گالری‌های خارجی

1397/11/1
نگاهی به ده نمایشگاه برتر سال 2018
آثار بسیار جالبِ­ توجهی در سال 2018 در فضاهای فرهنگی هنری و گالری ها ارائه شدند که شامل تجربیاتی همه جانبه و مشارکتی بوده و امکان برقراری ارتباط بینندگان با موضوعاتی مهم در گستره ای وسیع را فراهم کردند.
1397/10/26
برشی بر لایه‌های مونولیت‌های رایانه‌ای
آخرین اثر Maxim Zhestkov، انیمیشنی است که مونولیت‌های هندسی تیره و خشنی را نشان می‌دهد که به وسیلهٔ اشیای سه‌بعدی نامرئی بریده می‌شوند تا لایه‌های متضاد رنگارنگ و سرزندهٔ ساختارهای درونی‌شان آشکار شوند.
1397/10/26
«تخریب خلاقانه» بر روی دیوارهای گالری GGA در میامی
الکساندره فارتو ملقب به «ویلز» در طول ده سال گذشته، افکار خود را در مورد جوامع شهری معاصر و پیچیدگی‌های شهرهای مدرن از طریق هنرش بازتاب داده است. این هنرمند پرتغالی آثارش را با بر داشتن بخش‌هایی از سطح رسانهٔ مورد نظر خلق می‌کند. او از روش‌های کاهنده‌ای مانند کنده‌کاری، بریدن، حفر کردن و حتی منفجر کردن برای خلق آثارش بهره می‌برد. این فرآیند «تخریب خلاقانه» را می‌توان با کار باستان‌شناسانی مقایسه کرد که لایه‌های خاک را بر می‌دارند تا آنچه را که در زیر آن نهفته شده بیرون بکشند.
1397/10/26
بازسازی تصویری شش قلمرو ویران شده
مطالعه ای در مورد چگونگی باز رونق گرفتن چشم انداز هایی از قلعه ها و کلیساهای قدیمی که سرمایه های تاریخی ارزشمندی هستند صورت گرفته که این بررسی ها به صورت فایل های تصویری گیف ارئه شده.
1397/10/25
زندگی مستقل در دریا
خانه flolony یک واحد مسکونی شناور است که یک سازه معماری دریایی محسوب میشود و همراه با انرژی مستقل و به شکل هندسی ساخته شده است، این ساختمان کشتی است که می تواند در هر شرایط دریایی، سازگار باشد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 771
logo-samandehi