گالری‌های خارجی

1398/7/20
پیوند نسل ها در کوک های دیوار
هنرمند و طراح متولد لیسبون ana martinsکه با نام alias aheneah نیز شناخته شده است، به بررسی ترکیب فرآیندهای دیجیتالی و آنالوگ برای خلق آثار منحصر به فردش از جمله هنر خیابانی cross-stitch می پردازد.
1398/7/20
شیوه ای برای ایجاد مسیرهای نوری در عکاسی
استفاده از پهباد مجهز به LED برای روشن کردن مناظر دور افتاده بولیوی منجر به ثبت عکس هایی رویایی از مکان های دور افتاده با ادغام فن آوری پهبادها و اخرین متدهای عکاسی توسط عکاس اهل شیکاگو شد.
1398/7/9
ایده هایی برای نورپردازی
شرکت طراحی نورپردازی SONNEMAN مسیری از نور را به روشی خلاقانه به شکل یک دیوارنگاری مدرن که ترکیبی از نور و هنر است، ایجاد کرده است.
1398/7/3
طراحی لباس رباتیک واکنش دهنده به طیف های رنگی
طراح مد ساکن مونترال ying gao، لباس رباتیکی را از سیلیکون، شیشه و ارگانزا طراحی کرده است که با اتصال دستگاه های الکترونیکی به آن قطعات پویای در حال تغییر به طیف های رنگی اطراف واکنش نشان می دهند.
1398/7/1
شهر سیاه و سفید از نگاه Thorsten Koch
عکاس آلمانی که عکس هایش را از شهر dusseldorf گرفته است و هدفش نشان دادن جو حاکم در شهرهای اروپایی است، بیشتر عکس هایش تمرکز بر فردیت، سکوت و خلوتی دارد. در عین شلوغی که ممکن است در برخی از مناطق دیده شود.
1398/6/27
عکاسی خلاقانه اجسام بی جان خانگی، Valentino Grassi
لیوان ها، لامپ های حبابی، فنجان های چای و کتاب ها، مواردی هستند که احتمالا در گوشه ای از خانه یا آپارتمان ما یافت می شوند… اما آیا تا کنون از آن ها برای به چالش کشیدن مهارت های فتوشاپ خود و خلق چیز جالبی استفاده کرده اید؟ این دقیقا همان کاری است که والنتینو گراسی انجام می دهد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1036
logo-samandehi