فراخوان داخلی

1401/2/24
فراخوان دومین دوره جایزه معماری حفاظت و احیای فضاهای ارزشمند ایران
این جایزه بصورت مستقل برگزار می شود، به منظور ارائه و انعکاس ارزش های جاری مربوط به بناهای تاریخی و متعلق به میراث با ارزش کشورمان است و در موضوع حفاظت نه تنها الگوهای با ارزش کشورمان را معرفی می نماید بلکه این مهم را فرهنگ سازی و در این جهت ترغیب می نماید.
1401/1/22
یازدهمین فراخوان گرافیک سال بابان
نظر به استقبال بی نظیر هنرمندان از دوره های قبل این رویداد، یازدهمین فراخوان کتاب گرافیک سال بابان از هنرمندان جهت شرکت در این برنامه دعوت کرده است.
1401/1/20
فراخوان تصویـرسازی قصه‌هـای خـوب بـرای بچه‌های خـوب
انجمن تصویرگران ایران در نظر دارد به پاس زحمات مهدی آذریزدی و تاثیر ماندگار آثارش بر کودکان ایران و در آستانۀ صد‌سالگی او، نمایشگاهی از آثار تصویرگری این حکایات کهن و با ارزش برگزار نماید و جایگاه این نویسنده و آثارش در پهنۀ ادبیات کودک ایران را هر چه بیشتر ارج نهد.
1400/11/30
فراخوان جشنواره نوروز و گردشگری تهران
تهران،تنوع زیستی، بناهای تاریخی مذهبی، جاذبه های گردشگری ومکان های تفریحی و دیدنی زیادی دارد که اکثر پایتخت نشینان از فرصت بازدیدآنها بی نصیب بوده اند. از این رو خانه کاریکاتور ایران با هدف استقبال از بهار و سال نو و معرفی تهران به عنوان یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری شهروندان در ایام نوروز و بهار 1401، “جشنواره کارتون نوروز و گردشگری تهران” را برگزار می نماید.
1400/12/8
فراخوان درختستان
سازمان زیباسازی شهر تهران با توجه به فرارسیدن سال نو و تلاش برای فراهم آوردن زمینه‌ی خلق و ایجاد طرح‌ها و تجربه‌های نو در سیما و منظر شهر در نظر دارد نسبت به برگزاری رویداد درختستان جهت خلق مجسمه‌های نوگرا بر تنه درختان تنومند، اما خشکیده تهران اقدام کند.
1400/10/29
فراخوان هفتمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1401"
هفتمین رویداد فرهنگی هنری «سالانه هنرهای شهری تهران، بهارستان 1401» برگزار خواهد شد تا با همراهی خالقان هنر، شهر را برای استقبال از فصل نو مهیا سازد. از این رو سازمان زیباسازی شهر تهران از شهروندان هنرمند در تمامی زمینه های هنر شهری دعوت می نماید برای برپایی رویدادی شایسته در پایتخت این سازمان را همراهی نمایند.
1400/10/27
فراخوان نمایشگاه ملی طراحی پوستر "تورهشتم"
معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای با همکاری اتحادیه انجمن های علمی گرافیک دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و انجمن علمی گرافیک "نقطه" دانشکده فنی و حرفه ای دختران کرمانشاهT "فراخوان نمایشگاه ملی طراحی پوستر با موضوع مقام و منزلت حضرت علی بن الموسی الرضا(ع) تحت عنوان "تورهشتم" را برگزار می نماید.
1400/10/21
فراخوان آیین هنر اجرا (پرفورمنس) در صبا
موسسه فرهنگی، هنری صبا در ادامه برنامه های خود برای معرفی و شناسایی استعدادها و خلاقیتهای هنرمندان جوان در حوزه هنرهای مفهومی و نوگرا، برای برگزاری هفته ویژه: «آیین هنر اجرا- نمایشهای پرفورمنس» فراخوان داد.
1400/10/21
فراخوان نوزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر
نوزدهمین دوره‌ی جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از ششم تا بیست و ششم اسفندماه ۱۴۰۰ همچون دوره‌های گذشته در رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم با همراهی خانه هنرمندان ایران و در اختیار داشتن تمامی فضاهای نمایشگاهی و نمایش فیلم خانه هنرمندان برگزار می‌شود.
1400/9/25
فراخوان جایزه ملی زیورآلات و جواهرات ایرانی
پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی از تمامی طراحان، سازندگان، متخصصین و علاقمندان به این حوزه دعوت می کند با ارائه ایده و طرح یا آثار ساخته شده در این رویداد ملی حاضر شوند تا زمینه تحقق اهداف فراهم شود.
1400/9/21
فراخوان جشنواره بین‌المللی هنرهای شهری مشهد
جشنواره بین‌المللی هنرهای شهری مشهد، میزبان آثاری خواهد بود که به مفاهیم “برکت” و “کرامت” در قالب پاویون (فضای مفهومی) کوچک مقیاس، برای جانمایی در فضاهای عمومی شهر پرداخته باشند.
1400/9/4
فراخوان برگزاری اولین اکسپو آثار حجمی نگارخانه صبا
موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا در راستای شناسایی قابلیتهای موجود در هنرمندان جوان و با هدف حرکت در مسیر اقتصاد هنر و فراگیر شدن فرهنگ فروش آثار هنری بشکلی حرفه ای و تخصصی و با پشتوانه سالها سابقه و تجربه خود در جریان سازی و مدیریت رویدادهای تجسمی کشور در سطح ملی و بین المللی، اقدام به گشایش نگارخانه ای جدید و مستقل در فضایی کاملا مناسب و مطابق با استانداردهای هنری نموده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1640
logo-samandehi