فراخوان داخلی

1397/7/30
فراخوان بخش پوستر هفته های قرآن و عترت
هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی وهنری ایجاد یک جریان هنری با محتوای مسائل قرآنی، دینی و معنایی است تا بتواند به شکل همه جانبه و گسترده در جامعه مورد توجه قرار گیرد و در این راستا می بایست توجه ویژه هنرمندان گرافیست را به این نکته جلب نمود که محتوای قرآن کریم این ظرفیت را دارد که در قالب هایی غیر از قالب های معمول بتواند خود را نشر و گسترش دهد و این امر میسر نمیشود، مگر به همت هنرمندان و بالاخص “هنرمندان گرافیست، تصویرسازان و فعالان رشته پوستر” تا این مکتوب الهی به فراخور نیاز انسان امروز در قالب های مختلف شنیده،دیده و خوانده شود.
1397/7/30
فراخوان طراحی مبلمان شهری ویژه معلولین
باتوجه به اینکه معلولان جسمی و حرکتی بخشی از جمعیت جامعه را تشکیل می‌دهند که همانند دیگر مردم بایستی برای رفع احتیاجات خود بتوانند در سطح شهر حرکت نمایند. ایجاد فضاهای مناسب و مطلوب برای تمامی گروه‌های سنی و جسمی به ویژه گروه‌های آسیب پذیر (نظیر کودکان، زنان، سالخوردگان و ناتوانان جسمی) با رویکرد جهانی (طراحی فراگیر) می‌بایست فراهم گردد تا جانبازان، ناتوانان جسمی و معلولان همانند سایرین از امکانات و خدمات عمومی بتوانند استفاده نمایند.
1397/7/30
فراخوان مسابقه طراحی بازی رومیزی
به مناسبت روز جهانی پست (۱۷ مهرماه) دکتر مهرداد فاخر (کارآفرین پستی کشور)، از بازی‌سازان، طراحان و افراد خلاق ایرانی دعوت کرده است تا یک بازی را با مفهوم پست و با هدف بیان تاثیر پست در زندگی بشر برای ارائه در سطح ملی و جهانی تولید کنند.
1397/7/30
فراخوان دومین مسابقه ملی عکس «آن سوی واقعه»
سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و حرکت کاروان‌های عزاداری به سمت کربلای معلی، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی استان خوزستان با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز، با هدف انعکاس هرچه بیشتر این رویداد بزرگ مذهبی از طریق ثبت تصاویر، دومین مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه را در دو بخش آزاد و دانشجویی برگزار می‌کند.
1397/7/29
فراخوان سومین دوره‌ جشنواره‌ ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در راستای توجه به تولیدات فرهنگی دانشجویان و ترغیب آنها به مطالعه کتاب، نه‌ فقط به‌عنوان امری تکلیفی و در حوزه کتاب‌های درسی بلکه در گستره وسیع آثار ادبی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و … اقدام به برگزاری سومین دوره جشنواره ملی کتاب سال فرهنگی دانشجویان کرده است.
1397/7/28
فراخوان طراحی یادمان شهدای گمنام واقع در باغ نوید نوشهر
شهرداری و شورای اسلامی نوشهر در نظر دارد به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس نسبت به برگزاری فراخوان مسابقه طراحی یادمان شهدای گمنام واقع در باغ نوید نوشهر با هدف نیل به طرح ها وایده های اصیل معماری ایرانی - اسلامی و تفکرات خلاقانه جدید و آثار فرهنگی و هنری ارزنده و ماندگار اقدام نمایند.
1397/7/28
فراخوان جشنواره هنری هفته پژوهش
جشنواره هنری هفته پژوهش با موضوع "فرصت‌ها و چالش‌های ملی" در رشته های کاریکاتور، عکاسی، نقاشی، فیلم کوتاه مستند و انیمیشن ویژه پژوهشگران، دانشجویان و دانش‌آموزان برگزار می شود.
1397/7/26
فراخوان کتاب تصویرسازی استان چهارمحال و بختیاری
واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری به منظور ایجاد فضایی پویا‎ ‎و در راستای بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و استعدادهای هنرمندان استان و معرفی ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه‌ی هنری در قالب یک مجموعه‌ی ارزشمند، فراخوان کتاب تصویرسازی استان را منتشر کرده است.
1397/7/26
فراخوان سوگواره‌های عاشورایی پوستر هیأت
سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت، قرار بوده و هست که بین هنرمندان و هیأت‌ها ارتباط و تعاملی برقرار کند و زمینه را برای شناسایی، سازماندهی و رشد استعدادهای نهفته در هیأت‌ها فراهم کند.
1397/7/26
فراخوان سوگواره عاشورایی عکس هیات
سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت، قرار بوده و هست که بین هنرمندان و هیأت‌ها ارتباط و تعاملی برقرار کند و زمینه را برای شناسایی، سازماندهی و رشد استعدادهای نهفته در هیأت‌ها فراهم کند.
1397/7/26
فراخوان مسابقه عکاسی اربعین حسینی با شعار ایران و العراق لا یمکن الفراق
پایگاه الأمه وابسته به دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که پایگاه مطالعات بین الملل جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است در پی حوادث ماه های اخیر برای بر هم زدن ارتباط مردم دو کشور ایران و عراق مسابقه عکس اربعین را با شعار «ایران و العراق لایمکن الفراق» برگزار می کند.
1397/7/25
فراخوان بخش عکس پنجمین جشنواره هنر مقاومت
دبیرخانه بخش عکس پنجمین جشنواره هنر مقاومت در چهلمین سال انقلاب اسلامی تصمیم دارد با تکیه بر پتانسیل بالای عکاسی مستند اجتماعی در بازنمایی بی‌واسطه واقعیت، گوشه‌ای از مقاومت‌ها، موفقیت‌ها و جایگاه زن ایرانی را گردهم آورده و منعکس نماید.
1397/7/24
فراخوان هنر و خیرین
دانشکده هنر دانشگاه الزهرا با همکاری مجمع خیرین - معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت اداری مالی دانشگاه الزهرا نمایشگاهی از آثار اهدایی هنرمندان در تاریخ ۱۹-۲۶ آبان ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد نمود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1112