فراخوان داخلی

1399/9/10
فراخوان جشنواره مجازی دانشجویی نورِمحمد
جشنواره مجازی دانشجویی نورِمحمد با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه سوره و معاونت فرهنگی -اجتماعی وزارت علوم با هدف معرفی پیامبر صلح و مهربانی به جهانیان، برگزار می‌شود.
1399/9/10
فراخوان چهارمین جشنواره شهرنگار قم
سازمان زیباسازی شهر قم در نظر دارد نسبت به ارتقا شاخص های هنری در منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری "چهارمین جشنواره شهرنگار قم" را برای جداره های شهری در جهت تامین طرح های دیوارنگاری و نقاشی دیواری معابر شهری و بوستان ها با موضوع نوروز برگزار نماید.
1399/9/10
چهارمین دوره مسابقه عکاسی شهروندی پاییز برگریز
وجود برگ‌های پاییزی در فضاهای شهری علاوه بر ایجاد طیفی وسیع از رنگ‌ها كه به عنوان جلوه‌های بصری در بوستان‌ها محسوب می‌شوند. از نظر شنیداری نیز، با تولید صداهای ملموس تداعی گر زیبایی‌های پاییزی برای شهروندان هستند که سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم نیز هر ساله برنامه‌هایی را برای حفظ این فضاها در پاییز دارد.
1399/9/10
فراخوان جشنواره خش‌خش
جمعیت احیاگران روستاهای ایران "جشنواره خش‌خش" را با هدف تصویرسازی و ساخت کاردستی با برگ‌ های پاییزی برگزار می‌کند.
1399/9/10
فراخوان هشتمین سالانه هنرهای شهری همدان ـ استقبال از بهار 1400
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهر همدان، در راستای اهداف و فعالیت های خود در زمینه هنرهای شهری و ارتقاء کیفیت فضاهای همگانی به منظور استمرار حضور هنرمندان همچون سال‌های گذشته و افزایش مشارکت مردمی در آستانه فصل بهار «هشتمین رویداد هنری سالانه هنرهای شهری همدان» را برگزار می کند.
1399/6/29
فراخوان نخستین جشنواره ملی طراحی بیلبورد با محوریت کرونا ویروس با عنوان "گذر موقت"
انجمن علمی گرافیک «نقطه» دانشگاه فنی وحرفه‌ای استان کرمانشاه، در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خویش‌، نسبت به این رخداد جهانی، برای به تصویر کشیدن ترس و رنجی که جامعه انسانی به دوش می‌کشد و نیز نشان دادن خطرات بیماری و نحوه پیشگیری و مقابله با آن اقدام به برگزاری اولین جشنواره ملی طراحی بیلبورد با عنوان «گذرموقت» با محوریت «کرونا ویروس» درسال 400-99 نموده است.
1399/8/26
فراخوان دیوارنگاری «جداره های پیشانی و ورودی های جانبی تونل ها»
سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف ارتقاء بصری سیما و منظر شهری، زیباسازی مسیرهای شهری و فراهم کردن زمینه ایده پردازی و خلق تجربه های جدید رنگی در منظر شهری، حضور موثر رنگ در فضای شهری، فرصت بروز ایده‌های خلاق و بسترسازی مناسب برای حضور فعال هنرمندان و تعامل با مردم مهلت ثبت نام این فراخوان دیوارنگاری را تمدید می کند.
1399/8/25
فراخوان جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز
ستاد برگزاری کنگره ملی استاد سید محمدحسین شهریار با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه 5 تبریز در نظر دارد جهت گرامیداشت تلاشهای واضع خط نستعلیق استاد میرعلی تبریزی و پاسداشت مقام شامخ استاد شهریار، جشنواره ملی خط نستعلیق تبریز با موضوع اشعار استاد شهریار را برگزار نماید.
1399/8/22
فراخوان پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران
پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران، در تاریخ 25 آذر ماه سال جاری ( 15 دسامبر 2020 ) توسط مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و همکاری گسترده نهادها و انجمن‌های بین‌المللی از جمله Metropolis ,UN-Habitat, Walk21, ISOCARP ،به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
1399/8/17
فراخوان جشنواره کرونا و آسیب های اجتماعی
مجموعه خانه مارلیک شهر تاریخی یزد با همکاری؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد، خانه فرهنگ صدوقی و گروه ستاره کویر یزد در نظر دارد در این شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا که شرایط زندگی تمامی اقشار جامعه را تحت شعاع قرار داده است و به منظور پویایی فرهنگ و هنر و دلگرمی هنرمندان عزیز کشورمان، جشنواره کشوری کرونا و آسیب های اجتماعی را در سه بخش عکس، پوستر و تصویرسازی برگزار کند.
1399/8/17
فراخوان مسابقه طراحی دیوار محوطه مجموعه تحقیقاتی، فرهنگی و گردشگری موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه
معاونت پژوهش موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه مسابقه "طراحی دیوار محوطه مجموعه تحقیقاتی، فرهنگی و گردشگری موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه" را برگزار می کند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1539
logo-samandehi