گالری‌های داخلی

1397/7/12
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران (بخش دوم)
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹۷ در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/11
گزارش تصویری نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند در موزه ملی ایران
نمایشگاه باستان شناسی سرزمین هلند از موزه درنتس با یک اثر نقاشی که اخیرا خریداری شده و برای اولین بار به نمایش در می‌آید عصر روز گذشته ۱۰ مهر ۹7 در موزه ملی ایران افتتاح شد و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
1397/7/7
گزارش تصویری مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم در خانه هنرمندان
مراسم گرامیداشت محسن وزیری‌ مقدم طراح، نقاش و مجسمه‌ساز معاصر ایران با حضور هنرمندان، هنردوستان، هامون و هومن وزیری مقدم فرزندان زنده یاد محسن وزیری مقدم، آیدین آغداشلو و حمید شانس در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
1397/7/7
گزارش تصویری نمایشگاه گروهی "به یاد شروه"
عصر روز جمعه ششم مهرماه به مناسبت بزرگداشت استاد عربعلی شروه میزبان نمایشگاه گروهی با نقاشی و مجسمه هایی از اساتید و بزرگان هنر ایران تحت عنوان "به یاد شروه" در گالری شروه برپا شد و تا هجدهم مهرماه ادامه خواهد داشت.
1397/6/17
گزارش تصویری بازدید مدیرعامل و اعضا موسسه هنرمندان پیشکسوت از برنامه مثل یک قصه در باغ موزه هنر ایرانی
ویژه‌برنامه «مثل یک قصه» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه سینما، موزه موسیقی، مؤسسه فرهنگی هنری آوانگار صوتی، سازمان زیباسازی شهر تهران از 2 تا 16 شهریور ماه در باغ موزه هنر ایرانی برگزار شد.
1397/6/3
گزارش تصویری افتتاحیه ویژه برنامه «مثل یک قصه» در باغ موزه هنر ایرانی
ویژه‌برنامه «مثل یک قصه» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه سینما، موزه موسیقی، مؤسسه فرهنگی هنری آوانگار صوتی، سازمان زیباسازی شهر تهران تا 16 شهریورماه در باغ موزه هنر ایرانی دایر خواهد بود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 305