فراخوان

1397/10/30
فراخوان مسابقه عکاسی FIBA 2019
"بسکتبال چطور زندگی را تغییر میدهد؟" موضوع مسابقه عکاسی FIBA 2019 است که توسط فدراسیون بین المللی بسکتبال برگزار میشود. (مهلت ثبت نام: 10 اردیبهشت 98)
1397/10/30
فراخوان رقابت هنرهای تجسمی Marianne Brandt
"من همه شیشه ها هستم" موضوع هفتمین دوره از رقابت های Marianne Brandt است که همزمان با صدمین سالگرد تاسیس باوهاوس برگزار میشود. (مهلت ارسال آثار: 10 اردیبهشت 98)
1397/10/29
فراخوان ششمین جشنواره ملی عکس وقف، چشمه همیشه جاری
تبلیغ در حوزه دین و ارزشهای اسلامی که یک رکن اساسی در فرآیند هویت سازی جامعه اسلامی است، باید در قالب ها و صورت های گوناگون ارائه گردد تا زیبایی این ارزشها برهمگان نمایان شود؛ در این میان هنر با توجه به زبان ارتباطی خاص چنانچه به درستی موردتوجه قرار بگیرد، میتواند بهترین وسیله جهت ترویج اشاعه و ارزشهای دینی و انسانی باشد.
1397/9/5
فراخوان مسابقه طراحی سر درب ورودی اصلی مجموعه دهکده المپیک یادگار امام (ره) تبریز
در طراحی مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز، عملکرد این مجموعه از دو دیدگاه مد نظر قرار گرفته، اول کارکرد مجموعه در سطح کشور و بین المللی و دوم کارکرد مجموعه در سطح شهر و منطقه در جهت پاسخگوی به نیازهای ورزشی و تفریحی منطقه مورد نظر؛ این مجموعه همچون پارکی در دل شهر می باشد که با عملکردها و جذابیت های متنوع و تخصصی خود از یک سو تبدیل به یک نماد کشوری در عرصه ورزش بین الملل خواهد شد.
1397/10/27
فراخوان طراحی لوازم کوچک برای آماده سازی صبحانه
شرکت De`Longhi در اوایل دهه 1900 به عنوان یک کارخانه تولید قطعات کوچک صنعتی تاسیس شد. در طول سالها De`Longhi گسترش یافت و محصولاتش شامل تمام وسایل گرمایش قابل تهویه مطبوع و هر نوع لوازم خانگی کوچک از جمله مرتبط با تهیه قهوه، تهیه غذا و پخت و پز، تمیز کردن و اتو کردن، بود. (مهلت ارسال آثار: 16 اسفند 97)
1397/10/26
مسابقه طراحی بسته بندی قوطی تن ماهی
محصولات غدایی Bolton و سایت Desall فراخوانی را برای یافتن راه حل های نوآورانه ای برای بسته بندی خط تولید مواد آماده برای مصرف، اعلام کرده است. (مهلت ارسال طرح: 11 بهمن 97)
1397/10/26
فراخوان طراحی دیوارنگاری «گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران»
سازمان زیباسازی شهر تهران پیرو فراخوان رویداد بهارستان 98 و با توجه به رویکرد محوری این دوره- "توسعه رنگ در فضای شهری تهران"- با هدف افزایش نشاط در سطح شهر و فراهم نمودن زمینه ایده پردازی و خلق تجربه های جدید رنگی در منظر شهری، حضور موثر رنگ در فضای شهری، فرصت بروز ایده‌های خلاق و بسترسازی مناسب برای حضور فعال و بانشاط هنرمندان و تعامل با مردم فراخوان دیوارنگاری «گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران» را اعلام می نماید.
1397/10/26
فراخوان گرنت عکاسی PHmuseum 2019
این مسابقه توسط شرکت بریتانیایی PHmuseum Ltd با دعوت از هنرمندان عکاس سراسر جهان برگزار میشود. (مهلت ارسال آثار: 2 اسفند 97)
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3165
logo-samandehi