فراخوان خارجی

1402/3/10
فراخوان جایزه طراحی C-IDEA 2023
جایزه طراحی C-IDEA مسابقه جهانی طراحی هیات داوران است که سالانه برگزار می‌شود. هدف آن شناسایی و ارتقای استعدادها در طیف گسترده ای از جمله طراحی ارتباطات، طراحی صنعتی، معماری، طراحی داخلی، طراحی مد و رسانه های جدید است.
1402/3/10
فراخوان مسابقه طراحی برند سئول
شهر سئول در حال توسعه یک برند جدید است که دربردارنده‌ی جذابیت ها و هویت سئول به منظور تقویت رقابت شهری آن و القای غرور شهروندانش باشد.
1402/3/8
فراخوان رقابت Red Dot
رویداد جایزه Red Dot با هدف یافتن و تقدیر از آثار خلاقانه، رقابت طراحی برند و ارتباطات تصویری را برگزار میکند.
1402/3/7
فراخوان رقابت طراحی لوگو
نهمین جشنواره جایزه بهترین برند، یک رقابت بین‌المللی است که در آن از مفهوم و طراحی برندها از سراسر جهان تقدیر می‌شود.
1402/3/3
فراخوان طراحی ظروف شیشه ای آینده
آرنولفو دی کامبیو یک مسابقه بین المللی به نام "لیوان آینده" راه اندازی کرده است - مسابقه ای با هدف طراحی و ساخت لیوانی که به بهترین شکل نمایانگر چشم انداز فردا باشد.
1402/2/31
فراخوان رقابت صندلی معمار
مسابقه صندلی معمار؛ فرصتی هیجان‌انگیز برای معماران و طراحان است، تا با طراحی یک مبلمان خاص، تطبیق پذیری و خلاقیت خود را به نمایش بگذارند.
1402/2/30
فراخوان رقابت عکس پاسپارتو
رقابت پاسپارتو با اهدای جوایز نقدی هزار یورویی، برپایی نمایشگاه در رم، انتشار در کاتالوگ سالانه و موارد دیگر از عکاسان حمایت می‌کند.
1402/2/25
فراخوان رقابت هنرتجسمی FIIN
سه مسابقه طراحی و نقاشی، عکاسی و فیلم کوتاه به عنوان بخشی از جشنواره فیلم های کوتاه تنوع زیستی در Vila Real, Portugal برگزار میشود.
1402/2/25
فراخوان رقابت معماری برج سبز هنگ کنگ
این مسابقه معماری منحصراً برای دانشجویان معماری و معماران جوان است و به دنبال طراحی یک آسمان‌خراش مسکونی پیشگام و خودکفا است که از ایده کشاورزی عمودی استفاده می‌کند و چالش‌هایی را که امروزه هنگ‌کنگ با آن مواجه است، برطرف می‌کند.
1402/2/23
فراخوان مسابقه تصویرگری فرفره‌ طلایی چین
مسابقه تصویرگری فرفره‌ طلایی چین، رویدادی ویژه در نمایشگاه بین المللی کتاب شانگهای است که توسط انجمن روزنامه‌نگاران شانگهای و ناشران حمایت می‌شود. این مسابقه از زمان تاسیس در سال ۲۰۱۵، فرصتی برای تصویرگران جوان فراهم کرده تا استعداد خود را به نمایش بگذارند و سعی داشته تا پلی باشد بین تصویرگران و ناشران سرتاسر جهان. در عین حال که در سطح داخلی خون جدیدی در رگ‌‌های نشر کتاب‌‌های چین دمیده است.
1402/2/17
فراخوان رقابت معماری خانه مجازی
مسابقه خانه مجازی دومین مسابقه از سری مسابقات معماری مجازی است که بر ایجاد فضای مجازی تمرکز دارد. از معماران و طراحان خواسته شده است که مفهوم خانه مجازی را ایجاد کنند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 2212
logo-samandehi