گالری‌های خارجی

1397/8/15
ترکیب چوب و گیاهان در نمای مجسمه مانند ساختمان barangaroo
بنای ساختمان barangaroo که در جنوب غربی ناحیه ی barangaroo سیدنی در استرالیا واقع شده است، نتیجه‌ی یک مسابقه ی طراحی برتر است و نقطه‌ی آغاز ورود یک نسل از ناحیه ی جنوب به یکی از بزرگترین پروژه‌های بازسازی شهری در سیدنی است.
1397/8/14
الگوهای قومی-آینده نگرانۀ YAKAZA به دنبال تعریف هویتی برای انسان‌ها در قلمرو دیجیتال
مجموعه ای تحت عنوان "ترانسفورماتور قبیله ای" به دنبال این است که آیا الگوریتم ظاهر انسانی را می‌توان از طریق مجموعه‌ای از الگوهای پارچه‌ای متا مورفوژنیک تعریف کرد که در سه قارۀ آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی و آسیای شرقی متفاوت هستند.
1397/8/14
ساخت فضاهای کاری پربار با استفاده از عناصر آکوستیک منسوجات سه بعدی
استودیوی samira boon که معماران منسوجات هستند، در یک فضای کاری رو باز کار می‌کنند و باور دارند که این فضاها مشارکت بین رشته‌ای را تشویق می‌کنند تا در معرض انواع مختلفی از تخصص‌ها قرار بگیرند و خلاقیت و نوآوری را سرعت ببخشند. اما برای اجتناب از تنش و بهره‌ وری پایین، باید به آکوستیک توجه کافی کرد.
1397/8/14
"پذیرش غیرقابل توصیف عناصر" در اولین نمایشگاه انفرادی olafur eliasson در پکن
این نمایشگاه وسیع شامل سلسله‌ای از چیدمان‌های دربرگیرندۀ بزرگ، تندیس‌ها و آثار روی کاغذ بود که هر فضا محیط گسسته‌ای را احضار می‌کرد که به یک پدیدۀ طبیعی خاص مثل نور، مه، سایه، آب، هندسه و حرکت اختصاص داشت.
1397/8/14
نگاهی به پاویون شناور طراحی شده در سه سالانۀ بروژ
در طول مدت سه سالانۀ بروژ استودیوی معماری OBBA با مشارکت معماران محلی dertien 12، پاویونی را نصب کرد که روی یکی از کانال‌های آبی متعدد شهر شناور بود و از مردم دعوت نمود که روی آن قدم بزنند، استراحت و تفکر کنند و از آب لذت ببرند.
1397/8/12
نگاهی به دیدنی‌ترین کتاب‌خانه‌های دنیا
در این گزارش تصاویری از بزرگ‌ترین و بهترین کتاب‌خانه‌های دنیا را می‌بینید؛ کتاب‌خانه‌هایی در برزیل، فرانسه، کره جنوبی، آلمان، چین، استرالیا و ... که بی شک ولع شما را به خواندن بیشتر می‌کنند.
1397/8/7
نگاهی به سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)
سومین دوره فستیوال هنری(FIAC)، که به هنرهای تجسمی و همچنین گفت و گوی بین رشته‌ای هنر معاصر اختصاص دارد، در محل های نمایشی در پاریس از جمله (Palais de la Decouverte)، (the Petit Palais)، (Centre Pompidou)، (the musee de l`Orangerie)، و (the Grand Palais) و محیط پیرامونش، به اجرا درآمده است.
1397/8/6
استوانه ی شفاف به مثابه استودیو هنری
ساختمان استودیوی هنری ATAH در شهر shaoxing چین به شکل یک استوانۀ شفاف است که یک مسیر مارپیچ متقاطع در آن قرار دارد که به عنوان فضای نمایشی هم از آن استفاده می شود.
1397/8/1
نگاهی به طراحی داخلی 10 آپارتمان برزیلی زیر 65 متر
با توجه به افزایش تقاضا برای مسکن، آپارتمان ها در سراسر جهان کوچکتر و کوچکتر می شوند. علاوه بر این، این پلان های واحدهای مسکونی همیشه شرایط راحتی برای زندگی افراد ندارند، و معماران را جهت طراحی تبدیل این پلان ها به آپارتمان هایی عملکردگرا و مطلوب جهت سکونت افراد به چالش می کشند.
1397/7/29
"اندازه گیری شده"؛ نمایشی از آثار عظیم الجثه در لندن
نمایشگاهی از دو اثر بزرگ-مقیاس هنرمند برجسته Chris Burden، مشتمل بر یک خودرو Vintage Porsche 914 است که شهاب‌سنگی 390 پوندی آن‌را معلق کرده است. این اثر با کنار هم گذاشتن یک محصول خالص آلمانی در کنار قطعه‌ای فلز برون‌ زمینی، توجه را به نسبی بودن اندازه، وزن و ارزش جلب می کند.
1397/7/29
معروف­ترین هنرمندان دوران گذشته در قالب هیپسترهای امروزی
اکنون amit shimoni سراغ معروف­ترین هنرمندان دوران گذشته رفته و می­خواهد آنها را در قالب جوان­های سخت­کوش امروزی، به مجموعه هیپستر­های خویش بی­افزاید. به این ترتیب، فریدا کالو، وینسنت ون گوگ، سالوادور دالی، اندی وارهل و پابلو پیکاسو (pablo picasso)، اگر خالکوبی داشتند، گیاهخوار بودند و لاته نارگیل را به قهوه آمریکانو ترجیح می­دادند، چه شکلی می­شدند؟
1397/7/29
حرکات نمایشی کنایه ­آمیز یوگا راه حلی جهت نمایش کارهای سخت خانه
به عنوان بخشی از پژوهش راجع به جایگاه زنان در جامعه غرب، csilla klenyánszki، یک راه حل کنایه ­آمیز به نام «خانه/­داری» برای شکاف جنسیتی کار در خانه و عواقب آن پیدا کرده که شامل یک نمایش 30 دقیقه ­ای یوگا به همراه کارهای سخت و طاقت­ فرسای خانه است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 655