خلاقیت

1397/8/29
خلاقیت در طراحی کمد لباس تونلی
گروه طراحی و معماران HAO کمد لباسی منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده که توسط آن اتاق بازی کودک را به اتاق خواب کودکان متصل می کند. درب های گرد به نحوی طراحی شده اند که به کودکان اجازه می دهند تا به راحتی از میان اتاق ها عبور کنند و از لذت بازی، کشف و جستجو در فضا لذت ببرند.
1397/8/28
شاخه های درخت به مثابه رخت آویز
هنرمندانی به نام Ulyana Zachkevych و Stanislav Boychuk از برند طراحی MZPA اوکراینی، رخت آویزی به نام Hilka را با استفاده از شاخه های درختان طراحی کرده‌اند.
1397/8/20
طراحی تقویمی برای تغییر زندگی شما
سایمون گیرتز، مخترع سوئدی، مجری تلویزیون و از علاقمندان به رباتیک، متوجه شد که در پایبندی به تعهدات خود با مشکل مواجه شده است، از این‌رو تقویم روزانه (The Everyday Calendar) را طراحی کرد تا به زندگی خودش نظم بیشتری بدهد.
1397/8/7
تبدیل نقاشی به موسیقی در پاویون «80Hz» سیدنی
طراح و معمار بریتانیایی، Thomas Wing-Evans، با همکاری dx lab، پاویون صوتی تعاملی‌ای برای کتابخانه‌ی دولتی New South Wales در استرالیا، خلق کرده‌ است که نقاشی‌ها را از کلکسیون دانشگاه می‌گیرد و به موسیقی تبدیل می‌کند.
1397/7/23
خلاقیت در طراحی صندلی ملهم از سفرهای بزرگ قبایل بیایانی
طراح اسپانیایی Jordi Ribaudí ، صندلی تندیسی‌ای را خلق کرده است که از سفرهای بزرگ قبایل بیایانی الهام گرفته شده است چون در طول این سفرها انسان‌ها به زمین احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند. Babu مکانی برای تمدد اعصاب، استراحت و یک پناهگاه.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 164
logo-samandehi