فراخوان

1394/1/9
فراخوان مسابقه سالانه گالری Art Kudos در آمریکا
هنرمندانی که به عنوان فینالیست در این رقابت انتخاب میشوند آثارشان در نمایشگاه آنلاین سالانه گالری به نمایش در می آید و همچنین به نفرات برتر جوایز نقدی نیز تعلق می گیرد. (اتمام مهلت ارسال آثار)
1394/5/1
فراخوان مجله هنری ArtAscent کانادا
هدف مجله هنری ArtAscent یافتن هنرمندان جهان از طریق فراخوان و معرفی آنها به دوستداران هنر از طریق انتشار مجله ArtAscent و نمایش آثارشان در وب سایت ArtAscent میباشد. (اتمام مهلت ارسال آثار)
1394/7/15
فراخوان طراحی نقاشی دیواری زیر پل بزرگراه شهید زین الدین و تقاطع بزرگراه امام علی(ع) با تکنیک ماندگار
از کلیه علاقه مندان در حوزه دیوار نگاری و تجسمی دعوت بعمل می‌آید تا در فراخوان طراحی نقاشی دیواری "زیر پل بزرگراه زین الدین تقاطع بزرگراه امام علی (ع) " با تکنیک ماندگار اقدام به طراحی نمایند.
1394/7/7
اولین جشنواره نقاشی دیواری در همدان
با توجه به سیاست سازمان زیباسازی شهر همدان در اجرای نقاشی دیواری با شرایط و ضوابط یكسان كه ضمن تأمین زیر ساخت های علمی و تخصصی آن زمینة شكل گیری آثار هنری با ماندگاری و موضوعات متناسب فراهم آید.
1394/4/25
فراخوان نقاشی هنرمندان جوان
شرکت پارس آنلاین اولین ارایه دهنده اینترنت پرسرعت در ایران ، برای ایفای هر چه بهتر رسالت اجتماعی خود، حمایت از هنر را در دستور کار قرار داده است، تا در مسیر اعتلای هنر این مرز و بوم، مشارکتی داشته باشد تا سطح آگاهی جامعه که با هنر در ارتباط زیاد نیستند با اجرای این کمپین افزایش یابد و موقعیتی نصیب هنرمندان جوان شود تا خود و آثار خود را معرفی کنند.
logo-samandehi