اعلام برندگان مسابقه قرنطینه گالری گلستان

۲۶ برنده مسابقه نقاشی قرنطینه گالری گلستان ویژه کودکان زیر ۱۰ سال که در اوج روزهای کرونایی برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارشل گالری آنلاین به نقل از ایسنا، این مسابقه که هشتم فروردین ۱۳۹۹ با انتشار فراخوانی از سوی لیلی گلستان آغاز به کار کرد تا پایان مهلت دریافت آثار، بیستم اردیبهشت ماه نزدیک به ۱۰۰۰ اثر دریافت کرد که از سوی برخی از ایرانی‌های مقیم کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس، قطر و عمان نیز مورد توجه قرار گرفت.

مرحله اولیه داوری آثار بر عهده لی‌لی گلستان بود و برای داوری نهایی از فرشید مثقالی، کامبیز درم‌بخش و تارا بهبهانی دعوت شد.

همچنین وعده انتشار کتاب از گزیده آثار و ارسال آن برای شهرداران دیگر شهرهای دنیا به علاوه اکران گزیده‌ای از آثار روی یک دیوار در منطقه پنج تهران از دیگر بخش‌های این رویداد هنری بود.

در نهایت برندگان این مسابقه در دو رده سنی زیر شش سال و شش تا ۱۰ سال اعلام شد؛ بر این اساس سیاوش واسعی، آراد اسکندری و رامتین نجمی به عنوان برندگان گالری گلستان و پارتا امامی، پارسا زین الدینی، آنا امکانی و برندگان شهرداری تهران: کارن کاظم توری، نگین شمس الدینی، یونا انصار، هلنا راهدار، نسیم پور فتح، مانی نفری، نیروانا محمدنژاد، ارغوان قادری زاده، دلنیا هاشمی، کیمیا بلالی، مه پاس نجار سالکی، ترانه دانایی، سارا آبای فینی، ایران اسد زاده، فاطمه افضلی، نرگس حسینی نژاد، آرام صیاد، نامی تابعیان، غزل رحمانی نژاد و آیدا احمدی به عنوان برندگان شرکت روغن زیتون مینو دشت، اعلام شدند.

علاقه‌مندان می توانند آثار برگزیده را هم اکنون در سایت و اینستاگرام گالری گلستان تماشا کنند.

logo-samandehi