صورتی شد!

استودیو جدید آنجلیناجولی و آتلیه سابق Basquiat

خانه ای که Basquiat از اندی وارهول در نیویورک اجاره کرده بود، اکنون برای آتلیه مد توسط آنجلیناجولی اجاره و به رنگ صورتی در آمده است.


به گزارش گالری آنلاین، افرادی که به طور منظم در اطراف Bowery در نیویورک قدم می زنند متوجه شدند که سراسر استودیوی سابق Jean-Michel Basquiat در خیابان Great Jones 57 صورتی رنگ شده است.

به گفته وبلاگ خبری دهکده شرقی EV Grieve، حتی یک پلاک یادبود اختصاص داده شده به این هنرمند نمادین نیز مورد هدف رنگ صورتی قرار گرفته است. Basquiat این ملک را از سال 1983 تا زمان مرگش در سال 1988 از دوستش Andy Warhol اجاره کرده بود.


این فضا در حال حاضر توسط هنرپیشه هالیوود آنجلینا جولی اجاره شده است، که قصد دارد از این ساختمان سه طبقه به عنوان دفتر مرکزی آتلیه جولی، برچسب مد جدید خود استفاده کند.

جولی به این نکته اشاره کرد که نمی‌خواهد نمای بیرونی ساختمان را تغییر دهد، اون این اقدام را ادای احترام به میراث Basquiat ، کسی که کار خود را با هنر خیابانی آغاز کرده بود، عنوان کرد.

آتلیه جدید جولی برای نمایش آثار خیاطان، صنعتگران و دیگر خلاقان است. همچنین کارگاهی با مواد و امکانات رایگان توسط هنرمندان استفاده خواهد شد. او متعهد شد: "ما امیدواریم بدون توجه به پیشینه اجتماعی و اقتصادی، جامعه ای از خلاقیت و الهام ایجاد کنیم. ما یک تیم متنوع، از جمله کارآموزی برای پناهندگان و دیگر گروه‌های مستعد، با موقعیت‌های شرافتمندانه مبتنی بر مهارت را گرد هم خواهیم آورد.

logo-samandehi