فراخوان

1398/4/26
فراخوان بورس فرصت مطالعاتی معماری برای نمایشگاه
موسسه YACademy در همکاری با David Chipperfield و National Geographic، دوره ی ARCHITECTURE FOR EXHIBITION را با یک گروه از سخنرانان و فرصت ها برای همکاری با شرکت های بین المللی از جمله DAVID CHIPPERFIELD ،ALL DESIGN و ZAHA HADID ARCHITECTS برگزار می کند. (مهلت ثبت نام: 19 مهر 98)
1398/4/25
فراخوان مسابقه ملی تصویرگری محیط‌زیست - اهواز 98
با وجود اهمیت محیط زیست در زندگی انسان‌ها، امروز شاهد وضعیت بحرانی و نگران کننده آن هستیم. در این شرایط، بیشتریـن چیـزی که امیـدوار کننده است، احساس مسئولیت انسان‌هاست نسبت به جلوگیری از تخریب محیط‌زیسـت. بدین سان؛ «انجمن مستقل طراحان گرافیک خوزستان» مصمم است پیام رویدادی هنری را برای نجات یا دستکم هشدار وضعیت نگران کننده‌ی محیطزیست و طبیعت ایران به اشتراک گذاشته و از همه تصویرگران سرزمین عزیزمان دعوت می‌کند با خلق اثر تصویرگری، در این پویش هنری به طبیعت و محیط زیست، ادای دین نمایند.
1398/4/25
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در کانادا
برنامه های Studio Practicum فرصتی برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا مهارت های فنی خود را در ارتباط با سایر هنرمندان شرکت کننده و محلی گسترش دهد. (مهلت ثبت نام: 23 مرداد 98)
1398/4/25
فراخوان رقابت معماری Iceland Thermal Springs Guest House
رقابت معماری Guest House در همکاری با مزرعه Vogafjós ایسلند در جستجوی طرح هایی برای یک مهمان خانه منحصر به فرد با 8 تا 10 اتاق است که هر کدام از آنها می توانند چشم اندازهای طبیعی اطراف را به ارمغان بیاورند. (مهلت ثبت نام: 7 آبان 98)
1398/4/24
فراخوان رقابت مجله ArtMaze
مجله Art Maze یک مجله بین المللی چاپی و آنلاین بین المللی است که هدف آن نمایش و ارتقاء هنر معاصر در جامعه مدرن و محیط آن است. (مهلت ثبت نام: 10 مرداد 98)
1398/4/24
فراخوان رقابت عکاسی ?Has the Eagle landed
این مسابقه به مناسبت 50امین سالگرد اولین فرود در ماه سازماندهی شده است. موضوع آثار ارسال شده باید به این رویداد اشاره داشته باشد. (مهلت ثبت نام: 7 شهریور 98)
1398/4/24
فراخوان رقابت معماری Microhome 2019
اولین رقابت معماری سالانه MICROHOME بخشی از جنبش ارتقاء معماری خانه در مقیاس کوچک است و به دنبال طراحی عالی و تفکر نوآورانه برای نسل بعدی مسکن است. (مهلت ثبت نام: 3 آبان 98)
1398/4/23
فراخوان مسابقه طراحی مبلمان اقامتگاه دالان تاریکی
مسابقه طراحی مبلمان اقامتگاه دالان تاریکی خانه معروف به خانه دالان تاریکی مربوط به دوره ی قاجار و از مجموعه خانه های متعلق به روحانی معروف آن دوره « آیت ا... محمد باقر آقانجفی اصفهانی» است، که در حال حاضر در مرحله مرمت و باززنده سازی است، تا به عنوان یک اقامتگاه، محیطی خاص و جذاب، برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم نماید.
1398/4/23
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در روسیه
برنامه رزیدنسی Karelian Art از هنرمندان حوزه هنرهای تجسمی، هنرهای جدید و کارشناسان هنری جهت اقامت و فعالیت به مدت سه هفته تا سه ماه در روسیه دعوت می کند. (مهلت ثبت نام: 9 مرداد 98)
1398/4/23
فراخوان سومین مسابقه ملی عکس «خوشه»
ضایعات نان در کشور ما نشان می دهد که در این خصوص نیازمند فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف، در جهت تولید و مصرف بهینه نان و بازنگری شیوهای تولید و نگهداری این کالای استراتژیک هستیم. روابط عمومی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با هدف فرهنگ سازی در مصرف و تولید در حوزه گندم، آرد، نان و با بهره گیری از آثار عکاسان هنرمند برای دستیابی به این هدف، سومین مسابقه ملی عکس «خوشه» را با موضوع «ازمزرعه تاسفره» در دی ماه 1398 در خانه هنرمندان ایران برگزار می نماید. لذا از کلیه علاقمندان به عکاسی دعوت می شود با این رویداد بزرگ همراه و همیار شوند. برگزارکننده امیدوار است عکس هایی به دبیرخانه این مسابقه برسد که ضمن پرداختن صادقانه به این موضوع مهم اجتماعی شاهد آثار خلاقانه و تاثیر گذار عکاسان در نمایش واقعیت ها و آگاهی بخشی به جامعه در ارتباط با موضوع باشیم.
1398/4/23
فراخوان فستیوال Leeds انگلستان
فستیوال بین المللی Leeds جشنواره بزرگ ایده های نوین و نوآوری در انگلستان است که از سال 2017 به صورت سالانه برگزار میشود. (مهلت ثبت نام: 15 شهریور 98)
1398/4/22
دومین همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست با رویکرد هنر بازیافت
دومین همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست با رویکرد هنر بازیافت، به منظور گسترش و توسعه مباحث بینا رشته ای هنر و محیط زیست از منظر تئوری و اجرایی، در صدد است تا تعاملی میان متفکران و هنرمندان در عرصه بین الملل فراهم آورد.
1398/4/19
فراخوان دیوارنگاری «دیوارهای کوچک شهر من»
با توجه به تجربه موفق بخش «دیوارهای کوچک شهر من» در طی دو دوره اخیر رویداد بهارستان، این بار سازمان زیباسازی بر آن است تا این تجربه را نه فقط در رویداد بهارستان که در طول سال جاری نیز تکرار نماید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3534
logo-samandehi