گالری‌های داخلی

1397/9/20
گزارش تصویری آثار اعضای انجمن عکاسان ایران در هفتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان
هفتمین دوره "۱۰ روز با عکاسان" با عنوان "چهره ایران" از ۱۴ آذرماه با نمایشگاههای انجمن عکاسان ایران، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن عکاسان خانه تئاتر، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران و انجمن عکاسی میراث فرهنگی و نمایشگاه آثار دانشجویان در گالری های خانه هنرمندان ایران برگزار شده است و تا ۲۳ آذر نیز ادامه خواهد داشت.
1397/9/19
گزارش تصویری آثار انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران در هفتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان
هفتمین دوره "۱۰ روز با عکاسان" با عنوان "چهره ایران" از ۱۴ آذرماه با نمایشگاههای انجمن عکاسان ایران، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن عکاسان خانه تئاتر، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران و انجمن عکاسی میراث فرهنگی و نمایشگاه آثار دانشجویان در گالری های خانه هنرمندان ایران برگزار شده است و تا ۲۳ آذر نیز ادامه خواهد داشت.
1397/9/18
گزارش تصویری آثار انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در هفتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان
هفتمین دوره "۱۰ روز با عکاسان" با عنوان "چهره ایران" از چهارشنبه ۱۴ آذرماه در خانه هنرمندان ایران آغاز شده است و به گفته مجید ناگهی دبیر هفتمین دوره همایش ۱۰ روز با عکاسان، امسال ۱۰۰ برنامه با حضور ۱۰۰ استاد و کارشناس برگزار می شود، ۳۰۰ عکاس همکاری و حضور دارند و حدود ۴۰۰ عکس نیز روی دیوار گالری ها نمایش داده شده است.
1397/9/14
گزارش تصویری نمایشگاه مجسمه‌های شهری تهران در صبا (بخش دوم)
نمایشگاه آثار ششمین دوره دو سالانه مجسمه‌های شهری تهران با ۶۱ اثر از مجموع ۳۰۰ اثر راه یافته به مرحله دوم داوری از روز جمعه ۹ آذر ماه در دو نگارخانه خیال و آینه صبا برپا شده است و تا ۵ دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.
1397/9/6
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "طبیعت از 9 نگاه" در گالری لاله
نمایشگاه گروهی "طبیعت از 9 نگاه" با 45 اثر نقاشی از 9 هنرمند نقاش که هر یک تجربه های شخصی و حسی خود را در مواجهه با طبیعت به تصویر درآورده اند؛ از روز جمعه 2 آذر ماه 1397 با حضور هنرمندان، محمدحسن حامدی(مدیرمسئول نشریه تندیس)، محمد دکامئی(مدیرهنرهای تجسمی و امور موزه ها)، بهزاد شیشه گران، سیروس آقاخانی، محمدهادی فدوی و دیگر علاقمندان گشایش یافت.
1397/9/5
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "تاثیر" در گالری خط سفید
نمایشگاه گروهی نقاشی تحت عنوان "تاثیر" که از 18 آبان ماه در گالری خط سفید برپا شده است تا 5 آذرماه ادامه خواهد داشت و علاقمندان جهت بازدید می توانند از ساعت 16 الی 20:30 به نشانی ولیعصر، روبروی جام جم، کوچه پروین، پلاک ۲۲ مراجعه نمایند.
1397/9/3
گزارش تصویری مراسم سیزدهمین سالگرد مرتضی ممیز در خانه هنرمندان ایران
سیزدمین سالگرد استاد مرتضی ممیز عصر روز جمعه دوم آذر ماه ۹۷ در خانه هنرمندان ایران با حضور هنرمندان و هنردوستان و سخنرانی مجید رجبی معمار (مدیرعامل خانه هنرمندان ایران)، انوشیروان ممیز (مدیر اجرایی موسسه هنری ممیز)، فیلیپین بانتژا (کاردار فرهنگی سفارت فرانسه)، ابراهیم حقیقی (هنرمند گرافیست پیشکسوت) و توماس مارشاند (طراح گرافیک از فرانسه) برگزار شد.
1397/9/3
گزارش تصویری سیزدهمین سالگشت مرتضی ممیز (بخش دوم)
سیزدمین سالگشت استاد مرتضی ممیز عصر روز جمعه دوم آذر ماه ۹۷ در خانه هنرمندان ایران با حضور هنرمندان و هنردوستان و سخنرانی مجید رجبی معمار (مدیرعامل خانه هنرمندان ایران)، انوشیروان ممیز (مدیر اجرایی موسسه هنری ممیز)، فیلیپین بانتژا (کاردار فرهنگی سفارت فرانسه)، ایراهیم حقیقی (هنرمند گرافیست پیشکسوت)، توماس مارشاند (طراح گرافیک از فرانسه) برگزار شد.
1397/9/2
گفتگوی گالری آنلاین با انوشیروان ممیز
انوشیروان ممیز در گفتگو با خبرنگار گالری آنلاین دلیل انتخاب هنرمند فرانسوی توماس مارشاند را اینچنین توضیح داد: یکی از دلایل جوان بودن وی بوده است، ما همیشه از هنرمندان صاحب نام و همدوره مرتضی ممیز که ارادتی دوطرفه به یکدیگر داشته اند دعوت میکردیم اما از پارسال تصمیم بر آن شد تا افرادی از نسل جدید طراحان دعوت کنیم.
1397/8/30
گزارش تصویری نمایشگاه "خیال های آهنی" در گالری پل
مجسمه های آهنی محمدرضا غنیمت در نمایشگاهی تحت عنوان "خیال های آهنی" از روز جمعه ۲۵ آبان ماه در گالری پل به نمایش در آمده است و تا دوم آذرماه در گالری پل به نشانی سیدخندان، خیابان کابلی(دبستان)، کوچه فردوسی، پلاک ۳۴، طبقه همکف برپا خواهد بود و علاقه مندان جهت بازدید می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به این گالری مراجعه نمایند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 431
logo-samandehi