نشست تخصصی «اقلیم، طبیعت و بیان هنری» در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود

اولین نشست تخصصی نمایشگاه «بر فراز دشت» با عنوان «اقلیم، طبیعت و بیان هنری»، شنبه ۸ اردیبهشت‌ جاری در کتابخانه موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.


به گزارش گالری آنلاین به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی به نقل از روابط‌ عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، اولین نشست تخصصی نمایشگاه «بر فراز دشت» با موضوع «اقلیم، طبیعت و بیان هنری» با حضور مسیحا ربیعی، پژوهشگر و عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران (کیوریتور نمایشگاه)، شهریار زرشناس، پژوهشگر و عضو هیئت‌علمی دانشگاه سوره، سمیه رمضان ماهی، پژوهشگر و عضو هیئت‌علمی دانشگاه سوره و امیر دستمردی، هنرمند تجسمی و مدرس دانشگاه (دبیر جلسه)، روز شنبه ۸ اردیبهشت‌ جاری از ساعت 14 در کتابخانه موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

در نمایشگاه «بر فراز دشت»، 72 اثر از ۱۸ هنرمند ایرانی و ۶ هنرمند خارجی از مجموعه گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران به‌ نمایش‌درآمده است. این نمایشگاه با رویکردهای طبیعت‌گرایانه، بخش بزرگی از تاریخ هنرهای بصری جهان را به خود اختصاص داده و تا ۱۶ اردیبهشت جاری، همه‌روزه به جز دوشنبه‌ها و تعطیلات رسمی برای بازدید عموم علاقه‌مندان برقرار است.

حضور در این نشست‌ برای همه علاقه‌مندان آزاد است.

logo-samandehi