فراخوان داخلی

1400/7/19
فراخوان مسابقه معماری طراحی فضای بام
فضای اداری و محیط کار فیزیکی هر شخص بعنوان مکان زندگی وی در ساعاتی از شبانه روز که شاید بتوان گفت بخش عمده ای از پرانرژی ترین اوقات خود را در آن می گذراند تاثیر بسیار مهمی بر مسائل روحی روانی و حتی جسمی و در نتیجه عملکرد آن شخص دارد. امروزه در بیشتر محیطهای کاری، ذهن انسان ها به دلیل تعامل مداوم با فناوری های رایانه ای و تلفن همراه و غیره، مملو از اطلاعات مختلف بوده و از طرفی بسیاری از کارکنان نیز با مشکل کمبود تحرک در دفتر کار روبرو هستند.
1400/7/10
فراخوان جایزه مظلومی پور
زنده‏ یاد استاد سیاوش مظلومی ‏پور هنرمندی توانمند در تمامی سبکهای نقاشی بود اما با دلبستگی و نگاهی ویژه که به آبرنگ داشت همواره در ارتقاء کیفیت آن تلاشهای بسیاری انجام داد و ضمن پرورش هنرجوهای بسیار، با برگزاری نمایشگاه‏های بسیارو گوناگون، تقدیرنامه ‏های داخلی و بین‏ المللی متعددی را نیز دریافت نمود. در راستای ادامه راه استاد آموزشگاه و موزه مظلومی پوربه مناسبت تولد ایشان و نام گذاری این روز به نام روز آبرنگ ایرانی، اقدام به برگزاری مسابقه ”جایزه مظلومی‏ پور” می‏ نماید.
1400/7/10
فراخوان جایزه هنری “آینه دار دوران”
جایزه هنری “آینه دار دوران” با هدف یاد و معرفی شخصیت و آثار مفاخر و فرهیختگان کشور با زبان هنر، طبق ضوابط جشنواره، در این دوره برای تمامی هنرمندان علاقه‌مند، برگزار می‌شود.
1400/7/8
فراخوان مسابقه «طراحی ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻣﻮﺳﺴﻪ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﭘﺎﻳﺪار و ﺳﻼﻣﺖ ﺷﻬﺮی»؛ واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺑﻴﻤﺎرﺳﺘﺎن ۵٠٠ ﺗﺨﺘﺨﻮابی ﺳﺘﺎره
ﻣﻮﺳﺴـﻪ ﺗﻮﺳـﻌﻪ ﭘﺎﻳﺪار و ﺳﻼﻣﺖ ﺷﻬﺮی ﺳﺘﺎره ﺑﺪﻧﺒﺎل ﺗﺤﻘﻖ ﺳﻴﺴـﺘﻢ ﻣﺪﻳﺮﻳﺘﻲ ﭘﻴﺸﺮو و ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﭘﺬﻳﺮ ﺑـﻪ ﻣﻨﻈـﻮر رﺳـﻴﺪن ﺑـﻪ اﻫﺪاف ﺗﻮﺳـﻌﻪ ﭘﺎﻳﺪار ﺷـﻬﺮی اﺳـﺖ. اﻳﻦ ﻣﻮﺳﺴـﻪ ﺑـﺮای ارزﻳﺎﺑـﻲ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎی ﺻـﻮرت ﮔﺮﻓﺘـﻪ و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﻳـﺰی ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫـﺎی آﺗـﻲ و در ﻧﻬﺎﻳـﺖ ﻫﺪاﻳـﺖ و راﻫﺒـﺮی ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫـﺎ، ﺗﺼﻤﻴﻢ دارد ﺳﻴﺴـﺘﻢ ﻣﺪﻳﺮﻳـﺖ ﺧـﻮد را ﺑﺼـﻮرت ﻣﺘﻤﺮﻛـﺰ در ﻳـﻚ ﺳـﺎﺧﺘﻤﺎن ﻣﺴـﺘﻘﺮ ﻧﻤﺎﻳـﺪ. ﺑﻪ ﻫﻤﻴـﻦ ﻣﻨﻈﻮر ﻣﺴـﺎﺑﻘﻪ ﻣﻌﻤـﺎری ﺑـﺮای ﻃﺮاﺣـﻲ ﺳـﺎﺧﺘﻤﺎن ﻣﺪﻳﺮﻳﺘـﻲ ﺧﻮد را ﺑﻪ ﻣﺴـﺎﺑﻘﻪ ﻣﻲﮔﺬارد.
1400/6/3
فراخوان مشارکت در راه اندازی بازار هنر و فرهنگ
موسسه فرهنگی‌هنری اردیبهشت عودلاجان در نظر دارد با مشارکت و همکاری هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر، دو بنای تاریخی مرمت و بازسازی شده را (با حدود هزارمترمربع فضای مفید) به مکانی برای عرضه محصولات هنری و فرهنگی تبدیل کند.
1400/5/18
فراخوان نخستین دوره‌ی جایزه­ ویلا
مجله­ معماری ویلا از معماران و طراحان دعوت می­‌کند تا جهت شرکت در نخستین دوره‌ی جایزه­ ویلا آثار و ایده‌­های خود را در قالب پروژه‌های ویلایی ساخته نشده و یا تکمیل نشده به دبیرخانه­ این رویداد ارسال نمایند.
1400/4/7
فراخوان مسابقه کارتون و کاریکاتور به مناسبت هفته محیط زیست
جلال اسعدی مدیر مراکز فرهنگی هنری منطقه 21 سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بیان داشت: فرهنگسرای دانش با همکاری خانه کاریکاتور و فرهنگسرای تهران و به مناسبت هقته محیط زیست و ضرورت جلب توجه همگانی به حفظ و نگهداری محیط زیست با استفاده از زبان هنر، مسابقه کارتون و کاریکاتور "نبض زمین" را برگزار میکند.
1400/3/31
فراخوان مسابقه معماری و شهرسازی "از باغشهر تا باغِ شهر"
سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان با همکاری اداره خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان، اقدام به برگزاری رقابتی در جهت دستیابی به ایده هایی نو و قابل گسترش برای پیشخوان ورودی باغ گلهای شهر اصفهان، تحت عنوان مسابقه "از باغشهر تا باغِ شهر" نموده است.
1400/3/26
فراخوان دومین عکسواره محرم کیش ویژه مناطق آزاد کشور 1400
با توجه به برگزاری عکسواره محرم سال گذشته (محرم 1399) و استقبال گسترده عکاسان و شعرای جزیره کیش و پیش رو داشتن محرم و صفر و ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران گرانقدرش و لزوم ترویج فرهنگ حسینی امسال نیز این عکسواره به صورت گسترده‌تر اجرا می‌شود.
1400/3/9
فراخوان طراحی کاراکتر تبلیغاتی محصولات Umeal
شرکت Umeal ارائه کننده محصولات غذایی که توسط سیستم‌های اتوماتیک در اختیار عموم قرار می‌گیرد، با هدف یافتن طراحی کاراکتر تبلیغاتی از هنرمندان طراح گرافیک و تصویرسازان خلاق جهت شرکت در این رویداد دعوت می‌نماید.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1613
logo-samandehi