گالری های برتر Art Fair نیویورک

پس از دو سال وقفه، نمایشگاه Art Fair نیویورک گشایش یافت. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به 9 گالری برتر این رویداد:

به گزارش گالری آنلاین به نقل از artnews ، آثار حدود 65 گالری در سال جاری، که 30مین سالگرد نمایشگاه است، به نمایش درآمد. بسیاری از آنها آثار هنرهای جدیدی از افراد خارجی است که شناخته شده نیستند.

گالریهای کهنه کار غرفه های بزرگتری در ورودی دارند و آثار بیشتر استادان را آورده اند: مارتین رامیرز، هنری دارگر، جوزف ای. یواکوم، ویلیام هاوکینز. فضای نمایشگاه جمعیت را به کاهش سرعت و مطالعه واقعی آثار دعوت می کند.

در زیر نگاهی به برخی از بهترین غرفه های نمایشگاه Art Fair نیویورک که تا یکشنبه 6 مارس ادامه داشته است، میاندازیم.


Ricco/Maresca Gallery

یکی از بزرگترین غرفه های نمایشگاه، Ricco/Maresca طیف گسترده ای از چهره های کلاسیک و معاصر، از جمله Domingo Guccione، Ken Grimes، و Eddie Arning را به ارمغان آورد. مارتین رامیرز، طراح نقشهک شی که 15 سال آخر عمر خود را به صورت نهادینه گذراند، سوار بر چهار پایی در آنجا حضور دارد. جورج وایدنر، که در اینجا به عنوان یک دانشمند با عملکرد بالا توصیف میشود، با توالی حداکثری از تاریخها، الگوها و مکانها نشان داده میشود که برابر با یک پرتره از خود است. بیشترین قسمت دیوار را میگیرد، نقاشی عجیبی از ویلیام ال. هاوکینز با عنوان Diplodocus (1987)، که عنوان آن اشارهای به طولانیترین دایناسور شناخته شده است. برج های Diplodocus بر فراز جنگلی که ممکن است در آتش باشد.


Shrine

در انحراف از آنچه انتظار می رفت، اسکات اوگدن، صاحب Shrine نیویورک، ادای احترامی به لوئیز راس فروشنده هنری خارجی ارائه می کند که از سال 19982 تا 2013 یک گالری را در نیویورک اداره می کرد و از دستاوردهایش می توان به معرفی موز تولیور و مینی ایوانز اشاره کرد (هر دو در اینجا حضور دارند). نقاشیهای ایوانز، هنرمند جنوبی که با "رؤیاهایی در بخش هایی از بیخوابی" مورد بازدید قرار میگیرد، به ویژه مانند کاغذ دیواری هایی از دنیای رویا، جذاب هستند. همچنین قطعاتی از کارلو زینلی، کهنه سرباز جنگ داخلی اسپانیا که تأثیر بصری آن فراتر از میدان خارجی است، قابل توجه است. همراه نمایش، یک آرشیو آنلاین از مطالب راس، از جمله پوسترها و اطلاعیه های نمایشگاه است.


Hill Gallery

این غرفه به آثار رالف فاسانلا اختصاص دارد و پرتره تمام قد آن را به یک اثر با حداکثر تعداد نمایش تبدیل می کند. وی یک نیویورکی از طبقه کارگر بوده است. در زن نشسته با لباس زرد (1954)، او یک زن سیاهپوست را به تصویر میکشد که در فکر فرو رفته و ضربات قلم موی کوتاه و پر جنب و جوش الگوهای در حال تغییر تصویر را تکمیل میکند.. همچنین پرتره های کوچکی از مترو سواران ارائه می شود که برخی در فکر فرو رفته اند، برخی دیگر حوصله سر رفته اند یا در حال چرت زدن هستند و به مقاصدی ناشناخته نزدیک می شوند.


Carl Hammer

بیل تریلر در سراسر نمایشگاه ظاهر می شود، اما بهترین انتخاب از آثار هنرمند آلابامایی در گالری شیکاگو کارل همر است. تریلر، مردی سیاهپوست بود که در دوران برده داری متولد شده بود، جامعه ای را ترسیم کرد که با اکراه با آیندهاش روبرو میشد - رهایی، مهاجرت بزرگ، و بعد شهرنشینی - از طریق چهره های ساده. همچنین نقاشی هایی از لی گودی، مدافع سرسخت شیکاگو و تابلوی دوتایی از حماسه دلخراش هنری دارگر در قلمروهای غیرواقعی در معرض دید قرار گرفته است.


Bruce Bickford

میتوانید در این نمایشگاه که شامل آثار بروس بیکفورد است، از شهر خیالی توئین پیکس بازدید کنید، که در اینجا لوکیشن سریال تلویزیونی کلاسیک دیوید لینچ را در قالب یک مدل مینیاتوری پرزحمت بازسازی کرده است. طرفداران سرسخت نقاط دیدنی مانند آبشار، آلاچیق، و هتل بزرگ شمالی (همه مکانهایی با همتایان واقعی) را میشناسند. برگزارکنندگان، هنرمندان اریک وایت و آرون گوادامو در غرفه صحبت کردند، برخی بخش های ساخته شده از خاک رس هنوز نرم هستند. دیوارهای برخی از خانه ها کج میشوند، انگار که بیکفورد آنها را چند لحظه پیش روی میز گذاشته است. این به شهر ظاهری مناسب برای زندگی می دهد.


Fleisher/Ollman

غرفه دار کهنه کار Fleisher/Ollman یکی از گسترده ترین آثار هنری را در این نمایشگاه گردآوری کرده است. بهترین آثاری که در این غرفه به نمایش گذاشته شده اند، مجسمه های سیمی کوچک توسط هنرمند ناشناس معروف به فیلادلفیا وایرمن، فکس مقوایی از برج ساعت میدان تایمز اثر کامبل اسمیت و نقاشی هنرمند بوهمیایی جوزف کارل رادلر هستند. رادلر در طول زندگی خود به نقاشی صحنه هایی از بیمارستان های مختلف پرداخت. در اینجا، او زندانیانی را اسیر کرده است که در خواب به سر میبرند، در حالی که خطوط بین آنها فرو میریزد و سپیده دم از پنجرهی قفل شده جاری میشود.


Portrait Society Gallery of Contemporary Art

ستاره این نمایش گروهی دلا ولز است، یک کلاژیست که در سال 1951 به دنیا آمد و طبق مصاحبه ای با این هنرمند در سال 2020، "سرزمین جادویی" را تصور می کرد که توسط زنان سیاه پوست اداره می شود. او از قطعات پاره شده مجلات کلاژ می سازد و نتایج خیره کننده است. در یکی، آسمان از بلوزهای خرد شده تشکیل شده است که مانند موزاییک های تیفانی می درخشد. ولز در سراسر جهان، تصاویر کوچکی از یک خانه را جمع می کرد، گاهی اوقات در سایه دختری با چشمان پولادین، که به دنیایی پنهان اشاره می کرد که متعلق به خودش بود.


Bullet Space


ملوین "Milky Way" در سال 1954 متولد شد و در دهه 1970 برای تحصیل در یک مدرسه فنی به شهر نیویورک آمد. شغل او با تشخیص اسکیزوفرنی از مسیر خارج شد و او دهه بعد را بدون خانه گذراند، در پناهگاه‌هایی بیرون و در جایی که وقت خود را با نقاشی‌های قلم و جوهر معادلات ریاضی و کیمیاگری‌های شخصی سپری کرد. اندرو کاستروچی، بنیانگذار Bullet Space، به هنر خود پی برد و آن را در اولین نمایشگاه هنر خارجی در معرض دید عموم قرار داد. حدود 30 نقاشی Way در نمایشگاه امسال به نمایش گذاشته شده است. فرمول‌های شیمیایی و کوتاه‌نویسی علمی در سراسر صفحه با هم ترکیب می‌شوند و ذهن او مانند مدارهای کامپیوتری در معرض دید قرار می‌گیرد.


Norman Brosterman

یکی از برجسته‌ترین نمایش‌های نمایشگاه، داستان خانواده‌ای آزاد شده در جنوب و بردگان سابقشان را روایت می‌کند که ثروتشان پس از رهایی به هم می‌خورد. این داستان در یک کتابچه کوچک به تاریخ 1866 جمع آوری شده است که شامل متن و 12 نقاشی مرکب است. هنرمند آن ناشناخته است، بنابراین اینکه این بیوگرافی یا فانتزی است، انتخاب بیننده است. اما دیدن این خانواده خندان و در نهایت در حال صعود راضی کننده است.

logo-samandehi