اخبار

1397/9/25
هدیه معمار استادیوم تختی به ایران درودی
نقشه موزه ایران درودی را جهانگیر درویش ـ معمار استادیوم تختی ـ طراحی و هدیه کرده و امیدوار است ساختمان این موزه را که این بانوی نقاش برای آن نگرانی بسیاری دارد هر چه زودتر آماده و تحویل دهد.
1397/9/25
سیدمجتبی حسینی: فرهنگ و هنر می‌تواند در وضعیت اجتماعی عسلویه نقش موثری داشته باشد
نشست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های هنری در این منطقه برگزار شد.
1397/9/25
«نیازسنجی و مساله‌‏شناسی پژوهش در هنرهای معاصر ایران» بررسی شد
هم‏زمان با هفته پژوهش، میزگرد «نیازسنجی و مساله‌‏شناسی پژوهش در هنرهای معاصر ایران» با موضوع هنرهای تجسمی شنبه ۲۴ آذر ۹۷، با حضور علی اصغر فهیمی‌فر، محمود طاووسی و سودابه صالحی در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار ‌شد.
1397/9/22
آرزوی بانوی نقاشی ایران محقق شد
با پی گیری اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا و شهردار منطقه 6 آرزوی بانوی نقاشی ایران، ایراندخت درودی برای ایجاد موزه محقق شد.
1397/9/21
تجلیل از 5 پژوهشگر برتر در جشنواره تجسمی فجر/برگزاری پنل های تخصصی همایش
مدیر بخش همایش و فراخوان مقالات یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر خبر از تجلیل از 5 پژوهشگر برتر حوزه هنرهای تجسمی در این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر و معرفی آنها در موزه امام علی (ع) از طریق معرفی آثارشان داد.
1397/9/21
این یک دروغ بزرگ است که هدف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم برگزاری بینال های هنری است
هادی مظفری در حاشیه هفتمین دوره «ده روز با عکاسان » با بیان اینکه این روزها به کرات این جمله را می شنویم که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری دوسالانه های هنری امتناع می کند؛ ادامه داد: این یک دروغ بزرگ است که هدف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم برگزاری بینال های هنری است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3488
logo-samandehi