بورسیه ها و رزیدنسی ها

1402/11/29
فراخوان رزیدنسی سوئد
محل اقامت، کارگاه و‌ رفت و آمد رایگان به مدت ۴ تا ۶ هفته در برنامه رزیدنسی Sten Malmquist Grant در نظر گرفته شده است.
1402/11/9
فراخوان بورسیه رزیدنسی آرکوس
این برنامه بر پروژه های مبتنی بر تحقیق تأکید دارد و نتایج اولیه این فرآیندها را در استودیو هنرمند در ژاپن ارائه می دهد.
1402/8/21
فراخوان رزیدنسی هنرمندان در آلمان
نقاشان، مجسمه‌سازان، هنرمندان رسانه‌های جدید، هنرمندان صدا، عکاسان، پرفورمرها، نویسندگان، هنرمندان حوزه ویدئو/فیلم با ارائه پورتفلیو و پروپزال خود امکان شرکت در این اقامت 4 هفته ای را خواهند داشت.
1402/8/17
فراخوان رزیدنسی هنرمندان و معماران در فنلاند
این اقامتگاه برای رشته های هنرهای تجسمی، نوازندگان، نویسندگان، طراحان صنعتی، طراحان، محققان و معماران که علاقه مند به کار و زندگی در دل طبیعت و به دور از شلوغی رندگی معاصر هستند، مناسب است.
1402/6/14
فراخوان رزیدنسی Baroque Blue ایتالیا
فراخوان اقامت Baroque Blue lonian SeArt یک پروژه هنری است که توسط گالری Primo Piano Livin برگزار شده است که در هر دوره، هنرمندان، شاعران، نویسندگان، هنرمندان بازیگر، فیلمسازان، موسیقی دانان و در یکی از زیباترین مکان های سالنتو یک دیگر را ملاقات میکنند.
1402/3/17
فراخوان رزیدنسی Bottega ایتالیا
برنامه رزیدنسی Bottega فرصتی را برای هنرمندان تمام رشته های هنرهای تجسمی، نویسندگان و محققان فراهم می کند تا به تحقیقات خود در شهر Montebuono ایتالیا ادامه دهند.
1402/3/6
فراخوان رزیدنسی هنرمندان و معماران در آلمان
بورسیه ماهانه 1200 یورو، محل اقامت و استودیو رایگان به همراه هزینه رفت و آمد به آکادمی Schloss Solitude در این برنامه برای معماران، هنرمندان رشته های تجسمی، موسیقی، نمایش و ادبیات در نظر گرفته شده است.
1402/3/2
پذیرش کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای
با اخذ پذیرش برنامه برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه لیورپول، نه تنها درک خوبی از برنامه ریزی شهری و منطقه ای به دست خواهید آورد، بلکه می توانید با مشورت مدیر برنامه، مطالعات خود را مطابق با نیازها و علایق خود تنظیم کنید.
1402/2/27
پذیرش کارشناسی ارشد فناوری معماری
در برنامه فناوری معماری (Fast-Track) در کالج Centennial، دانشجویان از پیشرفته ترین فناوری کامپیوتری برای تهیه طرح ها، نقشه های ساخت و ساز، مشخصات و گزارش های مورد نیاز برای ارتباط با مشتریان و سازندگان استفاده خواهند کرد.
1402/2/17
پذیرش کارشناسی ارشد هنرهای زیبا
در دوره کارشناسی ارشد هنرهای زیبا دانشگاه Sheffield Hallam دانشجویان طیف وسیعی از تجربیات یادگیری معاصر را مطالعه می کنند، از جمله رویکردهای مبتنی بر متریال برای تحقیق و استراتژی‌های انتقادی که مهارت‌ها را در استودیو افزایش می‌دهد.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 529
logo-samandehi