فراخوان خارجی

1401/6/19
فراخوان رقابت طراحی معماری اقامتگاه Painters` Lake House
مرکز Buildner برگزار کننده رقابت معماری از علاقه‌مندان به معماری دعوت می کند با ارسال پروژه های مربوط به طراحی اقامتگاه هنرمندان نقاش که در ساحل زیبای دریاچه Cernostes لتونی، یکی از سرسبزترین کشورهای اروپا واقع شده است در این رقابت شرکت کنند.
1401/6/7
فراخوان رقابت بین المللی طراحی IDA
رقابت بین المللی طراحی IDA با هدف کشف استعدادهای نوظهور از معماران، طراحان داخلی، طراحان محصول، طراحان گرافیک و طراحان لباس دعوت می کند تا طرح های خود را جهت شرکت در این رقابت ارسال کنند.
1401/6/6
فراخوان جوایز عکس Canarian
چهار هزار یورو جایزه نقدی و سفر به جزایر قناری اسپانیا در رقابت Canarian با هدف نمایش ارتباط هنر و طبیعت برای منتخبین این رویداد در نظر گرفته شده است.
1401/5/29
فراخوان رقابت "پذیرش تفاوت هایمان"
نمایش آثار در فلوریدا همراه با 6 هزار دلار جایزه نقدی برای هنرمندان در رقابت هنر تجسمی با موضوع "غنی کردن زندگی از طریق تنوع" در نظر گرفته شده است.
1401/5/27
فراخوان جایزه Arte Laguna
نمایش آثار در ونیز همراه با 10 هزار پوند جایزه و فرصت های دیگر برای منتخبین رویداد Arte Laguna با موضوع آزاد در تمام رشته های تجسمی در نظر گرفته شده است.
1401/5/11
فراخوان جایزه طراحی Kokuyo
در آغوش گرفتن، موضوع رقابت Kokuyo با در نظر گرفتن بودجه 15 هزار دلاری به عنوان جایزه نقدی منتخبین است.
1401/5/5
فراخوان ایده ها: باغ گیاهان
از بین رفتن باغ هایی که هر روز در آنها رابطه نزدیکی با گیاهان ایجاد می کنیم، موضوع رقابتی است که توسط فستیوال باغ رادیچپورا برگزار میشود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2156
logo-samandehi