاربردی‌تر امروزی همچنان موضوعی جدید است که ظرفیت‌های بالقوه‌ی بسیاری برای رشد و توسعه‌ی آن وجود دارد؛ این موضوع در کشور ما نمود پُررنگ‌تری دارد زیرا که امروز پس از چندین دهه سکون و با گذر از وقفه‌ای طولانی، دیزاین در جامعه واجد ارزش و اهمیت شده است.
1402/9/1
فراخوان کشوری ارسال آثار روز دانشجو
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران آثارخود را با موضوع روز دانشجو ارسال کنند.
1402/8/30
فراخوان مسابقه ملی طراحی میدان شهدای خلبان
شهرداری تاکستان در نظر دارد در راستای ساماندهی ورودی های مهم شهر، جذب گردشگر، توسعه اقتصاد شهری، بهبود سیمای بصری و هویت بخشی فضاهای شهری براساس آیین نامه ی جامع برگزاری مسابقات معماری و شهرسازی (مصوب سال ١٣٨١ شورای عالی انقلاب فرهنگی) و با هدف جمع آوری ایده های اصیل معماری ایرانی-اسلامی و تفکرات خلاقانه جدید و ایجاد آثار فرهنگی و هنری ارزنده و ماندگار، از طریق ایجاد رقابت سالم نسبت به برگزاری جشنواره ای جامع و کشوری اقدام نماید.
1402/8/29
فراخوان نهمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1403" (دیوارنگاری)
تهران با دستان پر مهر هنرمندان به استقبال بهار می رود. آنچنان که در آستانه فصل نو، ایثار طبیعت برای زندگی دوباره بر دلهای بهاری بنشیند تا شهرنشینان بر چهره این شهر کم رنگ، رنگی از هنر ببینند و طرحی از فرهنگ. شهر بهارستانی شود تا دلی به استقبال بهار، شاد گردد. به بهانه بهارستان دل های شهرنشینان یگانه شود به مهرورزی و تهران زیبا به رنگ هنرمندانه رخ بگیرد.
1402/8/21
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در آلمان
نقاشان، مجسمه‌سازان، هنرمندان رسانه‌های جدید، هنرمندان صدا، عکاسان، پرفورمرها، نویسندگان، هنرندان حوزه ویدئو/فیلم با ارائه پورتفلیو و پروپزال خود امکان شرکت در این اقامت 4 هفته ای را خواهند داشت.
1402/7/13
فراخوان پنجمین رقابت دوسالانه‌ی بین‌المللی بسته‌ها ۱۴۰۲
“دوسالانه بسته‌ها” تنها رویداد مستقل بین‌المللی دیزاین بسته‌بندی در ایران است. بسته‌ها فرصتی را فراهم می‌کند تا شما با شرکت کردن در یک جریان هیجان‌انگیز رقابتی، آثار خلاق و نوآورانه خودتان را توسط جمعی از معروفترین و بهترین داوران بین‌المللی محک بزنید و این شانس را داشته باشید تا به نمایشگاه دوسالانه راه بیابید و ابتکارات الهام‌بخشتان را به مخاطبان وسیع‌تری نشان دهید و مشتری‌های بیشتری به‌دست بیاورید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4796
logo-samandehi