گالری‌های داخلی

1397/8/1
گزارش تصویری نمایشگاه آثار دومین دوره مسابقه طراحی معماری موکب
مراسم اختتامیه دومین مسابقه طراحی معماری موکب در تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ در سالن شهید امیرحسین فردی، حوزه هنری با حضور هیئت داوران، مدیر مرکز معماری اسلامی و جمعی از شرکت کنندگان در این مسابقه برگزار شد.
1397/7/22
نگاهی به پروژه های برگزیده هجدهمین دوره جایزه معمار
جایزه‌ی معمار هر ساله به برترین طراحان معماری ساختمان‌های کشور به لحاظ خلاقیت و نحوه‌ی به کارگیری فضا در خدمت کاربری تعلق می‌گیرد. با توجه به اینکه هیأت داوران جایزه‌ی معمار از میان معماران برجسته‌ی ایرانی و بین‌المللی انتخاب می‌شوند، این جایزه در بین جامعه‌ی معماری کشور دارای اعتبار ویژه‌ای است.
1397/7/12
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران (بخش دوم)
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹۷ در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/11
گزارش تصویری نمایشگاه یکروزه آثار هنرجویان دوره تابستانه کانون آموزش مهارت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران
نمایشگاهی از آثار هنرجویان دوره تابستانه کاما (کانون آموزش مهارت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران) همزمان با نخستین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی گفتار معمار و روز جهانی معمار، سه شنبه 9 مهرماه در کمیسیون ملی یونسکو به نمایش درآمد.
1397/7/11
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹7 در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/7
گزارش تصویری مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم در خانه هنرمندان
مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم طراح، نقاش و مجسمه‌ساز معاصر ایران با حضور هنرمندان، هنردوستان، هامون و هومن وزیری مقدم فرزندان زنده یاد محسن وزیری مقدم، آیدین آغداشلو و حمید شانس در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
1397/7/7
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "به یاد شروه"
عصر روز جمعه ششم مهرماه به مناسبت بزرگداشت استاد عربعلی شروه میزبان نمایشگاه گروهی با نقاشی و مجسمه هایی از اساتید و بزرگان هنر ایران تحت عنوان "به یاد شروه" در گالری شروه برپا شد و تا هجدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.
1397/6/17
گزارش تصویری بازدید مدیرعامل و اعضا موسسه هنرمندان پیشکسوت از برنامه مثل یک قصه در باغ موزه هنر ایرانی
ویژه‌برنامه «مثل یک قصه» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه سینما، موزه موسیقی، مؤسسه فرهنگی هنری آوانگار صوتی، سازمان زیباسازی شهر تهران از 2 تا 16 شهریور ماه در باغ موزه هنر ایرانی برگزار شد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 395