فراخوان داخلی

1402/11/17
فراخوان رویداد Art Synergy
انجمن هنرمندان نقاش ایران با توجه به پیشینه حضور خود در صحنه هنر ایران و ارتباطات گسترده با نهادهای گوناگون و با در نظر گرفتن وضعیت نه چندان مطلوب بازار هنر، بر آن شده‌است تا از طرفیت‌های موجود جهت بهره‌مندی هنرمندان نقاش ایران استفاده‌ای بهینه نماید. پروژه Art Synergy گام نخست در این راه است که امیدواریم در گام‌های بعدی شکلی مستقل بیابد و در استمرار آن فضایی جدید در صحنه هنر ایران گشوده شود. در پروژه Art Synergy انجمن هنرمندان نقاش ایران از هر هنرمند تصویر تعدادی از آثارش را دریافت خواهد کرد و با عرضه آن به پلتفرم‌های بین‌المللی، آثار را به فروش می‌رساند.
1402/11/8
فراخوان مسابقه «تز ۱۴۰۲»
در عصر دیجیتیال که تصویر و خروجی نهایی در آن پررنگ است، به تولید محتوای اصیل معمارانه کمتر از کاتالوگ کردن تکنیک ها و تصاویر و ترسیمات توجه می شود. برای این که محتوای تازه ای برای معماری به دست آید، نیاز به پرسیدن سوال است.
1402/11/7
فراخوان کشوری ارسال آثار نیمه شعبان
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع نیمه‌شعبان حداکثر تا پایان تاریخ 4 اسفند 1402 ارسال کنند.
1402/11/4
فراخوان بیستمین دوره تصویر سال
به احترام و اعتبار عدد « ۲۰ »، امسال در بیستمین دوره تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر درصددیم به‌جای انتشار فراخوان همیشگی سال‌های گذشته، مروری داشته باشیم به آثار عکاسی، پوستر، کاریکاتور و فیلم‌های ارائه شده در بیست دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر.
1402/9/27
فراخوان نهمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1403" (تخم مرغ های نوروزی)
تهران با دستان پر مهر هنرمندان به استقبال بهار می رود. آنچنان که در آستانه فصل نو، ایثار طبیعت برای زندگی دوباره بر دلهای بهاری بنشیند تا شهرنشینان بر چهره این شهر کم رنگ، رنگی از هنر ببینند و طرحی از فرهنگ. شهر بهارستانی شود تا دلی به استقبال بهار، شاد گردد. به بهانه بهارستان دل های شهرنشینان یگانه شود به مهرورزی و تهران زیبا به رنگ هنرمندانه رخ بگیرد.
1402/2/9
فراخوان دومین دوره‌ی جایزه‌ی ویلا
تمام پروژه‌های ویلایی در ایران مجاز به شرکت در دومین دوره‌ی جایزه‌بزرگ ویلا هستند؛ این دوره از جایزه‌ی ویلا در چهار دسته‌ی ویلاهای ساخته‌شده، ویلاهای ساخته‌نشده، طراحی داخلی ویلا و طراحی محوطه/منظر ویلا برگزار خواهد شد.
1402/11/2
فراخوان هفدهمین دوره مسابقه معماری میرمیران با موضوع «معماری حیاط»
«جریان نوین معماری ایران، که من به آن تعلق دارم تلاش دارد نوعی معماری بیافریند؛ که معماری گذشته این سرزمین کهن را تداوم و تکامل بخشیده؛ بتواند جایگاه خاصی در معماری جهان را به خود اختصاص دهد.» (زنده یاد مهندس سید هادی میرمیران)
1402/10/25
فراخوان دومین دوره بخش عکاسی هجدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز
دبیرخانه هجدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز در راستای جلب مشارکت و حمایت از هنرمندان عکاس تئاتر و با هدف ثبت هنری، ترویج و انعکاس آثار نمایشی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، عکاسی نمایش های حاضر در جشنواره را به صورت رقابتی برگزار می نماید.
1402/10/23
فراخوان طراحی نشان دائمی «بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران»
نظر به اهمیت برگزاری نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با نام و رویکرد جدید «نمایشگاه رسانه‌های ایران»، ستاد اجرائی این نمایشگاه در صدد است طراحی نشانه دائمی (لوگو-آرم) این رویداد ملی را با توجه به جنبه‌های اصیل و فضای نوپدید رسانه‌ای، از طریق برگزاری فراخوان به رقابت بگذارد. بدین منظور از کلیه هنرمندان، طراحان گرافیک و علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا با مد نظر قراردادن شرایط ذیل، طرح‌های پیشنهادی خود را ارسال نمایند.
1402/10/18
فراخوان ملی طراحی مجسمه های میادین محلات
انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران با توجه به اهمیت فضاهای عمومی و قابلیتهای تاریخی و اجتماعی میادین در ساختار شهرهای ایران و با هدف اعتلای سطح کیفی هنر مجسمه سازی کشور اقدام به برگزاری فراخوان میادین شهر محلات مینماید.
1402/10/18
فراخوان سومین دوره "جایزه دوسالانه معماری گیلان"
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان در نظر دارد از طریق داوری به ۳ ساختمان برتر در گروه مسکونی (اعم از ویلا، تک واحدی، آپارتمانی، اشتراکی، گسترده، مجتمع) و ۳ ساختمان برتر در گروه طراحی داخلی و بازسازی (همه کاربری ها) که از سال ۱۳۹۰ تاکنون در محدوده استان گیلان ساخته شده اند جایزه ای به رسم یادبود اهدا نماید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1824
logo-samandehi