اخبار

1398/4/4
نمایشگاه اعضاء جدید انجمن هنرمندان نقاش ایران
"نمایشگاه 97/95 از تاریخ 7 الی 18 تیرماه سال 98 در گالری های تابستان، پاییز، زمستان و میرمیران خانه ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد. " این را مینا نادری از اعضای هیئت مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران و رابط کارگروه نمایشگاه های انجمن در آستانه ی برگزاری نمایشگاه آثار اعضای جدید انجمن بیان کرد. در ادامه خواننده این گفتگو و توضیحات بیشتر در مورد این رویداد باشید.
1398/4/5
آرت بنکس؛ پیوند میان صنعت نوشت افزار و هنرمندان است
"در این میان دوست داشتم بین کسانی که در این عرصه به طور صنعتی کار می کنند و هنرمندانی که از نوشت افزارها برای کار خود بهره می جویند پیوند برقرار شود." اینرا مجید اکبری، مدیر برگزاری جشنواره هنری قلم «آرت بنکس»، در افتتاحیه این رویداد روز دوشنبه 3 تیرماه در گالری آینه فرهنگستان صبا بیان کرد در ادامه خواننده این گفتگو باشید.
1398/4/5
چهار پنل تخصصی اولین جشنواره ملی نقاشی ارتنگ
نشست تخصصی اولین جشنواره ملی نقاشی ارتنگ در چهار پنل تخصصی با موضوعات « مناسبات شهر و شهروند و بازنمود آن در آثار نقاشان معاصر ایران، تداوم سنت نگارگری در نقاشی معاصر ایران، مفهوم انسان در فلسفه و بازتاب آن در نقاشی معاصر ایران، جامعه شناسی بدن در نقاشی معاصر ایران» با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد.
1398/4/4
نمایش پشت تابلوی ون‌گوگ برای اولین بار!
موزه «‌ون‌گوگ»‌ در نمایشگاه جدید خود به نام «ون‌گوگ و گل‌های آفتاب‌گردان» در اقدامی غیرمعمول فرصت بازدید از پشت تابلو نقاشی «‌گل‌های آفتاب‌گردان»‌ را برای بازدیدکنندگان فراهم کرده‌ است.
1398/4/4
فرهنگسرای صبا میزبان نخستین جشنواره ملی ارتنگ
نخستین جشنواره ملی نقاشی ارتنگ با موضوع « انسان؛ باز پیدایی» ۷۲۰ اثر را از دانشجویان کل کشور دریافت کرد که پس از دو بخش داوری، در نهایت ۵۴ اثر به بخش نمایشگاهی این جشنواره وارد گردید. در بخش پژوهشی نیز ۵۲ مقاله دریافت و پس از داوری ده مقاله انتخاب شد.
1398/4/2
آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه
اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می توانند براساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه سرمد از تاریخ 98/04/01 تا 98/04/12 با مراجعه به وب سایت صندوق ثبت نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.
1398/4/1
آیدین آغداشلو: « آنان که پا در راه ترویج فرهنگ می گذارند، چه در ذهن دارند؟»
سالن شهناز خانه هنرمندان روز جمعه، 31 خرداد 1398 میزبان مراسم بزرگداشت منیژه میرعمادی، هنرمند نقاش، ناشر نشر هنر ایران و خالق فصلنامه دو زبانه طاووس و وب سایت طاووس آنلاین بود. در این مراسم آیدین آغداشلو، علی اکبر صادقی، مجید رجبی معمار، امیر راد، بیژن جناب، محمد رضا بهمن پور و دکتر جمشید ناصری، همسر منیژه میرعمادی حضور داشته و به سخنرانی پرداختند.
1398/3/30
برگزاری بزرگداشت منیژه میرعمادی در خانه هنرمندان
بزرگداشت هنرمند نقاش منیژه میر عمادی روز ۳۱ خردادماه در تالار شهناز خانه هنرمندان با سخنرانی آیدین آغداشلو، علی اکبر صادقی، علی دهباشی، بیژن جناب، محمودرضا بهمن پور و با حضور دکتر جمشید ناصری برگزار می شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 3864
logo-samandehi