فراخوان داخلی

1397/12/19
فراخوان طراحی کاشی و سرامیک نقش الوند
شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند تولیدکننده انواع کاشی‎های دیوار، سرامیک‎های کف و پرسلان با همکاری دانشگاه هنر تهران اقدام به انتشار فراخوان طراحی کاشی و سرامیک نقش الوند کرده است.
1397/12/19
فراخوان برترین طرح های دکوراسیون داخلی بهاره
سرویس معماری و دکوراسیون داخلی پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین، از هنرمندان و علاقه‌مندان دعوت میکند، تصاویر بخش هایی از چیدمان های منازل و یا محل کار خود را که متناسب با آغاز فصل بهار و ویژگی های خاص این مرحله از نو شدن طبیعت طراحی کرده اند، جهت نمایش و معرفی در مجموعه ی آرک‌آنلاین ارسال نمایند.
1397/12/18
فراخوان رقابت عکاسی دیدنی های ایران
سرویس عکاسی پایگاه خبری گالری آنلاین، به مناسبت فرارسیدن فصل بهار و ایام نوروز باستانی در نظر دارد تصاویر ارسالی هنرمندان مخاطب گرامی را در دو بخش "عکاسی از بناهای معماری" و "عکاسی از طبیعت و منابع طبیعی" به نمایش بگذارد.
1397/12/4
فراخوان «گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران»
پیرو فراخوان «گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران» که در تاریخ 25/10/97 با هدف افزایش نشاط در سطح شهر تهران و فراهم نمودن زمینه ایده پردازی و خلق تجربه های جدید رنگی، حضور موثر رنگ در فضاهای شهری، فرصت بروز ایده های خلاق و بسترسازی مناسب برای حضور فعال و بانشاط هنرمندان و تعامل با مردم، بر روی سایت سازمان زیباسازی اعلام شد با توجه به اهمیت موضوع «استفاده از رنگ در شهر» و تأکید بر آن، همچنین به منظور بهره گیری بیشتر از ظرفیت، ایده پردازی و طرح های هنرمندان در جهت ایجاد فضاهای رنگی در شهر با استفاده صحیح و خلاقانه از رنگ، از کلیه هنرمندان هنرهای تجسمی دعوت به عمل می آید ایده ها و پیشهادهای خود را در فراخوان یادشده به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
1397/11/23
فراخوان کارزار گرافیک شهری بهار ۹۸
روزهای پایانی سال۹۷ و آغاز نوروز و بهار ۹۸ فرصتی است تا طراحان گرافیک و هنرمندان تصویرگر، تهران را به نمایشگاهی بزرگ از تابلوهای دیدنی از بهار، نوروز و دلخوشی‌های رنگین بدل کنند؛ آن‌گونه که شایسته‌ی فرهنگ، باورها و چشم مخاطبان ایرانی باشد.
1397/11/17
فراخوان عکس شوادون ۱۳
نشریه‌ی علمی تخصصی - دانشجویی معماری و شهرسازی شوادون از تمامی علاقه‌مندان به عکاسی دعوت می‌کند تا آثار خود را با موضوع "معماری و زمستان" به دبیرخانه‌ی نشریه ارسال نمایند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1254
logo-samandehi