اخبار

1397/7/23
روایت پروین اریسیان از ارائه آثارش در دهمین کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش
پروین اریسیان، نقاش و از هنرمندان حاضر در دهمین کارنمای پژوهشی انجمن هنرمندان نقاش ایران، در مورد مجموعه ای که در در این نمایشگاه ارائه داده است، توضیحاتی را بیان نموده که در ادامه می توانید خواننده آن باشید.
1397/7/24
امیدواریم بهسازی موزه هنرهای معاصر تهران در اردیبهشت ٩٨ به پایان برسد
هادی مظفری، مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی در خصوص ضرورت مرمت موزه هنرهای معاصر، روند پیشرفت بهسازی موزه، مرمت بنا، گالری ها، گنجینه و محوطه موزه، کیفیت و راندمان پروژه و... توضیحاتی ارایه داد.
1397/7/23
حراج نقاشی کاشف انسولین در کانادا
نقاشی «آزمایشگاه» اثر «فردریک بنتینگ» که به عنوان کاشف انسولین و جوان‌ترین برندهٔ جایزه نوبل شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۱ نوامبر در یکی از حراجی‌های کانادا به‌ فروش گذاشته می‌شود.
1397/7/22
دنیای کهن ف.اخلاقی در پاریس به نمایش در خواهد آمد
"از آنجایی که آرزو میکردم در دنیای هزاران سال قبل می‌زیستم ولیکن در دنیای امروز نقاشی میکنم، این آثار برای من پیوندی بین دنیای دیروز و زندگی امروز است" این را ف.اخلاقی در آستانه برگزاری نمایشگاه آثار وی در پاریس بیان کرد.
1397/7/21
بازگشت اثر ونگوگ به گنجینه موزه پس از پایان نمایشگاه هلند
درحالی که این روزها شاهد نمایش اثری از ونگوگ در نمایشگاه "باستان‌شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس" هستیم؛، گفته می‌شود این اثر به رسم امانت به برگزارکنندگان داده شده و با پایان نمایشگاه به گنجنیه موزه هنرهای معاصر تهران بازخواهد گشت.
1397/7/21
آنا ذرشین «نظام آباد» را به زمان هنر برد
مجموعه «نظام آباد» حاصل ۹ ماه کار پیوسته در دوره‌ی پیشبرد و ارائه آموزشگاه سکو زیر نظر عیسی جباری و زروان روح‌بخشان است و هنربانی این نمایشگاه را عیسی جباری به عهده داشته‌است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3310