گزارش‌های تصویری

1403/3/29
تصویر طبیعت از نگاه ادهم ضرغام
نمایشگاه منتخبی از آثار منظره پردازی ادهم ضرغام با عنوان «خاطرات طبیعت» از ۲۶ اردیبهشت‌ماه در سه گالری موزه هنرهای معاصر تهران برپا شده است.
1403/3/23
لانه نورانی پرنده در بندرگاه تالین
مفهوم این اثر از از Stina Onemar پنج ساله الهام گرفته شده است که لانه پرنده ای را بر دکل فلزی تزیین کرده بود، و قدردانی از اشیاء صنعتی قدیمی و بلااستفاده را القا می کند.
1403/3/9
نظم کیهانی با لگو به چالش کشیده میشود
کهکشان راه شیری تقریباً 400 میلیارد ستاره دارد، بنابراین منطقی بنظر می رسد که بازنمایی لگو از کهکشان راه شیری نیز ترکیبی بی نظم و درهم ریخته از هزاران قطعه باشد.
1403/3/3
هنر رنگرزی و نقاشی با نخ
هنرمند بریتانیایی، که قریب به 30 سال آثار بافندگی و نساجی خود را با رنگ های بینظیر و زنده خلق می کند می گوید: "هنر دست بافی و رنگرزی پارچه بسیار سخت است و خلق یک اثر شاید ماه ها طول بکشد."
1403/2/25
طراحی متفاوت از وسایل چوبی
همه ما هنگام انتخاب مبلمان، احتمالاً هدف اصلی آنها رادر نظر می گیریم، بعنوان مثال صندلی برای نشستن، میز برای قرار دادن وسایل، تخت برای خوابیدن و غیره. اما از سوی دیگر به دنبال مبلمانی هستیم که بیش از یک کارایی داشته باشد؛ به خصوص برای آن دسته از افرادی که فضای کوچکی داشته یا به وسیله ای نیاز داشته باشند که قابل حمل بوده و در عین حال چند منظوره باشد، کارایی دارد.
1403/2/16
عکس های متخب گاردین
تصاویری از هر گوشه جهان به انتخاب سردبیر سرویس عکاسی گاردین در این مطلب آورده شده است.
logo-samandehi